Naujienos

2021-10-05
Su Mokytojo diena! 
2021-09-20
Aleksoto šventė 2021 
Dvidešimt pirmoji Aleksoto šventė prabėgo kaip viena akimirka, pasiliko malonūs ir šilti prisiminimai, nors orai nelepino: kaip niekad trečias rugsėjo sekmadienis buvo šaltas ir žvarbus.
Turime nuoširdžiai padėkoti visiems koncerto atlikėjams, kurie mums padovanojo daug šventiškų ir malonių akimirkų. Visų pirma, ačiū mūsų Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos ir J. Dobkevičiaus progimnazijos dainininkams ir šokėjams, Veiverių kultūros centro vokaliniam ansambliui „Radasta“, Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansambliui „Svirbė“, Ežerėlio kultūros centro Ringaudų laisvalaikio salės liaudiškų šokių ansambliui „Rasa“, VDU Muzikos akademijos magistrui Žygimantui Baltrūnui, Kauno valst. muzikinio teatro baleto artistei, choreografei Stefanijai Nosovaitei. Ypač dėkojame šventės globėjui LR Seimo nariui Vytautui Juozapaičiui, dainininkėms Eglei Juozapaitienei ir Ievai Barborai Juozapaitytei už puikų mūsų šventės finalinį akordą, padovanojusiems puokštę gražiausių dainų.
2021-08-30
Kviečiame  
Artėja Aleksoto šventė
2021-07-23
Eiliuoti Aleksoto dienoraščiai 
Įsibėgėjo iniciatyva "Eiliuoti Aleksoto dienoraščiai". Dalinamės kūrybinių dirbtuvių akimirkomis iš garso įrašų studijos. Turėjome ir įdomų iššūkį - kūrybinės dirbtuvės vyko ne tik įrašų studijoje, bet ir nuotoliniu būdu. Kūrybinė edukacija "persikėlė" ir į vieno mūsų bendruomenės poeto automobilį, kuris šiuo metu keliauja po Europą.
Partneriai: Aleksoto bendruomenės centras ir Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka (Aleksoto padalinys)
Iniciatyvos autorė: aktorė Edita Niciūtė
Rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba
2021-07-18
20-asis Aleksoto dviračių žygis 
Šiais metais tradicinio dviračių žygio maršrutu Aleksoto bendruomenės centras pasirinko Zapyškio kryptį. Nors ir tęsiasi karštymetis, susirinko per 40 dviratininkų.
2021-07-15
Pasaulinio garso kompozitorius pagerbtas Kaune 
Liepos 14 d. VDU Botanikos sode pasodintas atminimo ąžuolas garsiam lenkų kompozitoriui Krzysztofui Pendereckiui. Lenkų instituto Vilniuje iniciatyva kartu su VDU Botanikos sodo, Kauno valstybinės filharmonijos ir Aleksoto bendruomenės centro atstovais buvo prisimintas ir labai šiltai pagerbtas 2020 metais savo žemišką kelionę baigęs pasaulinę šlovę pelnęs kompozitorius Krzysztofas Pendereckis.
2021-07-13
Kviečiame į dviračių žygį 
2021m. liepos mėn. 18 d., sekmadienį vyks
20-tas dviračių žygis,
skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą paminėjimui. Žygio startas - 9.30
2021-07-07
Valstybės diena 
Gausus būrys aleksotiškių, svečių iš Kauno, Marijampolės, Jonavos, Žemaitijos, atvyko net iš Danijos, Valstybės dieną-liepos 6 d. susirinko Aleksote, prie Jiesios piliakalnio (Napoleono kalnas) sugiedoti Tautišką giesmę-Lietuvos valstybės himną. Kartu su visa Lietuva ir pasaulio lietuviais sugiedojome Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę".
Renginį puikiai parengė ir įgarsino Kauno kultūros centras, Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto šauliai.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2023 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple