Naujienos

2016-12-02
Apie Aleksoto plėtrą 
Na ir savaitė Aleksote! Rodos, ką tik mokėmės suteikti pirmąją pagalbą, o jau penktadienio vakarą vėl rinkomės į seniūnijos salę. Apie Aleksoto plėtrą su seniūnijos aktyvu atvyko padiskutuoti miesto plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėjas Tadas Metelionis, LR Seimo narys Mindaugas Puidokas su savo naujais padėjėjais Agne ir Kęstučiu, Kauno m. tarybos narė Ona Balžekienė, Aleksoto VVG pirmininkas Arūnas Samochinas. Užsimezgė labai naudinga ir informatyvi diskusija apie Aleksoto perspektyvas. Bendruomenę ypač nudžiugino Seimo nario pastangos dėl Aleksoto bendruomenės namų.
2016-12-01
Spaudos konferencija Seime 
Šiandien Seime įvyko Seimo narės Guodos Burokienės spaudos konferencija „Pogrindiniai“ vietos bendruomenių metai baigėsi. Ar tokio rezultato siekėme?". Dalyvavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Reda Kneizevičienė ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas.
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos vadovai pasidalino savo įspūdžiais, nuveiktais darbais, rūpesčiais ir planais baigiantis Vietos bendruomenių metams.
2016-11-30
Pirmos pagalbos kursai Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas Aleksoto senjorų fizinio aktyvumo skatinimo programą, remiamą Kauno savivaldybės, lapkričio 30 d. pakvietė aleksotiškius į konferenciją-pirmosios pagalbos kursus. Kaip suteikti pirmąją pagalbą šauniai pasakojo ir vaizdžiai demonstravo Rytis Malašauskas, Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas, bei Irena Malašauskienė. Su didžiuliu susidomėjimu klausėmės jų pasakojimo, aktyviai mokėmės, kaip taisyklingai gaivinti. Trys valandos prabėgo kaip viena akimirka. Kursai buvo šaunūs!
2016-11-29
Aleksoto voltižieriai dalyvavo Žaliakalnio renginyje 
Aleksoto voltižieriai lapkričio 27 d. dalyvavo Prisikėlimo bažnyčioje vykusioje istorijos ir atminties valandoje „Tautos kilmės lopšys ir Nepriklausomos valstybės aušros Sūduvoje”, kurią organizavo Žaliakalnio bendruomenė...
Turime saugoti istorinę atmintį, kultūrą, papročius, tradicijas. O jos – gyvos ir mūsų dienose. Istorinė atmintis gaivinama ne tik knygomis, bet ir gyvais liudijimais. Apie tai bylojo iškilmingai į salę įžygiavę Voltižieriai. Tai 2015 metų pabaigoje Aleksoto bendruomenėje įkurta kuopa. Vadovaujami vado Vytauto Valentos, kariūnai priminė apie ypatingos paskirties pėstininkų dalinį, kuris buvo įkurtas Varšuvos kunigaikštystėje, pavaldžioje Prancūzijos imperijai, 1807 metais.
2016-11-26
Šaulių suvažiavime 
Lapkričio 26-tą dieną, Vyriausybės rūmuose, vyko eilinis Lietuvos šaulių sąjungos suvažiavimas. Tai svarbiausias šios didžiausios Lietuvoje visuomeninės organizacijos sprendimo balsas. Suvažiavimo metu buvo sprendžiami esminiai klausimai, kurie tiesiogiai susiję su kiekvienu šauliu. Buvo perrenkami Centro Valdybos, Centro Kontrolės komisijos, Garbės teismo nariai, išklausoma ir diskutuojama dėl jų veiklos ataskaitų, koreguojamas Sąjungos statutas – aukščiausias Sąjungos teisinis dokumentas. Džiugu, kad jame dalyvavo ir Aleksoto šaulių kuopos delegatai.
2016-11-23
Lietuvos kariuomenės diena Aleksote 
Kauno dienoje perskaičiau vieno piliečio liūdnas mintis, kad Kaune nepakankamai paminima Lietuvos kariuomenės diena. Nežinau kaip Kaune, bet Aleksote Lietuvos kariuomenės įkūrimo data švenčiama tikrai nuoširdžiai ir džiaugsmingai. Štai ir šiemet į restoraną "Pas Albertą" rinkosi Aleksoto bendruomenės centro aktyvas ir Aleksoto kuopos šauliai su garbingais svečiais. Maloniai bendravome, kėlėme tostą už mūsų kariuomenę, stebėjome "Vėjūnės" ir Zenono Šalnos kapelos koncertą. Buvo linksma!
2016-11-23
Kviečiame į pirmosios pagalbos kursus 
Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas Aleksoto senjorų fizinio aktyvumo skatinimo programą, lapkričio 30 d. 18 val. kviečia aleksotiškius į konferenciją-pirmosios pagalbos kursus, vyksiančius lapkričio 30 d. nuo 18 val. Aleksoto seniūnijos salėje (Veiverių 132). Kaip suteikti pirmąją pagalbą mus mokys Rytis Malašauskas, Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas.
2016-11-14
Kviečiame į koncertą 
Lapkričio 16 d. (trečiadienį) 18.00 val. Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos aktų salėje vyks koncertas „Gražiausios melodijos akordeonui ir smuikui“.  Gros ir diskusiją ves smuikininkas, dirigentas, politikas Gediminas Dalinkevičius ir akordeonininkas, profesorius Genadijus Savkovas. Koncertas  - mokyklos dovana bendruomenei! Įėjimas nemokamas.
Norinčius aukoti ir prisidėti prie paramos bendruomenės šeimai, kurioje auga dviejų metų mergaitė – Eglutė, nuo gimimo serganti cerebriniu paralyžium, bus galima po renginio.
Maloniai kviečiame.
J.Dobkevičiaus progimnazija
2016-11-12
Čarlstono vakarėlis Aleksote 
Rudens vakarus nuobodžius nenuobodžiai leidžia Aleksotas. Šį šeštadienį Aleksoto seniūnijos salėje vyko Čarlstono vakarėlis: mūsų šaunusis linijinių šokių klubas "Vėjūnė" pasikvietė linijinių šokių kolektyvą "Iliuzija" iš Radviliškio bendram pasibuvimui. Aleksoto seniūnė palinkėjo šokėjoms visokeriopos sėkmės ir gražaus vakarėlio. Gražiai bendradarbiaujančių kolektyvų dalyvės nuoširdžiai dalinosi patirtimi ne tik apie linijinių šokių ypatybes, bet ir apie kitas moteriškas paslaptis. O jau "Vėjūnės" ir "Iliuzijos" šokių grožis - buvo kuo žavėtis!
2016-11-07
Aleksoto senjorų fizinio aktyvumo skatinimo programa 
Aleksoto bendruomenės centro senjorai jau trečią mėnesį vykdo Kauno miesto savivaldybės remiamą projektą "Aleksoto senjorų fizinio aktyvumo skatinimo programa". Programa kompleksinė, apimanti šiaurietišką ėjimą, gydomąją gimnastiką, stalo tenisą bei užsiėmimus baseine. Mus treniruoja žinomi specialistai Joana Bartaškienė, Laimontas Rakauskas, Ramunis Budriūnas. Programa tęsis iki 2016 m. gruodžio mėn. vidurio.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2017 Visos teisės saugomos