Naujienos

2017-11-28
Kristinos Visagurskienės paskaita apie fizinio aktyvumo svarbą 
Šiandien Lietuvos sporto universiteto lektorė, Kauno sveikuolių klubo Prezidentė, LSU III-ojo amžiaus universiteto vadovė Kristina Visagurskienė pakerėjo Aleksoto klausytojus savo paskaita apie fizinio aktyvumo svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Nuoširdžiai dėkojame mielai Kristinai.
2017-11-28
Prasideda programa "Tolima - artima Japonija" 
Šį penktadienį startuoja jau šeštus metus įgyvendinama tarpkultūrinė programa, skirta Japonijos kultūros ir tradicijų pažinimui. Tarpkultūrinės programos tikslas - skleisti įvairių šalių tradicijas, vystyti tarpkultūrinį pažinimą, skatinti Aleksoto bendruomenės narių saviraišką. Šių metų programos veiklos yra orientuotos į rytų kultūros, filosofijos, estetikos ugdymą bei Japonijos ir Lietuvos istorijos ryšių pažinimą.
2017-11-27
Floristikos mokymai 
Lapkričio 27 d. Aleksoto bendruomenės centro moterys mokėsi, kaip pasigaminti kalėdines puokštes, vainikus. Floristikos paslapčių mokė floristė Vida Šaltienė. Parafine išmirkyta drobelė virto gražiu krepšeliu, o eglių šakelės, žvakutės suteikė subtilumo kalėdinei kompozicijai. Aleksoto moterys ruošiasi pagaminti daugiau įvairių Kalėdinių dovanėlių gruodžio 10 d. LR Prezidentės organizuojamai mugei Vilniuje.
2017-11-25
Kviečiame į Aleksoto mažąją olimpiadą 
Gruodžio 7 d. 13.30 Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje prasidės Aleksoto mažoji olimpiada, kurioje varžysis Aleksoto švietimo įstaigų komandos. Maloniai kviečiame atvykti ir palaikyti saviškių komandas.
2017-11-24
Vizitas į senelių namus 
Būrelis Aleksoto bendruomenės centro moterų kartu su Aleksoto seniūne aplankė Aleksote esančius senelių namus "Akacijų užuovėja". Moterys seneliams padovanojo drabužių, pavaišino vaisiais, maloniai bendravo, pažadėjo ateiti ir per šv. Kalėdas.
2017-11-23
Aleksoto bendruomenės centro moterų klubas plečia savo veiklą 
Ne vienas pastebėjo, kad Aleksoto bendruomenės centro moterys yra darbščios ir nagingos. Jos įsisavina ir naujas rankų darbo dovanėlių gaminimo technologijas: ką tik mokėsi vytinio pynimo meno, šią savaitę, vadovaujamos tautodailininkės Marytės Klimienės, kūrė ir gamino papuošalus iš odos gabalėlių. Artėja Kalėdos, reikės daug dovanėlių, lankysime vienišus senelius, taigi, reikia ruoštis.
2017-11-23
Su Lietuvos Kariuomenės diena! 
Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje pasveikinome mūsų šauniuosius karius su atkurtos Lietuvos kariuomenės 99-uoju gimtadieniu. Nuoširdžiausi linkėjimai! 
2017-11-23
Kviečiame į paskaitą apie sveiką gyvenseną 
Aleksoto seniūnijos salėje lapkričio 28 d. nuo 18 val. vyks Lietuvos sporto universiteto lektorės, Kauno sveikuolių lyderės Kristinos Visagurskienės paskaita "Gyvenk sveikai - gyvenk laimingai!". Puiki lektorė, fizinio aktyvumo skatinimo entuziastė, Kauno bendruomenių nuoširdi partnerė - ji ne tik pasidalins savo žiniomis, bet ir pakvies kiekvieną pajudėti.
Ateikite, tikrai nepasigailėsite.
2017-11-20
Į Aleksotą atvyksta Sniego Karalienė! 
Gruodžio 8 d. 18 val. į Aleksoto seniūniją iš pasakų šalies ketina atvykti Sniego karalienė…

Ji sugalvojo patikrinti ar visi Aleksoto gyventojai ištirpdė „ledus“ savo širdyje ir yra pasiruošę metų pabaigos šventėms?

Tą vakarą mūsų mažieji, kartu su tėveliais, savo didžiausias svajones galės sudėti ir išsiųsti Kalėdų Seneliui!
Kai esame visi drauge, paprasta ir linksma atlikti tokią šventinę misiją, kurią vainikuos mūsų gerumu įžiebta Kalėdinė eglutė, linksmybės, šventinis fejerverkas ir kitos staigmenos…
2017-11-17
Prasidėjo Aleksoto jaunimo sporto žaidynės 
Lapkričio mėn. vidury tinklinio ir kvadrato varžybomis prasidėjo Aleksoto jaunimo sporto žaidynės. Šį kartą nugalėtojais tapo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos komandos. Žaidynės tęsiasi: dar liko futbolo, krepšinio ir stalo teniso varžybos.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2018 Visos teisės saugomos