Naujienos

2017-10-18
Pradedame vykdyti projektą "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" 
Aleksoto bendruomenės centras pradeda vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse"
projektą "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" (Sutartis Nr. SRB-725, pasirašyta 2017 spalio mėn. 11 d.). Projekto veiklų įgyvendinimo planas skelbiamas mūsų interneto svetainėje.
2017-10-17
Kelionė į Baltarusiją 
Aleksoto bendruomenės centras aktyviai domisi didinga Lietuvos istorija. Štai ir šį savaitgalį grupė Aleksoto bendruomenės centro narių kartu su kitais kauniečiais susiruošė į Baltarusiją, kurioje aplankė Baltarusijos sostinę bei didingas Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Nesvyžių, Miro, Naugarduko bei Lydos pilis. Džiugu, kad mūsų rytiniai kaimynai skiria didelį dėmesį pilių ir rūmų restauravimui. Ekskursijas puikiai vedė "Guliverio kelionių" gidas Darius Vilkanecas, sužinojome daug įdomių istorijų apie viduramžių Lietuvos gyvenimą.
2017-10-08
Aleksoto bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimo programa įsibėgėja 
Aleksoto bendruomenės centro nariai vykdo Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamą Viešųjų paslaugų projektą „Aleksoto bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimo programa „Judėti sveika“ (sutartis Nr. SRB-0420, 2017-05-23). Suformuotos gydomosios gimnastikos, šiaurietiško ėjimo, baseino treniruočių, stalo teniso grupės, vyksta užsiėmimai, kurie tęsis iki gruodžio vidurio.
2017-10-06
Aleksoto mokytojų-senjorų pagerbimo šventė 
Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centras sukvietė mokytojus, kurie įvairiais laikotarpiais dirbo Aleksoto ugdymo įstaigose. Susirinko gausus būrys mokytojų senjorų ir buvusių jų mokinių. Mokytojų pasveikinti atvyko LR Seimo narys Mindaugas Puidokas ir savivaldybės atstovė Ilona Vitkauskienė. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-10-05
Aleksoto mokytojų-senjorų pagerbimo šventė 
Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centras kviečia mokytojus-senjorus, dirbusius Aleksoto švietimo įstaigose, į pagerbimo šventę, kuri įvyks 2017 spalio 6 d. 15 val. Aleksoto seniūnijos salėje.
2017-10-03
Drugeliai atskrido! 
VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) atidaroma atogrąžų drugelių paroda. Nuo spalio 6 d. iki pat Naujųjų metų lankytojai galės grožėtis Afrikos, Azijos, Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos drugių skraidymu, stebėti jų maitinimosi ypatumus, o jei pasiseks – išvysti, kaip drugiai ritasi iš lėliukių inkubatoriuje.
2017-10-03
Aleksoto vietos veiklos grupės kvietimas 
Aleksoto VVG kviečia teikti projektus. Platesnė informacija - www.aleksotovvg.lt
2017-09-29
Vėl kviečiame į botanikos sodą 
Kviečiame į tarptautinio projekto renginį VDU Kauno botanikos sode, kuris prasidės 2017 09 30 (šeštadienį) 18 valandą
2017-09-26
Derliaus šventė VDU Kauno botanikos sode 
Rugsėjo 30 d., šeštadienį, nuo 12 val. VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) šurmuliuos „Derliaus šventė“, kuri lankytojams siūlys nemokamas paskaitas, ekskursijas, kvies degustuoti sodo gėrybes, atsigaivinti šviežiai spaudžiamomis sultimis ir gėrėtis meninėmis kompozicijomis. Siūloma plati bei „skani“ programa ir suteiks žinių, ir leis pajusti neatrastų, netikėtų skonių.
2017-09-22
Baltų vienybės ugnies sąšauka ant Jiesios piliakalnio 
Festivalis "Baltų raštai”– folkloro renginiai vaikams ir šeimai Kaune, skirti populiarinti etninės kultūros vaikų ir jaunimo renginius, išsaugoti bei skleisti baltų tradicinę muziką, stiprinti latvių ir lietuvių ryšius. Kauno vaikų folkloro festivalis skatina jaunąją kartą domėtis savo ir kaimyninių tautų kultūra, istorija, papročiais, stiprina šeimos kartų vienybę, padeda labiau gilintis į savo šaknis, moko perduoti jaunajai kartai senąsias tautos muzikines ir šeimos tradicijas. Šį penktadienį vakarop vaikai iš folklorinių ansamblių kartu su tėveliais rinkosi ant Jiesios piliakalnio. Buvo švenčiama rudens lygiadienio šventė. Kaip džiugu matyti mūsų vaikus ir jaunimą, su entuziazmu dalyvaujančius senovės baltų apeigose.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2018 Visos teisės saugomos