Naujienos

2018-01-01
Su Naujaisiais 2018 metais! 
Mieli aleksotiškiai,
Aleksoto bendruomenės centras sveikina Jus su Naujaisiais Metais, linki viso ko geriausio Jums ir Jūsų šeimoms.

Naujametiniai sveikinimai Naujųjų metų naktį iš VDU Kauno botanikos sodo.
2017-12-30
Linksmoji konferencija 
Gruodžio 29 d. Aleksoto seniūnijos salėje vyko baigiamoji projekto "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" konferencija. Metus norėjome užbaigti linksmai, todėl sutarėme persirengti pasakų personažais. Projekto vadovas Ramūnas Navickas pristatė spalvingą prezentaciją apie Aleksoto bendruomenės centro veiklos akimirkas 2017 metais, buvo apdovanoti aktyviausi Aleksoto bendruomenės centro nariai. Režisierius Vytautas Balsys pristatė naujajį videoklipą apie Aleksotą ir jo bendruomenę, sukėlusį galingas ovacijas. Po videoklipo pristatymo įvyko žaismingas koncertas, kurio "vinis" - močiučių rokenrolas. Linksmi ir laimingi, palinkėję vieni kitiems Gerų Naujųjų metų, skirstėmės namo. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-12-29
Lankėme senelių namų gyventojus 
Kaip ir kasmet, metų pabaigoje Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės kartu su Aleksoto seniūne aplanko senelius, gyvenančius Aleksoto senelių namuose "Akacijų užuovėja". Moterys seneliams palinki kuo geresnių ateinančių metų, pabendrauja, pavaišina savo pagamintomis vaišėmis. Graži tradicija!
2017-12-29
Ritos ir Vytauto Vasiliauskų atminimui 
Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas projektą "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas", kartu su Aleksoto seniūnija Naugardiškių parke prie paminklinio akmens pritvirtino atminimo lentą, skirtą Ritai ir Vytautui Vasiliauskams - Naugardiškių parko įkūrimo iniciatoriams.
2017-12-29
Kalėdų spektaklis Aleksoto vaikams 
Ketvirtadienio popietę vaikai iš Aleksoto socialinės rizikos ir daugiavaikių šeimų su tėveliais rinkosi į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Čia jų laukė kalėdinis lėlių spektaklis ir, žinoma, Kalėdų senelis su dovanėlėmis. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-12-24
Koplytstulpio atidengimas 
Aleksoto bendruomenės centro nariai, Aleksoto šauliai, ansamblis "Svirbė", kiti Aleksoto parapijiečiai gruodžio 24 d. po vidurdienio mišių Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios šventoriuje atidengė koplytstulpį, skirtą Juozui ir Jonui Vailokaičiams, 1921 m. dovanojusiems žemės sklypą Aleksoto Šv.Kazimiero bažnyčios statybai. Renginį vedė Vilius Kaminskas, apie Vailokaičių gyvenimą ir labdaringą veiklą papasakojo jų giminaitis Saulius Julius Bazevičius.
.
2017-12-20
Ekskursija po VDU Kauno botanikos sodą 
Šeštadienį VDU Kauno botanikos sode įvyko šio sodo ir Aleksoto bendruomenės centro renginys "Teatralizuota ekskursija po Aukštosios Fredos dvarą". Daug sužinojome apie Juozą Godlevskį ir jo dvarą.
2017-12-15
Lietuvos miestų bendruomenių konferencijoje 
Gruodžio 15 d. Park Inn viešbutyje įvyko Lietuvos miestų bendruomenių organizacijų konferencija, kurioje dalyvavo atstovai iš įvairių Lietuvos miestų bendruomenių organizacijų. Aleksoto bendruomenės centro atstovai taip pat buvo aktyvūs: Ramūnas Navickas skaitė pranešimą apie Kauno bendruomenes, Rimas Žiemys buvo apdovanotas už savo įstabias foto nuotraukas, buvo pagerbta ir Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Birutė Valentienė. Na, o didžiausią susidomėjimą kėlė mūsų voltižieriai, kuriems buvo patikėta įnešti Lietuvos, Vilniaus ir Kauno bendruomenių vėliavas.
2017-12-10
Kalėdinė NVO mugė 
Šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centro komanda patraukė į Vilnių, kur S.Daukanto aikštėje turėjo įvykti LR Prezidentės D.Grybauskaitės globojama Kalėdinė NVO mugė. Mes šioje labdaros mugėje dalyvavome jau ne pirmą kartą, atvykome prigaminę kalėdinių suvenyrų. Kad būtų "saugiau", pasiėmėme ir mūsų Voltižierius. Ir nepralošėme: mūsų Voltižieriai buvo mugės "vinimis", norintys nusifotografuoti su jais turėjo stoti į eilutę. Ir, žinoma, mugės kulminacija - nuoširdus susitikimas su Prezidente bei bendra nuotrauka. Puikus renginys! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-12-09
Įžiebta Aleksoto eglė 
Gruodžio 8-sios vakarą į aikštelę šalia Aleksoto seniūnijos sugužėjo būrys vaikų su tėveliais ir seneliais: pasklido gandas, kad atvyksta Kalėdų senelis ir Sniego Karalienė. Taip ir įvyko: Kalėdų senelis ir Sniego Karalienė džiugino mažuosius savo palinkėjimais, įžiebė Aleksoto eglutę, atsivežė gausų būrį estrados žvaigždžių, tokių kaip Elvis Preslis, Marijonas Mikutavičius, Birutė Dambrauskaitė, Rytis Cicinas. Tai bent linksma buvo: ir dovanėlėmis buvome apdovanoti, ir pamatėme įspūdingą fejerverką. Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų metų! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2018 Visos teisės saugomos