Naujienos

2017-11-17
Aleksotiškiai tobulino pirmosios medicinos pagalbos įgūdžius 
Ketvirtadienį vakare Aleksoto seniūnijos salėje vyko pirmosios medicinos pagalbos kursai, kuriuos puikiai pravedė Lietuvos paramedikų lyderiai Irena ir Rytis Malašauskai. Aleksotiškiai ne tik įdėmiai klausėsi lektorių, bet ir aktyviai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, kaip reikia teikti pirmąją medicinos pagalbą klinikinės mirties, infarkto, insulto, traumų, nudegimų ir kitais grėsmingų gyvybei situacijų atvejais. Tikimės, kad gauti įgūdžiai ne kartą padės išvengti skausmingų netekčių. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-11-14
Dvasinga ekskursija 
Sekmadienį Zenonas Šalna pakvietė aleksotiškius apsilankyti Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, kurioje šiuo metu vyksta restauraciniai darbai. Katedros administratorius kun. Evaldas Vitulskis įdomiai papasakojo apie arkikatedros istoriją, parodė lankytinas įžymias vietas, kartu užlipome į arkikatedros baigiamą rekonstruoti varpų bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio vaizdai. Nuoširdžiai dėkojame kunigui už įdomiai praleistą laiką.
2017-11-10
Derliaus šventė Aleksote 
Penktadienio popietę Aleksoto seniūnijos salėje skambėjo muzika, dainos, kvepėjo gardžiais kvapais - aleksotiškiai rinkosi į derliaus šventę. Šeimininkės dėjo ant stalų gardžiausius savo gamintus patiekalus, o džiugią nuotaiką palaikė Svirbės ansamblis, kuris ne tik dainavo ir šoko, bet ir neįtikėtinai profesionaliai vaidino scenas iš kaimo gyvenimo. Prisišokom, prisidainavom, prisiragavom, geriausios šeimininkės ir šeimininkai buvo apdovanoti - nuostabi šventė. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-11-07
Kviečiame į pirmosios pagalbos teikimo kursus 
Gerbiami aleksotiškiai,

lapkričio 16 d. 18 val. Aleksoto seniūnijos salėje vyks pirmosios pagalbos teikimo kursai, kuriuos praves Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas su komanda. Žinome, kad kursai yra tikrai labai įdomūs ir vertingi, su galimybe patiems pasipraktikuoti, kaip elgtis vienoje ar kitoje kritinėje situacijoje, tad maloniai kviečiame dalyvauti.
2017-11-06
Kviečiame balsuoti 
Gerbiami aleksotiškiai ir jiems prijaučiantys,

prasidėjo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos fotokonkurso balsavimas, kuris tęsis iki lapkričio 19.

BALSAVIMAS vyksta šioje platformoje:
https://www.lvbos.lt/konkursas/

Trumpa instrukcija: įėję į šį tinklapį, su "brouzeriu" eikite šiek tiek žemyn, iki LVBOS logotipo, šalia kurio yra žodis "BALSAVIMAS"
Jį paspaudus, atsiranda visos 10 temų galerijų: 5 kaimo ir 5 miesto.
Paspaudus bet kurią galeriją, ji atsidaro, ir joje matysite nuotraukas. Paspaudus jums patikusią nuotrauką, ji atsidaro ir jos apačioje pamatysite eilutę "Balsuoti". Nuotrauką galima padidinti, t. y. peržiūrėti ir jos natūraliu dydžiu.
Mums labai svarbu, kad Jūs, mieli aleksotiškiai, aktyviai balsuotumėte už Aleksoto bendruomenės centro nuotraukas. Nuo balsų gausos priklausys, ar mūsų nuotraukos bus premijuotos, ir garsas apie Aleksotą pasklis plačiai.

