Naujienos

2017-12-09
Mokėmės rašyti japoniškai 
Tęsiasi japonistikos paskaitos: šį penktadienį mokėmės rašyti savo vardą japoniškai. Ne taip jau lengva, kaip atrodo. Na bet kalėdinė nuotaika padėjo įveikti visas kliūtis: turime heroglifais parašytus savo vardus.
2017-12-09
Mažoji Aleksoto olimpiada 
Šį ketvirtadienį į Prezidento Valdo Adamkaus gimnaziją rinkosi gausus būrys vaikučių - prasidėjo mažoji Aleksoto olimpiada, kurioje dalyvavo net 9 komandos iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Jurgo Dobkevičiaus progimnazijos, Tirkiliškių mokyklos-darželio, lopšelio-darželio "Boružėlė" ir Aleksoto lopšelio-darželio. Po trumpo koncerto komandos varžėsi tokiose rungtyse, kaip taiklioji rankelė, sveikatingumo ambasada, protų kovos, olimpinė 3D trasa, išmaniosios lenktynės. Pralaimėjusių nebuvo - visi buvo apdovanoti. Daugiau tokių renginių mūsų mažiesiems. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-12-07
Aleksoto bendruomenės susitikimas su Aleksoto vietos veiklos grupe 
Šį trečiadienį Aleksoto bendruomenė susitiko su Aleksoto vietos veiklos grupės (VVG) nariais. Aleksoto VVG vadovas Arūnas Samochinas pristatė Aleksoto VVG veiklą 2017 metais, nubrėžė 2018 m. veiklos planus. Aleksotiškiai domėjosi, kas yra VVG, ką ji veikia, kokie numatomi veiklos rezultatai, kaip tai pajus Aleksoto bendruomenė. Labai gaila, bet susitikime nedalyvavo nei vienas iš VVG valdybos narių - Kauno valdžios atstovų.
2017-12-06
Dovana Lietuvai 
Gruodžio 5 d. Vyriausybės rūmuose įvyko savanorių dienos minėjimas, kurio metu buvo padėkota visiems savanoriams ir nevyriausybinėms organizacijoms, dalyvavusioms akcijoje "Dovana Lietuvai". Aleksoto bendruomenės centras Lietuvai "dovanojo" Tado Kosciuškos 200-ųjų mirties metinių minėjimą bei Aleksoto šventę.
Savanorius sveikino ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, aktorius Giedrius Savickas, dainininkė Jurga Šeduikytė. Po koncerto savanoriai buvo pavaišinti, kiekviena organizacija gavo dovanų - Lietuvos vėliavą bei atkurtos Lietuvos šimtmečio ženklelius. Minėjimas paliko gerą įspūdį, skirstėmės įsipareigoję ir toliau kurti dovanas Lietuvai.
2017-12-04
Romantinės dainos festivalio laimėtoja - Svirbė! 
Gruodžio 3 d. įvyko X-asis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivals, kaip visada pasižymėjęs bendruomenių centrų ansamblių konkurencija, gera nuotaika, gražia aplinka ir maloniais ponais ir dainomis. Šiais metais pereinamasis prizas iš Kauno Šilainių bendruomenės centro ansamblio "Slaunos su škarpetkutėm" nukeliavo į Aleksoto bendruomenės centrą ansambliui "Svirbė", antrieji liko Petrašiūnų bendruomenės centro kolektyvas "Monte Pacis", tretieji - Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro ansamblis "Šlamutis". Lauksime kitų metų festivalio!
2017-12-01
Tolima-artima Japonija 
Šiandien Aleksoto seniūnijos salėje prasidėjo paskaitų ciklas "Tolima artima Japonija". Sužinojome daug naujo ir įdomaus apie Japonijos religijas, kultūrą, filosofiją. Paskaitų ciklas tęsis dar kelias savaites. Kviečiame apsilankyti.
2017-11-30
Baigėsi socialinių darbuotojų padėjėjų bazinio mokymo kursai 
Visą lapkričio mėnesį Aleksoto savanorės lankė socialinių darbuotojų padėjėjų bazinių mokymų kursus, kuriuos šauniai pravedė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lektorės. Kursai buvo organizuoti, vykdant SADM finansuojamą projektą "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas". Kursų metu gautos žinios ir patirtis labai padės Aleksoto savanorėms, globojant Aleksoto vienišus aštuoniasdešimtmečius senelius. Sveikinam savanores, sėkmingai baigusias kursus!
2017-11-28
Kristinos Visagurskienės paskaita apie fizinio aktyvumo svarbą 
Šiandien Lietuvos sporto universiteto lektorė, Kauno sveikuolių klubo Prezidentė, LSU III-ojo amžiaus universiteto vadovė Kristina Visagurskienė pakerėjo Aleksoto klausytojus savo paskaita apie fizinio aktyvumo svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Nuoširdžiai dėkojame mielai Kristinai.
2017-11-28
Prasideda programa "Tolima - artima Japonija" 
Šį penktadienį startuoja jau šeštus metus įgyvendinama tarpkultūrinė programa, skirta Japonijos kultūros ir tradicijų pažinimui. Tarpkultūrinės programos tikslas - skleisti įvairių šalių tradicijas, vystyti tarpkultūrinį pažinimą, skatinti Aleksoto bendruomenės narių saviraišką. Šių metų programos veiklos yra orientuotos į rytų kultūros, filosofijos, estetikos ugdymą bei Japonijos ir Lietuvos istorijos ryšių pažinimą.
2017-11-27
Floristikos mokymai 
Lapkričio 27 d. Aleksoto bendruomenės centro moterys mokėsi, kaip pasigaminti kalėdines puokštes, vainikus. Floristikos paslapčių mokė floristė Vida Šaltienė. Parafine išmirkyta drobelė virto gražiu krepšeliu, o eglių šakelės, žvakutės suteikė subtilumo kalėdinei kompozicijai. Aleksoto moterys ruošiasi pagaminti daugiau įvairių Kalėdinių dovanėlių gruodžio 10 d. LR Prezidentės organizuojamai mugei Vilniuje.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2018 Visos teisės saugomos