Naujienos

2016-11-05
Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinis rinkiminis susirinkimas 
Penktadienį po darbų Aleksoto bendruomenės centro nariai-ataskaitinės rinkiminės konferencijos delegatai sugužėjo į Aleksoto seniūnijos salę. Sulaukėme ir garbių svečių - ką tik išrinktų LR Seimo narių Mindaugo Puidoko, Rūtos Miliūtės ir Viktoro Pranckiečio. Delegatams ir garbiems svečiams Zenonas Šalna ir Ramūnas Navickas pristatė centro valdybos ataskaitą, vyko nuoširdus pokalbis apie bendruomenių organizacijų perspektyvas. Po Aleksoto bendruomenės centro veiklos ir finansinės ataskaitų rinkome naują centro valdžią: valdybos pirmininke išrinkta Birutė Valentienė, naujais valdybos nariais - Saulius Vaidelis, Vilija Barzdžiuvienė, Steputė Račkauskienė ir Rozvita Brazaitienė. Palinkėkime sėkmės naujai Aleksoto bendruomenės centro valdžiai! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2016-10-29
Sveikiname Janiną Stasiukynienę 
Vakar Tautos namų salėje vyko baigiamasis Pagyvenusių žmonių mėnesio renginys, kurio metu Kauno miesto Mero padėkomis buvo apdovanotas būrelis senjorų, tarp jų - ir mūsų šaunioji Janina Stasiukynienė. Janina apdovanota už aktyvią visuomenine veiklą Aleksote bei už savo floristinius darbus bei parodas. Nuoširdžiai sveikiname!
2016-10-28
Įsteigta Aleksoto šaulių kuopa 
2016-10-28 d. Aleksoto seniūnijos salėje vyko Lietuvos Šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-sios rinktinės Štabo aptarnavimo kuopos (Aleksoto kuopos) steigimo iškilmingas susirinkimas. LŠS Vytauto Didžiojo 2 rinktinės vadas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis pristatė Lietuvos Šaulių sąjungos vado ir Vytauto Didžiojo 2 rinktinės vado įsakymus, kuriais paskirti steigiamos kuopos ir būrio vadai. Kuopos vado įsakymu sudaryta kuopos struktūra, skyrių vadams ir pavaduotojams įteikti pareigų ženklai.
2016-10-27
Moliūgų šventė 
Palydėdami auksinį rudenį ir užbaigdami šiltąjį lankymo sezoną VDU Kauno botanikos sode, spalio 29 d., šeštadienį, kviečiame visus visus kauniečius bei Kauno svečius į Moliūgų šventę.

Koncertai ir bardų dainos, dirbtuvės, skanėstai ir karšta sriuba iš moliūgų, skobtų moliūgų paroda, prekyba rudens gėrybėmis ir rudeniškais, kūną bei širdį sušildančiais rankdarbiais, paskaitos ir degustacijos, pažintys su VDU Kauno botanikos sode išaugintomis moliūgų veislėmis, senojo pomologinio sodo obuolių ir jų sulčių degustacija, vaišinimasis vaistažolių arbatomis, charizmatiškų dresuotų šunelių šou – tai tik dalis to, ką paruošė VDU Kauno botanikos sodo darbuotojai šventės lankytojams.
2016-10-23
Svirbės jubiliejus 
Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis šventė dešimtmečio jubiliejų. Jubiliejinis koncertas „Dainuok, širdie“ vyko Kauno filharmonijoje. Jau valandą iki koncerto pradžios pradėjo rinktis žiūrovai, ansambliečių artimieji ir svečiai. Ansamblis „Svirbė“ jubiliejui paruošė dviejų dalių programą: pirmoje dalyje buvo atliekamos liaudies dainos ir šokiai, o antroje dalyje – buvo atliekama
retro“ programa, kurioje skambėjo prieškario romansai ir buvo šokami tų laikų šokiai. Kiekvieną ansamblio kūrinį lydėjo audringi plojimai. Koncerto pertraukos metu žiūrovus žavėjo mūsų puikusis armonikierius Rimantas.
2016-10-13
Kelionė po Gruziją 
Aleksoto bendruomenės centro aktyvas ir Svirbės ansamblio nariai aplankė labai svetingą šalį Gruziją. Šią kelionę mums rekomendavo mūsų gerbiamasis Juozas Janušaitis, einantis Aleksoto grafo pareigas. Mūsų grupę Kutaisio aerouoste su vynu, sūriu ir gruziniška duona pasitiko 16 metų Gruzijoje gyvenanti lietuvaitė Marijana Slėnienė. Susipažinę ir paskanavę, leidomės į savaitės trukmės kelionę po Gruziją. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-09-19
Aleksoto šventė 
Šį sekmadienį Aleksotas šventė. VDU Kauno botanikos sodas gaudė nuo tūkstančių šventės dalyvių. Puikus oras, nuostabūs atlikėjai, garbūs svečiai, šaunūs dalyviai, žiūrovai ir klausytojai, aibė pramogų ir mažiems, ir dideliems - sunku viską ir išvardinti. Puikią nuotaiką atspindi ir nuotraukos, patalpintos fotogalerijoje.

Daugiau nuotraukų - https://www.facebook.com/zenonas.salna?fref=ts
https://www.facebook.com/Kauno-bendruomeni%C5%B3-centr%C5%B3-asociacija-1514571238758082/
2016-09-16
Lenkijos ambasadoriaus viešnagė Aleksote 
Šią savaitę Aleksote gausu įvykių. Ketvirtadienio popietę į VDU Kauno botanikos sodą atvyko Lenkijos Respublikos nepaprastasis įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje J.E. Jaroslav Czubinski. Jį lydėjo Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcin Lapaczynski, knygos "Prezydent Lech Kaczynski 2005-2010" autorius Slawomir Cenckiewicz. Būtent šioje knygoje aprašytas ir ąžuoliukas, kurį Aleksoto bendruomenė pasodino botanikos sode 2010 m. Smolensko aviakatastrofos aukoms atminti.
2016-09-13
Kviečiame į Aleksoto šventę! 
Kviečiame visus visus į Aleksoto šventę, kuri įvyks jau šį sekmadienį VDU Kauno botanikos sode. Šventės pradžia - 13 val. Daugiau informacijos - renginių skyrelyje.
2016-09-11
Išvyka į Rusnę 
Aleksotiškiai su savo artimiausiais bičiuliais ir vėl susiruošė į Rusnę. Rašau ir vėl, nes keliaujame kasmet jau nuo 2007 metų, pernai rusniečiams padovanojome suolelį, šiemet - koncertą. Kelionėje ne tik koncertavome: plaukėme į Lietuvos "Veneciją", žaismingai dalyvavome improvizuotame "Oktoberfest'e", aplankėme Rambyno kalną, mus buvo "sulaikę" Smalininkų muitininkai. Kelionės įspūdžių tiek, kad nors vežimu vežk! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2017 Visos teisės saugomos