Naujienos

2017-02-15
Sveikiname mūsų šaunuolius 
Šiandien Kauno Rotušėje iškilmingoje aplinkoje buvo apdovanotas visas būrys Kaunui nusipelniusių miestiečių. Tarp jų - ir mūsų šaunieji aleksotiškiai. Saulius Julijus Bazevičius apdovanotas gerumo kristalu, Ramunis Budriūnas - pasidabruotu Vileišio medaliu. Nuoširdžiai sveikiname!
2017-02-11
Pasveikintas Aleksoto šimtametis 
Šimto metų sulaukė dar vienas Aleksoto gyventojas - tai Bronislovas Lukšys. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė nuoširdžiai pasveikino jubiliatą ir palinkėjo kuo geresnės sveikatos.
2017-02-10
Kviečiame kartu švęsti vasario 16-ąją! 
Kaip ir kiekvienais metais, Aleksoto bendruomenės centro nariai vasario 16-osios šventę pradės Karo muziejaus sodelyje, kuriame kartu su kitais šventės svečiais dalyvaus minėjime ir padės gėlių ant nežinomojo kareivio kapo ir prie Laisvės statulos. Popiet Aleksoto seniūnijos salėje bus atidaryta paroda bei vyks koncertas ir draugiškas pasibuvimas.
2017-02-08
Pradėjo veikti Aleksoto vietos veiklos grupės tinklapis 
Aleksotiškius informuojame, kad jau pradėjo veikti Aleksoto vietos veiklos grupės interneto svetainė, kurios adresas - www.aleksotovvg.lt.
Aleksoto vietos veiklos grupė įkurta, siekiant realizuoti ES remiamą bendruomenių inicijuotos vietos plėtros programą Aleksote. Grupės misija - partnerystėje su vietos valdžios, verslo ir kitais socialiniais partneriais, plėtojant vietos, regioninius ir tarptautinius bendradarbiavimo ryšius, telkti pastangas bei aktyvinti ir skatinti Aleksoto seniūnijos gyventojus ir bendruomenes, ieškant tinkamiausių sprendimų Aleksoto vietovės socialinei integracijai, ekonominei ir kultūrinei plėtrai.
2017-02-08
R.Budriūno stalo teniso turnyras 
Aloyzas Ramunis Budriūnas, Aleksoto bendruomenės centro narys, stalo teniso entuziastas, buvęs Lietuvos stalo teniso federacijos viceprezidentas, kurio iniciatyva prieš 10 metų prasidėjo stalo teniso užsiėmimai Aleksoto seniūnijoje, prieš 7 metus įsteigė savo vardo taurę. Dėl šios taurės Aleksoto stalo teniso mėgėjai š. m. vasario 7 d. varžėsi jau septintą kartą.
2017-02-05
Žengia kuopa linksmai... 
Artėja Vasario 16-oji, Aleksoto kuopa intensyviai ruošiasi šventiniam paradui: 2017-01-21d dalyvavo rikiuotės pratybose pas ABC partnerius, Divizijos generolo Stasio Raštikio LKM, o šį šeštadienį įvyko Vasario 16 generalinė rikiuotės repeticija su ginklais KASP bazėje. Pratybose aktyviai dalyvavo ABC pagrindu suformuota Aleksoto kuopa. Neįvardinti šaltiniai teigia, kad aleksotiškiai - drausmingiausia ir geriausiai žygiuojanti kuopa.
2017-02-05
Seminaras miestų vietos veiklos grupėms 
Vasario 3 diena buvo gausi renginiais, skirtais nevyriausybininkams. Kaune vyko VRM organizuotas informacinis seminaras miestų vietos veiklos grupių (VVG) atstovams. Aleksotiškiams atstovavo Aleksoto VVG pirmininkas Arūnas Samochinas su Alina Pacevičiene bei Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Buvo pristatytas 2014-2020 m. (jau praėjo 3 metai!) ES fondų investicijų BIVP programos priemonės "Vietos veiklos strategijų įgyvendinimas" projektų finansavimo sąlygų aprašas (daugiau info www.miestobendruomene.lt skiltyje "Naujienos ir pranešimai"). Atrodo,kad jau nebetoli metas, kai galėsime realiai pradėti įgyvendinti Aleksoto vietos veiklos strategiją, kurioje pagrindiniai uždaviniai - socialinės atskirties mažinimas ir darbo vietų kūrimas.
2017-02-02
Projektų svarstymas 
Šeštokų g. ir Alyvų g. techninių projektų viešinimas

2017-02-10 17:10 Kauno miesto savivaldybėje , pirmame aukšte 108 kab. vyks Šeštokų g. ir Alyvų g. techninių projektų projektinių pasiūlymų viešinimas. Kam tai aktualu, prašome dalyvauti.
2017-02-02
Straipsnis Kauno dienoje apie Aleksoto bendruomenės namus 
Trečiadienio "Kauno dienoje" paskelbtas straipsnis apie Aleksoto bendruomenės namus. Straipsnį galima perskaityti čia:
http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/aleksoto-bendruomenes-namai-isikurs-kitoje-vietoje-794916
Mieli aleksotiškiai, aktyviai komentuokite!

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2017 Visos teisės saugomos