Naujienos

2019-06-23
Laikinosios sostinės kurorto gegužinė 
Kačerginės kurortas buvo mėgiamas ir lankomas prieškario Kauno ponių ir ponų. Todėl gavę kvietimą apsilankyti Kačerginės gegužinėje, skirtoje Laikinosios sostinės 100-mečiui, Aleksoto bendruomenės centro nariai ilgai nesvarstė ir nutarė apsilankyti gegužinėje.
Didžiausio dėmesio ir pagarbos sulaukė prezidentas Antanas Smetona su žmona (aleksotiškiai Drąsutis Vileniškis ir Gabija Vileniškienė), jiems kompaniją palaikė visas būrys Aleksoto bendruomenės narių, apsirėdęs retro drabužiais.

Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje
2019-06-23
Joninės Marvelėje 
Šiais metais Aleksoto bendruomenės centras kartu su Marvelės bendruomenės centru Jonines šventė Marvelėje prie Nemuno esančioje aikštelėje.
Susirinkusius Jonus ir Janinas sveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė, Marvelės bendruomenės centro pirmininkė Elena Kavaliauskaitė. Į dainų ir šokių sūkurį visus įtraukė Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ ir svečiai iš Alšėnų laisvalaikio salės „ Senieji draugai“.
Joninių švenčių tradicijas prie laužo mums priminė šventės vedėja, Aleksoto bendruomenės centro narė Greta Baliūnienė.
Dalijomės duona, dainavome senas lietuviškas Joninių dainas, linkėjome vieni kitiems gražios ir derlingos vasaros.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-06-22
Pakruojo dvaro gėlių kilimų konkurse 
Pirmą kartą vykstančiame festivalyje dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro moterys floristės.
Mūsų moterų florisčių komandai vadovavo Janina Stasiukynienė, jai talkino Jūratė Maurušatienė, Kristina Alesienė, Birutė Stanionienė, Aurelija Kudirkienė, Virginija Pranckevičienė ir visa gausi palaikymo komanda su Aleksoto seniūne Liukrecija Navickiene.
Mūsų kilimas „ Meilės Giesmė“ labiausiai traukė jaunavedžių žvilgsnius, kurių šeštadienio popietę netrūko Pakruojo dvare.
Visus, kurie lankysitės Pakruojo dvare, kviečiame nepamiršti aplankyti Aleksoto seniūnijos kilimo.
Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2019-06-21
Lietuvos Šaulių sąjungai - 100 metų! 
Kaune iškilmingai paminėtas Šaulių sąjungos 100- metis.
Malonu, kad renginyje matėme ir Aleksoto šaulių kuopą. Aleksoto šaulių kuopa nešina Šaulių sąjungos ir Aleksoto vėliavomis iškilmingai žygiavo Kauno senamiesčio gatvėmis ir dalyvavo rikiuotėje Rotušės aikštėje.
Šaulius savo apsilankymu pagerbė Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Malonu buvo matyti šaulių gretose ir mūsų LR seimo narį, Sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-06-19
Laisvės piknikas 19 
Jau antri metai iš eilės, kai Aleksoto bendruomenės centras yra įtraukiamas į šventės "Laisvės piknikas" dalyvių sąrašą. Tai didelė garbė ir atsakomybė. Kadangi šiemet sukanka 100 metų Laikinajai sostinei, 100 metų Lietuvos Šaulių Sąjungai, 100 metų Lietuvos karo aviacijai, tai nusprendėme atverti žaismingą restoraną "Lituanica", kuriame vaišinsime "smetoniška" kava, vyks fotosesijos su Prezidentu A.Smetona. šauliais ir tarpukario Lietuvos aviatoriais. Bus linksma!
2019-06-15
Antaninės Antanave 
Birželio 15 dieną Antanave vyko Smetoninės Šimtmečio Antaninės. Šiais metais renginys buvo skirtas pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos prezidentavimo 100- metį, Lietuvos šaulių ir Lietuvos aviacijos 100 - mečiams. Šventėje dalyvavo ir Aleksoto bendruomenės centro delegacija su Prezidentu A.Smetona priekyje.
2019-06-10
Kaimo bendruomenių sąskrydyje 
Šį savaitgalį Karklėje vyko tradicinis XVII-asis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis. Miesto bendruomenių vardu sąskrydžio dalyvius sveikino ir aktyviai renginiuose dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro komanda. Visada malonu pabūti gerai nusiteikusių bičiulių būryje. Aleksotiškiai "pasistatė" Restoraną "Lituanica", kuriame vaišino savo bičiulius iš daugelio Lietuvos kampelių.
2019-06-07
Žydi bijūnai, žydi raudonai... 
Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas Kaune ragina suskubti atvykti pasigrožėti kvapniais ir prašmatniais žiedais – beveik vienu metu sužydo skirtingos bijūnų veislės, o karštos dienos gerokai patrumpins jų žydėjimo trukmę.
„VDU Botanikos sodo ekspozicijoje auginame apie 300 bijūnų kolekcinių numerių. Kolekciją sudaro žoliniai, sumedėję ir tarpsekcijiniai (žolinių ir sumedėjusių bijūnų hibridai) bijūnai. Didžiuojamės išskirtinėmis ir retomis lietuviškos selekcijos veislėmis: auginame ir saugome augalų nacionaliniams genetiniams ištekliams (ANGI) priskirta dvidešimt penkias Jono ir Emilijos Tarvydų sukurtas veisles bei devyniolika Onos Skeivienės išvestų veislių“, – sakė VDU Botanikos sodo vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Žibutė Baškienė.
2019-06-05
Naujas parkas Aleksote 
Birželio 5 d. Kauno meras, firmos "Centromera", Aleksoto bendruomenės atstovai iškilmingai atidarė parką Šeštokų/Kiečių g. sankryžoje. Nuo šiol ir jauni, ir seni galės naudotis parko įrenginiais, grožėtis jaukia aplinka. Šis parkas - tai puikus pavyzdys, kaip investuotojai kartu su bendruomene gali sukurti puikias viešąsias erdves. Daugiau tokių idėjų įgyvendinimo!

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2021 Visos teisės saugomos