Naujienos

2017-05-11
Generolo Tado Kosciuškos 200-ųjų mirties metinių minėjimas Aleksote 
Tadas Kosciuška (1746-1817) - karo vadas ir politikas, kovojęs už amerikiečių, lietuvių, lenkų tautų laisvę, siekęs pasaulyje įgyvendinti žmonių laisvės ir lygybės idealus. Amerikos ir Abiejų Tautų Respublikos kariuomenių generolas, revoliucinės Prancūzijos garbės pilietis, 1794 m. ėjęs Lenkijos ir Lietuvos valstybės vadovo - Aukščiausiojo viršininko - pareigas. Jo vardas XVIII-XIX a. sandūroje buvo tapęs kovų už laisvę simboliu.
Šiandien Kaune, Aleksote, VDU Kauno botanikos sode, pasodintas ąžuoliukas, kuris įamžins generolo Tado Kosciuškos atminimą, minint 200-ąsias mirties metines. Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-05-10
Augalų žavadienis artėja! 
„Augalų žavadienis“ visoje Lietuvoje žada įspūdingus renginius ir reginius

Gegužės 18 d. visas pasaulis švęs gražia tradicija tapusią šventę „Augalų žavadienį“ (“Fastination of Plants Day“). Nacionalinis 2017 m. „Augalų žavadienio“ koordinatorius Lietuvoje – VDU Kauno botanikos sodas – kviečia prisijungti prie pasaulinės iniciatyvos ir šią dieną švęsti kartu.
2017-05-02
Susitikimas su Brno miesto Jehnicų bendruomene 
Kaunas ir Čekijos miestas Brno yra miestai partneriai, o vienas ryškiausių partnerystės pavyzdžių – Aleksoto seniūnijos ir Brno miesto Jehnicų seniūnijos bendradarbiavimas, kuris tęsiasi jau 12 metų. Seniūnijos keičiasi sportininkų, moksleivių, meno saviveiklos kolektyvų, bendruomenių delegacijomis.
2017 metų balandžio 27 – gegužės 1 d.d. Čekijoje viešėjo Aleksoto seniūnaičių ir Aleksoto bendruomenės centro aktyvo grupė.
Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-04-22
Balandžio talka Aleksote 
Kaip ir visa Lietuva, balandžio 22 d. aleksotiškiai dalyvavo talkoje. Tvarkėme S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo šiaurinę teritoriją, Marvelės slėnį bei Universiteto g. skverą. Aktyviausiai talkoje dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro nariai, o kartu su mumis darbavosi ir LR Seimo narys Mindaugas Puidokas su savo jaunaisiais padėjėjais. Žvarbus oras talkininkų neišgąsdino, o karšta arbata bei linksma muzika padėjo darbuotis su gera nuotaika. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-04-20
Pristatytas Aleksoto apžvalgos aikštelės projektas 
Ketvirtadienio popietę rinkomės į seniūnijos salę į susitikimą su "Kauno plano" atstove, kuri turėjo Aleksoto bendruomenei pristatyti apžvalgos aikštelės ir Marvelės slėnio projektus, jų ruošimo eigą. Deja, buvo pristatytas tik apžvalgos aikštelės projektas, kuriam aleksotiškiai turėjo daug pastabų, ypač dėl tualeto įrengimo vietos bei dėl galimybės optimizuoti turistinių autobusų privažiavimą. Aiškių atsakymų negauta. Norėtųsi "Kauno planui" palinkėti atsakingesnio požiūrio į Aleksoto bendruomenės prašymus.
2017-04-18
Paaiškėjo kandidatai į Aleksoto seniūnaičius 
Paaiškėjo kandidatai į Aleksoto seniūnaičius:

Aleksoto seniūnaitijoje: Rita Jonaitienė ir Vytautas Samonis
Birutės seniūnaitijoje: Jūratė Petrikaitė ir Henrichas Bareišis
Fredos seniūnaitijoje: Tomas Makarevičius
Kazliškių seniūnaitijoje: Valdas Urba
Marvelės seniūnaitijoje: Saulius Jakutavičius.

Daugiau informacijos: //seniunaiciai.kaunas.lt
2017-04-14
Aleksoto šaulių vakaronė 
2017-04-14d. p/c "NOTAS" kavinės salėje LŠS Vytauto Didžiojo 2 rinktinės Aleksoto 212 kuopa surengė šaulišką vakarą. Rinktinės vado įsakymu buvo įteiktos padėkos Aleksoto kuopos šauliams R. Povilaitienei ir G. Baranauskui, bei suteikti pareigų laipsniai kuopos šauliams. Šaulys Vaidotas Zink papasakojo prisiminimus apie savo egzotišką tarnybą Prancūzijos svetimšalių legione. Vakaro užbaigimui Ramūnas Navickas surengė žaismingą protų mūšį Velykų tema. Buvo dvasingas, patriotiškas tikrų bendruomenės bičiulių šaulių pabendravimas.
2017-04-14
Aleksoto apžvalgos aikštelės ir Marvos slėnio projektų aptarimas 
"Kauno plano" architektė Rūta Morkienė š.m. balandžio 20 d., ketvirtadienį, 16.00 val Aleksoto seniūnijoje supažindins aleksotiškius su Aleksoto apžvalgos aikštelės ir Marvos slėnio projektais. Kviečiame neabejingus Aleksoto plėtrai atvykti į aptarimą.
2017-04-12
Artėja talka 
Kaip ir kiekvienais metais, balandžio mėnesį Kaune organizuojamos talkos. Šiemet balandžio 22 d. nuo 10 val. aleksotiškiai tvarkys S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo aplinką nuo S.Dariaus ir S.Girėno gatvės pusės. Ten ir rinksimės. Šiemet mums talkininkauti padės MOKI VEŽI tinklo kolektyvas. Tad kviečiame su gera nuotaika į talką! Bus ir muzikos, bus ir arbatos!
2017-04-12
Kviečiame į renginį 
Kviečiame į renginį. Daugiau informacijos - renginių skyrelyje.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2017 Visos teisės saugomos