Naujienos

2017-03-10
Pasveikinimas nuo Aleksoto kalno 
Šiandien 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje įvyko graži akcija „pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo Aleksoto kalno“. Akcijoje dalyvavo Aleksoto mokyklų ir darželių bendruomenės, Aleksoto bendruomenės centras, VDU Muzikos akademija, VDU Azijos studijų centras, japonų kultūros centras „TSURU“, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla, Lietuvos Šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2 rinktinės Aleksoto kuopa. Gražu buvo žiūrėti į visus susirinkusius – dalyviai buvo pasipuošę tautiniais kostiumais arba su savimi turėjo trispalvių akcentų. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

2017-03-05
Šv. Mišios už Aleksoto bendruomenę 
Šį sekmadienį Šv.Kazimiero bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už Aleksoto bendruomenę, Aleksoto seniūniją ir Aleksoto šaulių kuopą. Mišias aukojo mūsų klebonas Valius Zubavičius, kunigas Pijus Eglinas OP, kunigas Aurimas Stiklakis. Mišių metu buvo pašventinta Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2 rinktinės 212 (Aleksoto) kuopos vėliava, o klebonas ypatingai atžymėjo puikų Aleksoto bendruomenės centro, Aleksoto seniūnijos, Aleksoto parapijos ir Aleksoto šaulių kuopos bendradarbiavimą.
2017-03-02
Kviečiame į šv.Kazimiero atlaidus 
Kviečiame dalyvauti šv. Kazimiero atlaiduose Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčioje.
Šv. Mišios bus kovo 4 d., šeštadienį 12 val.
Gavėnios rekolekcijos kovo 5 d., sekmadienį 9 val. , 10.30 val. , 12 val. , 18 val. , ves br. kun. Pijus Eglinas OP.

Klebonas Valius Zubavičius

Ypač džiugu, kad Klebonas sekmadienį 12 val. aukos šv. mišias už Aleksoto bendruomenę. Aktyviai dalyvaukime!
2017-03-01
Kvietimas 
2017 m. kovo 10 d. (penktadienį) 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje vyks akcija pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo Aleksoto kalno“.

Akcijos metu bus sveikinama Aleksoto bei miesto bendruomenė su Kovo 11—tąja ir giedama „Tautiška giesmė“. Akcijos dalyvių aprangos kodas: tautinis kostiumas ar trispalviai akcentai. Kviečiame visus aleksotiškius jungtis į akciją ir atvykti pasidabinus tautiniais kostiumais.
2017-03-01
Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimas 
Vasario 28 d. Kauno miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą Aleksoto bendruomenės namų projektą vystyti ne Aleksoto centre esančiame Europos 105A suformuotame sklype, bet nuošalioje Sodininkų g. 2 teritorijoje, priklausiusioje Vytauto Didžiojo Universitetui, neatsižvelgdama į daugkartinius Aleksoto bendruomenės centro prašymus ir argumentus. Deja, Kaune kol kas darni plėtra tėra tik gražiai skambanti frazė.
2017-02-26
Užgavėnių šventė Aleksote 
Aleksote užgavėnių šventė vyko devizu "Mums nesvarbu, koks čia oras, kad tik būtų švęsti noras". O noro švęsti tikrai buvo! Užgavėnių dalyviai vos tilpo šventės aikštėje, o vaikučių gausa džiugino tėvų ir senelių širdis. Užgavėnių blynų ir kiaušinienės įvairovė, šokiai ir žaidimai, kanapinis ir lašininis, kaukių konkursas, Morės deginimas - visko buvo, visko buvo, visai neprailgo!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-02-18
Ekskursija į Valstybės pažinimo centrą 
Projekto „Pilietiška asmenybė – stipri valstybė“, vykdomo Kauno pedagogų kvalifikacijos centro kartu su LR Prezidento kanceliarijos struktūriniu padaliniu Valstybės pažinimo centru, iniciatoriai vasario 17 d. pakvietė ne tik aplankyti Valstybės pažinimo centro ekspoziciją, kuri įsikūrusi LR Prezidento rūmų ansamblio trijuose aukštuose, bet ir susipažinti su esminiais valstybės elementais: teritorija, gyventojais, valstybės institucijomis ir jų funkcijomis.
2017-02-18
Sutartis su Lietuvos kariuomenės mokykla 
Šį trečiadienį mūsų bendruomenės centro valdybos pirmininkė Birutė Valentienė Aleksoto bendruomenės centro vardu pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Generolo S.Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos vadovu pulkininku leitenantu Stasiu Paldūnu. Su mokykla bendraujame ir bendradarbiaujame jau nebe pirmi metai, ši sutartis yra puikus kariuomenės ir bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdys.
2017-02-16
Švenčiam Vasario 16-ąją 
Nuo pat ryto Vasario 16-ąją aleksotiškiai įsiliejo į šventinį šurmulį. Aleksoto šaulių kuopa dalyvavo šv. mišiose, po to šauniai pražygiavo nuo Soboro iki Vienybės aikštės, kur juos nuoširdžiai sveikino aleksotiškiai ir kiti Kauno gyventojai. Kaip ir kasmet, Karo muziejaus kiemelyje plazdėjo daugybė vėliavų, tarp jų - Aleksoto ir Aleksoto bendruomenės centro vėliavos. Aleksotiškiai tradiciškai padėjo gėlių prie Nežinomo kareivio kapo. Puikus oras, džiugi nuotaika, bendra daina, bendra nuotrauka - nuostabi šventė!

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2017 Visos teisės saugomos