Naujienos

2018-02-21
Nepriklausomybės mylia atkurtos Lietuvos Valstybės 100-mečiui 
Visa Lietuva gyvena artėjančio jubiliejaus nuotaikomis – mūsų nepriklausomai valstybei 100! Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija šios šventės proga pasipuošė įspūdingo dydžio Trispalvėmis. Gimnazijoje gausu ir kitų prasmingų artėjančios šventės akcentų: atidaryta 2-10 klasių piešinių paroda „Piešiu Lietuvai“, pasakojančių apie nepriklausomos šalies žingsnius, knygų paroda Informaciniame centre, svarbius valstybės įvykius primena istorijos mokytojų sukurti stendai, skirti Vasario 16-osios akto signatarams pagerbti, savo darbeliais šventinę nuotaiką kabinetuose kūrė kiekvienas mokinys ir mokytojai.
2018-02-17
Atkurtai Lietuvos Valstybei - 100 metų! 
Šį kartą vasario 16-osios šventė prasidėjo labai anksti: jau aštuntą valandą Kauno bendruomenių centrų atstovai, Kauno deputatų klubo nariai, šauliai ir kiti aktyvūs Kauno piliečiai ant Pelėdų kalno įrengto stiebo iškėlė Lietuvos trispalvę, giedant Lietuvos himną. Kauno pavieto šauliai žymiam jubiliejui skyrė patrankos šūvius, o renginį vainikavo daina "Lietuva brangi". Daugelio dalyvavusių nuomone, vėliavos pakėlimas ant Pelėdos kalno turėtų tapti tradiciniu.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-02-15
Vasario 15-oji Aleksote: Pietos atidengimas ir riešinių paroda 
Vasario šešioliktosios išvakarės Aleksote buvo kaip niekad turiningos. Senosiose Aleksoto kapinėse buvo atidengta Pieta, kurią pašventino Aleksoto šv.Kazimiero bažnyčios klebonas V.Zubavičius, dalyvavo miesto valdžios atstovai, renovuoto ir atstatyto paminklo autoriai, Aleksoto bendruomenės nariai, šauliai, Kauno Sąjūdžio, kurio dėka ir buvo inicijuoti Pietos atstatymo darbai, atstovai, Svirbės ansamblio nariai. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-02-14
Sveikas, Mažyli! 
Aleksoto bendruomenės centras dalyvauja akcijoje, skirtoje Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui - Sveikas, Mažyli! Akcijos esmė - padovanoti 2018 metų naujagimiams trispalves kojinytes. Aleksoto darbštuolės net organizavo mezgimo kursus, kad kuo daugiau aleksotiškių išmoktų megzti kojinytes. Pasitikslinome: 2018 metų sausio mėnesį į pasaulį atėjo 8 naujagimiai, registruoti Aleksote. Taigi, vasario 14 d. seniūnė su bendruomenės aktyvistėmis aplankė Aleksoto mažylius ir įteikė jiems ne tik trispalves kojinytes, bet ir Aleksoto grafystės pasus. Aukite sveiki, mielieji mažyliai!
2018-02-11
Užgavėnės Aleksote 2018 
Šiandien VDU botanikos sode šventėme Užgavėnes. Susirinko iki šiol nematytai didelis būrys renginio dalyvių. VDU botanikos sodas, VDU folkloro ansamblis LINAGO, Aleksoto seniūnija, Aleksoto bendruomenės centras, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija bei Kauno J.Dobkevičiaus progimnazija pasistengė, kad Užgavėnės būtų kuo įdomesnės ir linksmesnės. Prisikvietėme visokių velnių ir raganų, kitų Užgavėnių personažų, taip kad šventėme tikrai įspūdingai. Užteko ir blynų, ir dainų, ir šokių, ir žaidimų, išvarėm žiemą ir sudeginom Morę. Šauni šventė!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-02-03
Kviečiame į Valstybės atkūrimo šimtmečio renginius 
Kviečiame aleksotiškius į Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečio renginius. Aleksote vasario 15-ąją atidengsime ir pašventinsime Pietą (pageidautina dalyvauti su tautiniais kostiumais), po to - riešinių parodos atidarymas Aleksoto seniūnijoje bei ansamblio "Svirbė" koncertas.
2018-02-02
Visi į Užgavėnes! 
Daugiau - renginių skyrelyje
2018-01-31
Seniūnijos ataskaita 
Šį antradienį Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė bendruomenei pristatė Aleksoto seniūnijos 2017 metų veiklos ataskaitą. Džiugu, kad Aleksote daugėja gyventojų, statomi nauji gyvenamųjų namų kvartalai, kyla nauji administraciniai pastatai, aktyvėja Aleksoto bendruomenės veikla, stiprėja jos ryšys su seniūnija. Pristatymo pabaigoje seniūnė nuoširdžiai padėkojo bendruomenių aktyvui, seniūnaičiams už aktyvią veiklą ir glaudų bendradarbiavimą. Pristatyme dalyvavęs LR Seimo narys Mindaugas Puidokas taip pat įvertino seniūnijos veiklą, teigdamas, kad Aleksoto seniūnija yra pavyzdys, kaip reikia veikti ir bendradarbiauti. Vakaro pabaigoje Aleksoto linijinių šokių kolektyvas "Vėjūnė" surengė mini koncertą.
2018-01-30
Jubiliato paskaita 
Šį pirmadienį gausus būrys sveikintojų susirinko į VDU Botanikos sodo administracijos pastato salę išklausyti jubiliato Ramunio Budriūno paskaitos apie Botanikos sodo istorijos vingius. Ir ne tik - kartu sveikinome Ramunį 80-ies metų jubiliejaus proga. Kito tokio aktyvaus visuomenininko Aleksote reikėtų paieškoti: Ramunis yra Aleksoto bendruomenės centro narys, Botanikos sodo draugų klubo narys, Svirbės ansamblietis, aktyvus stalo teniso veteranas. Linkime Ramuniui visokeriopos sėkmės!
2018-01-29
Aleksoto seniūnijos ataskaita 
Aleksoto seniūnija 2018 sausio 30 d 17.30 kviečia į seniūnijos salę, kurioje bus pristatyta seniūnijos 2017 metų veiklos ataskaita. Aktyviai dalyvaukime!

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2018 Visos teisės saugomos