Naujienos

2018-03-10
Tautiška giesmė nuo Aleksoto kalno 
2018 m. kovo 9 d. 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje vyko jau tradicine tapusi akcija pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė nuo Aleksoto kalno“, kurioje dalyvavo gausus būrys Aleksoto darželių bei mokyklų vaikų, Aleksoto bendruomenės centro nariai, Aleksoto kuopos šauliai, LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, miesto tarybos nariai E.Gudišauskienė, O.Balžekienė, G.Budnikas. Akcijos metu buvo pasveikinta Aleksoto bei miesto bendruomenė su Kovo 11—tąja ir sugiedota „Tautiška giesmė“. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-03-09
Istorija primena... 
Pasitinkant svarbią Lietuvai šventę – Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje mokiniai, mokytojai ir gimnazijos svečiai kovo 8 dieną turėjo neįprastą galimybę nukeliauti keletą šimtmečių į praeitį. Lietuva, siekdama valstybingumo, įveikė daugybę išbandymų. Vienas iš sudėtingiausių momentų buvo Liublino unijos sutartis. Gimnazistai įtaigiu vaidinimu papasakojo, koks dramatiškas ir lemtingas šis žingsnis buvo mūsų šaliai, kokį ilgą kelią teko nukeliauti iki nepriklausomybės.
2018-03-09
Metų kaunietės rinkimai 
Sveikiname aleksotiškes - Liną Viršilienę ir Ireną Serapinienę - "Metų kaunietės" renginio finalininkes!
2018-03-06
Kviečiame švęsti Kovo 11-ąją! 
Mieli aleksotiškiai, gražiai atšvęskime kovo 11-ąją!
Kovo 11 d. 11.30 renkamės prie Aleksoto vėliavos Karo istorijos muziejaus sodelyje, dalyvaujame miesto šventiniame renginyje, o po jo grįžtame į Aleksoto seniūnijos salę, kurioje nuo 14 val. prasidės iškilmingas kovo 11-osios minėjimas, kuriame dalyvaus ir mūsų mylimas kompozitorius Giedrius Kuprevičius.
2018-02-21
Nepriklausomybės mylia atkurtos Lietuvos Valstybės 100-mečiui 
Visa Lietuva gyvena artėjančio jubiliejaus nuotaikomis – mūsų nepriklausomai valstybei 100! Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija šios šventės proga pasipuošė įspūdingo dydžio Trispalvėmis. Gimnazijoje gausu ir kitų prasmingų artėjančios šventės akcentų: atidaryta 2-10 klasių piešinių paroda „Piešiu Lietuvai“, pasakojančių apie nepriklausomos šalies žingsnius, knygų paroda Informaciniame centre, svarbius valstybės įvykius primena istorijos mokytojų sukurti stendai, skirti Vasario 16-osios akto signatarams pagerbti, savo darbeliais šventinę nuotaiką kabinetuose kūrė kiekvienas mokinys ir mokytojai.
2018-02-17
Atkurtai Lietuvos Valstybei - 100 metų! 
Šį kartą vasario 16-osios šventė prasidėjo labai anksti: jau aštuntą valandą Kauno bendruomenių centrų atstovai, Kauno deputatų klubo nariai, šauliai ir kiti aktyvūs Kauno piliečiai ant Pelėdų kalno įrengto stiebo iškėlė Lietuvos trispalvę, giedant Lietuvos himną. Kauno pavieto šauliai žymiam jubiliejui skyrė patrankos šūvius, o renginį vainikavo daina "Lietuva brangi". Daugelio dalyvavusių nuomone, vėliavos pakėlimas ant Pelėdos kalno turėtų tapti tradiciniu.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-02-15
Vasario 15-oji Aleksote: Pietos atidengimas ir riešinių paroda 
Vasario šešioliktosios išvakarės Aleksote buvo kaip niekad turiningos. Senosiose Aleksoto kapinėse buvo atidengta Pieta, kurią pašventino Aleksoto šv.Kazimiero bažnyčios klebonas V.Zubavičius, dalyvavo miesto valdžios atstovai, renovuoto ir atstatyto paminklo autoriai, Aleksoto bendruomenės nariai, šauliai, Kauno Sąjūdžio, kurio dėka ir buvo inicijuoti Pietos atstatymo darbai, atstovai, Svirbės ansamblio nariai. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-02-14
Sveikas, Mažyli! 
Aleksoto bendruomenės centras dalyvauja akcijoje, skirtoje Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui - Sveikas, Mažyli! Akcijos esmė - padovanoti 2018 metų naujagimiams trispalves kojinytes. Aleksoto darbštuolės net organizavo mezgimo kursus, kad kuo daugiau aleksotiškių išmoktų megzti kojinytes. Pasitikslinome: 2018 metų sausio mėnesį į pasaulį atėjo 8 naujagimiai, registruoti Aleksote. Taigi, vasario 14 d. seniūnė su bendruomenės aktyvistėmis aplankė Aleksoto mažylius ir įteikė jiems ne tik trispalves kojinytes, bet ir Aleksoto grafystės pasus. Aukite sveiki, mielieji mažyliai!
2018-02-11
Užgavėnės Aleksote 2018 
Šiandien VDU botanikos sode šventėme Užgavėnes. Susirinko iki šiol nematytai didelis būrys renginio dalyvių. VDU botanikos sodas, VDU folkloro ansamblis LINAGO, Aleksoto seniūnija, Aleksoto bendruomenės centras, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija bei Kauno J.Dobkevičiaus progimnazija pasistengė, kad Užgavėnės būtų kuo įdomesnės ir linksmesnės. Prisikvietėme visokių velnių ir raganų, kitų Užgavėnių personažų, taip kad šventėme tikrai įspūdingai. Užteko ir blynų, ir dainų, ir šokių, ir žaidimų, išvarėm žiemą ir sudeginom Morę. Šauni šventė!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-02-03
Kviečiame į Valstybės atkūrimo šimtmečio renginius 
Kviečiame aleksotiškius į Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečio renginius. Aleksote vasario 15-ąją atidengsime ir pašventinsime Pietą (pageidautina dalyvauti su tautiniais kostiumais), po to - riešinių parodos atidarymas Aleksoto seniūnijoje bei ansamblio "Svirbė" koncertas.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2018 Visos teisės saugomos