Naujienos

2017-09-22
Koplytstulpio atidengimas 
Šį penktadienį Aleksoto bendruomenės centro aktyvas ir kiti garbūs svečiai rinkosi į Bazevičių sodybą. Priežastis tikrai ne kasdieninė - buvo atidengtas koplytstulpis, skirtas broliams Vailokaičiams atminti. Sveikinimo kalbos, Svirbės dainos, gėlės ir ąžuolų vainikai dviems šio iškilaus ir dvasingo renginio "kaltininkams" - Sauliui Juliui Bazevičiui ir tautodailininkui Algirdui Liepinaičiui, kurių nuoširdžių pastangų dėka ir buvo pastatytas šis koplytstulpis.
2017-09-21
Paminklo, skirto Karaliui Mindaugui, atidengimas 
Rugsėjo 21 d., minint Saulės mūšio 781-ąsias metines, Aleksote, Maisto-Universiteto gatvių sankirtoje esančiame skverelyje atidengtas paminklas Karaliui Mindaugui.
Paminklo autorius Algimantas Kulieša, kuris jau anksčiau yra sukūręs Vytauto Didžiojo ir kunigaikščio Gedimino paminklą.
Nepaisant nepalankių oro sąlygų, į paminklo atidengimo šventę atvyko gausus būrys Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių būrys, jūrų skautai, LR Seimo nario padėjėja Agnė Zabulytė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto šaulių kuopos vadas Zenonas Šalna.
2017-09-19
Gražiausios Aleksoto sodybos konkursas 
Šių metų Aleksoto gražiausios sodybos konkurse 1 – ąją vietą užėmė sodyba esanti Pavasario g. 14 (šeimininkės Silvija Andrėnienė ir VėjūnaRožukienė); 2 – ąją vietą užėmė Dvarų g. 47 (šeimininkai Rimutė ir Gintautas Povilaičiai); 3 – ąją vietą pasidalino Technikumo g. 19 (šeimininkai Nijolė ir Edmundas Kabliai) ir Technikumo g. 54 (šeimininkai Jūratė ir Raimundas Maurušatai). Gražiausiai tvarkomos namų bendrijos kategorijoje 1 – ąją vietą užėmė Europos pr. 34 (Daugiabučių namų bendrija „Žalioji“, Vida Baronienė); 2 – ąją vietą Antanavos g. 21 III – oji daugiabučių namų bendrija, Petras Tavoras); 3 – ąją vietą V. Čepinskio g. 4 (Danguolė Kvedarienė).
Dėkojame visiems dalyvavusiems, ir džiaugiamės, kad Aleksote yra tokių gražių sodybų ir daugiabučių namų bendrijų.
2017-09-18
Aleksoto šventė - 2017 
Šį sekmadienį VDU Botanikos sode šurmuliavo gražia tradicija tapusio renginio „Aleksoto šventė“ dalyviai. Šių metų šventė buvo skirta Aleksoto bendruomenės centro 15 metų veiklai ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Susirinko gausus būrys dalyvių ir žiūrovų. Žavi aplinka, puikūs atlikėjai, gausybė įvairių pramogų mažiems ir dideliems, švytintys žiūrovų veidai liudijo, kad šventė pavyko. Šventės organizatoriai - Aleksoto bendruomenės centras kartu su Aleksoto seniūnija, VDU Kauno botanikos sodu pasistengė, kad ši, septynioliktoji šventė, paliktų neišdildomą įspūdį žiūrovams ir dalyviams. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje
2017-09-16
Išvyka į Gelgaudiškio dvarą 
Rugsėjo 16 Aleksoto delegacija, kurią sudarė mūsų voltižieriai bei grafo Godlevskio svita, vyko į Gelgaudiškio dvaro šventę. Mūsų voltižieriams teko garbė pakelti Gelgaudiškio dvaro vėliavą, o visai delegacijai - dalyvauti kituose šventės renginiuose. Puyikiai praleistas šeštadienis!
2017-09-06
Susitikimas su Pasaulio lietuvių bendruomenės lyderiais 
Antradienio vakaras restorane "Alberta" buvo skirtas istorinei diskusijai apie Lietuvos praeitį ir šaulių ženklo-dvigubo kryžiaus pasaulinę kilmės istoriją. Kartu su Aleksoto šaulių kuopa dalyvavo garbingi svečiai iš JAV: istorijos tyrinėtoja - lektorė p. Violeta Rutkauskienė bei Pasaulio lietuvių bendruomenės Seimo pirmininkė p. Regina Narušienė, kuri baigdama susitikimo vakarą ypač padėkojo aleksotiškiams, kurie vilki šaulių-savanorių - Lietuvos gynėjų uniformą: - esu sujaudinta, tiesiog žaviuosi Jumis!
2017-09-05
Sugiharos savaitės diena Aleksote 
Antradienis Aleksote buvo kupinas įvykių, susijusių su Japonija: seniūniją aplankė Yaotsu - Sugiharos gimtinės - meras Masanori Kaneko, VDU Muzikos akademijoje įvyko japonų muzikantų koncertas, o japonų savanoriai išdažė J.Dobkevičiaus progimnazijos klasių sienas. Norėtųsi palinkėti, kad ir toliau taip gražiai vystytųsi Japonijos ir Lietuvos ryšiai.
2017-09-02
Maloni naujiena 
Rugpjūčio 30 d. Lietuvos kariuomenės mokykla perdavė Aleksoto bendruomenės centro paramą Ukrainos kariuomenės mokymo centrui „Desna". Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas pulkininkas leitenantas Stasys Paldūnas ir Ukrainos kariuomenės mokymo centro „Desna" vadovybė nuoširdžiai dėkoja Aleksoto bendruomenei (Kauno m.), kuri atsiliepė į Lietuvos kariuomenės mokyklos iniciatyvą prisidėti prie paramos Ukrainos kariams ir įsteigė paramos fondą.
2017-08-28
Artėja Aleksoto šventė 
Rugsėjo 17 dieną VDU Kauno botanikos sode nuo 14 val. prasidės tradicinė Aleksoto šventė, šiemet skirta tautinio kostiumo metams ir Aleksoto bendruomenės centro veiklos 15-mečiui. Šventėje koncertuos Raminta Vaicekauskaitė, Liudas Mikalauskas, Andrijana Filinaitė, VDU Muzikos akademijos studentai, ansambliai Ratelinis ir Svirbė, mūsų mokyklų kolektyvai. Šventės metu vyks ne tik koncertas, bet ir daug kitokių pramogų. Kviečiame aktyviai dalyvauti!
Plačiau - renginių skyrelyje.
2017-08-28
Kviečiame į Sugiharos savaitės renginius 
VDU Azijos studijų centras, Kauno miesto savivaldybė ir kiti partneriai kviečia į Sugiharos savaitės renginius. Malonu, kad tarp renginių - ir aitvarų šventė J.Dobkevičiaus progimnazijos stadione, ir koncertas VDU muzikos akademijoje.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2018 Visos teisės saugomos