Naujienos

2018-01-26
Poezijos knygos pristatymas 
Šį penktadienį Aleksoto "Albertos" kavinėje rinkosi poezijos mylėtojai - buvo pristatyta prelato Vytauto Stepono Vaičiūno poezijos knyga "Viskas gyva ir amžina". Eilėraščius skaitė pats autorius bei aktorė Olita Dautartaitė, o muzikiniai intarpai buvo atliekami Ilonos Galvidytės, Kęstučio Ignatavičiaus, Zenono Šalnos. Puikūs posmai apie meilę, Dievą ir tėvynę rodė išskirtinį prelato talentą, o ir pačiam autoriui buvo džiugu girdėti gausius aplodismentus. Puikus penktadienio vakaras! Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-01-15
Informacija 
Aleksoto bendruomenės centro valdybos sprendimu svetainės www.aleksotas.lt poskyryje Aleksoto bendruomenės centras: metų programos ir ataskaitos patalpinome Aleksoto bendruomenės centro 2017 metų veiklos ataskaitą ir preliminarų 2018 metų veiklos planą. Jei turite įdomių pasiūlymų, kaip paįvairinti bendruomenės centro veiklą, kreipkitės e paštu birute_sima@yahoo.com arba ramunas.navickas@gmail.com.
2018-01-15
Japonijos Premjeras lankėsi Kaune 
Japonijos Premjeras Shinzo Abe su trumpu vizitu lankėsi Kaune, Sugiharos namuose. Labai džiugu, kad vizito metu Aleksoto J.Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai kartu su savo mokytojais šauniai atstovavo Lietuvą: mokiniai pasveikino Japonijos Premjerą japoniškai, įteikė jam simbolinių dovanų. Žinoma, didžiausią Ačiū reikia tarti mokyklos direktorei Linai Viršilienei, kurios neišsenkanti energija padeda vystyti Japonijos ir Lietuvos (Yaotsu miesto ir Kauno Aleksoto seniūnijos) nuoširdų mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą.
2018-01-14
Svirbė koncertavo Marijampolėje 
Šį savaitgalį "Svirbė" išsiruošė pas savo bičiulius į Marijampolę. Ir ne bet kokiu transportu, o traukiniu! Parepetavę traukinyje, šauniai koncertavo ir Marijampolės meno mokykloje kartu su savo bičiuliais iš Senapilės. Puikiai praleistas savaitgalis!
2018-01-12
Sveikinome savo bičiulius iš Antanavo 
Antanavo bendruomenė pakvietė Aleksoto bendruomenės centrą į Antanavo- Mažosios Lietuvos kultūros sostinės prisistatymą. Su Antanavo bendruomene mus sieja ne tik asmeniniai ryšiai - Aleksote yra Antanavos gatvė, todėl su džiaugsmu kvietimą priėmėme ir sausio 12-ąją dalyvavome Antanavo bendruomenės renginyje. Nuoširdžiai pasveikinome antanaviškius ir palinkėjome visokeriopos sėkmės, vykdant Mažosios kultūros sostinės projektą.
2018-01-05
Paminklinio akmens šventinimas 
Pirmąjį metų penktadienį rinkomės į Naugardiškių parką, kuriame Pažėrų klebono Skučo buvo pašventintas paminklinis akmuo, skirtas Ritos ir Vytauto Vasiliauskų atminimui. Šie šaunūs aleksotiškiai buvo Naugardiškių parko įkūrimo iniciatoriai ir jo puoselėtojai. Sugiedoję Lietuvos himną, nuskubėjome į Aleksoto seniūniją, kurioje renginio dalyviai prie kavos puodelio dalinosi prisiminimais apie R. ir V.Vasiliauskus. Aleksoto bendruomenės centras toliau vykdo savo pilietinę pareigą - įamžinti Aleksotui nusipelniusius asmenis.
2018-01-03
Kvietimas 
Maloniai kviečiame 2018 m. sausio 5 d. 15 val.į Naugardiškių parką, prieš namą Aukštažio g. 7 (kuriame gyveno V. ir R. Vasiliauskai),kur bus atidengiamas paminklinis akmuo Ritai ir Vytautui Vasiliauskams.
15 val. 30 min. visi V. ir R. Vasiliauskų bičiuliai laukiami Aleksoto seniūnijos salėje (Veiverių g. 132),kur prie arbatos ir kavos puodelio prisiminsime a.a. Vytauto Vasiliausko ir jo žmonos Ritos nuopelnus Aleksotui, Kaunui, Lietuvai.

Aleksoto seniūnija
2018-01-01
Su Naujaisiais 2018 metais! 
Mieli aleksotiškiai,
Aleksoto bendruomenės centras sveikina Jus su Naujaisiais Metais, linki viso ko geriausio Jums ir Jūsų šeimoms.

Naujametiniai sveikinimai Naujųjų metų naktį iš VDU Kauno botanikos sodo.
2017-12-30
Linksmoji konferencija 
Gruodžio 29 d. Aleksoto seniūnijos salėje vyko baigiamoji projekto "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" konferencija. Metus norėjome užbaigti linksmai, todėl sutarėme persirengti pasakų personažais. Projekto vadovas Ramūnas Navickas pristatė spalvingą prezentaciją apie Aleksoto bendruomenės centro veiklos akimirkas 2017 metais, buvo apdovanoti aktyviausi Aleksoto bendruomenės centro nariai. Režisierius Vytautas Balsys pristatė naujajį videoklipą apie Aleksotą ir jo bendruomenę, sukėlusį galingas ovacijas. Po videoklipo pristatymo įvyko žaismingas koncertas, kurio "vinis" - močiučių rokenrolas. Linksmi ir laimingi, palinkėję vieni kitiems Gerų Naujųjų metų, skirstėmės namo. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-12-29
Lankėme senelių namų gyventojus 
Kaip ir kasmet, metų pabaigoje Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės kartu su Aleksoto seniūne aplanko senelius, gyvenančius Aleksoto senelių namuose "Akacijų užuovėja". Moterys seneliams palinki kuo geresnių ateinančių metų, pabendrauja, pavaišina savo pagamintomis vaišėmis. Graži tradicija!

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2018 Visos teisės saugomos