Aleksoto bendruomenės centras
2017-11-06
Mokymai apie vytinį audimą 
Šį pirmadienį Aleksoto seniūnijoje (Veiverių 132) tradicinių amatų meistrė Vilija Ratautienė supažindino Aleksoto darbščiųjų rankų būrelio nares su senoviniu audimo būdu - vytiniu audimu, papasakojo apie juostų reikšmę, papročius lietuvių etninėje kultūroje, parodė, kaip galima tradiciniais būdais nusivyti, nusipinti pynutes, juosteles, kurios tiktų prie kalėdinių dovanų. Renginys yra projekto "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" sudėtinė dalis. Šį projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-11-04
Labdaros koncertas 
Japonijos ir Lietuvos draugystės asociacija iš Tokijo ir bičiuliai iš Lietuvos pakvietė į labdaros koncertą, skirtą paremti labdaros fondui "Rugutė" bei Japonijos žmonėms, nukentėjusiems nuo cunamio. Malonu, kad šioje kilnioje veikloje daug pastangų deda J. Dobkevičiaus progimnazija ir jos šauni direktorė Lina Viršilienė bei Aleksoto seniūnija. Šį šeštadienį gausus būrys žiūrovų, tarp jų - ir Aleksoto bendruomenės centro nariai, rinkosi į Kauno valstybinį dramos teatrą, kuriame klausėsi įspūdingo lietuvių ir japonų chorų koncerto. Ačiū organizatoriams, ačiū atlikėjams, ačiū aukojusiems!
2017-11-04
Dalyvaujam projekto "Creative spirits" renginiuose 
Aleksoto bendruomenės centras partnerio teisėmis dalyvauja tarptautiniame projekte "Creative spirits", kurio vienas pagrindinių tikslų - pasitelkiant kūrybinių industrijų galimybes "įdarbinti" keletą Aleksoto viešųjų erdvių, kad jos taptų plačiau žinomos bei patrauklios. Tuo tikslu prieš savaitę buvo organizuota ekskursija po Aleksotą, o šį šeštadienį rinkomės padiskutuoti apie Aleksoto galimybes tapti patraukliu kauniečiams ir turistams rajonu.
2017-10-29
Turiningas sekmadienis Aleksote 
Visą savaitgalį lyja, bet gyvenimas Aleksote nesustoja. Sekmadienį ryte aleksotiškius į ekskursiją po Aleksotą pakvietė tarptautinio projekto "Creative Spirits" organizatoriai. Kaunas Excursus Team gidas Algimantas Grigas pavedžiojo mus po žemojo ir aukštutinio Aleksoto gatveles, papasakojo apie neeilinius pastatus, Aleksote gyvenusias žymias asmenybes, diskutavome apie viešąsias erdves, sužinojome daug naujo apie Aleksoto istoriją. Tik baigėsi ekskursija, o Aleksoto Šv.Kazimiesro bažnyčioje jau mūsų laukė koncertas "Muzika Dievo namams", kuriame koncertavo mūsų mylimi atlikėjai - Simona Liamo, Tomas Ladiga, Aušra Lukoševičiūtė, Dalia Jatautaitė, atlikę J.Dambrausko, R.Martinkėno, A.Kubiliūno, G.Pauliukevičiūtės, Z.Bružaitės, D.Kairaitytės, V.Bartulio, G.Kuprevičiaus kūrinius. Šaunų koncertą vainikavo bičiuliškas aleksotiškių ir koncerto dalyvių pabendravimas prie kavos puodelio Aleksoto parapijos namuose.
2017-10-21
Kelionė į Pamarį 
Šį šeštadienį būrelis Aleksoto bendruomenės centro aktyvo kartu su Botanikos sodo draugų klubo nariais išsiruošė į Pamarį. Kelionė komfortabiliu mikroautobusu ir su nepamainoma kelionių siela Vida Mildažiene neprailgo. Pirmasis sustojimas - delfinariumas. Buvome sužavėti delfinų ir jūros liūtų šou, po jų pasirodymo pasivaikščiojome po Smiltynės kopas, atsisveikinome su jūra iki kito sezono. Kitas sustojimas - paukščių žiedavimo stotis, puikiai sutvarkyta po renovacijos, įspūdingi ir joje esantys muziejaus eksponatai. Pilni įspūdžių pasukome namo, pakeliui trumpam sustoję prie didžiausios tujos - sunku ir įsivaizduoti, kad tuja gali taip išaugti. Graži ir turininga kelionė! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2018 Visos teisės saugomos