Naujienos

2022-12-30
2022 metų palydos 
Baigiasi 2022 metai - jie Aleksoto bendruomenės centrui buvo jubiliejiniai: 20 metų kartu stengėmės, kad Aleksote būtų gražiau, įdomiau, saugiau gyventi.
Gruodžio 29 dieną "Albertos" restorane prisiminėme nueitą kelią, veiklas, draugus, su kuriais kartu dirbome. Buvo labai džiugu, kad vakarėlyje dalyvavo visi keturi buvusieji ir esami Aleksoto bendruomenės centro pirmininkai: Liukrecija Navickienė, Zenonas Šalna, Birutė Valentienė ir dabartinė pirmininkė Steputė Račkauskienė. Prisiminėme ir tuos centro narius, kurie jau iškeliavo amžinybėn,
Dar ilgai netilo šventinis šurmulys. Ilgiausių metų mūsų mylimam Aleksoto bendruomenės centrui!
2022-12-12
Dekupažo seminaras 
Nenuobodžiai žiemos savaitgalius leidžia Aleksoto bendruomenės centro moterų klubas. Šį sekmadienį dekupažo užsiėmimus vedė Viltė Pilipauskienė, pasigaminome kalėdinių suvenyrų.
2022-12-09
Aleksoto eglutė 
Įžiebta Aleksoto seniūnijos eglutė!
Šį penktadienio vakarą Aleksoto vaikučiai kartu su tėveliais rinkosi prie seniūnijos pastato, kur puikavosi išpuošta natūrali eglutė. Belaukdami Kalėdų senelio, vaikučiai šildėsi prie laužo, sukosi šokio ratelyje, atsakinėjo į zuikienės klausimus. Ir štai pagaliau atskridęs lėktuvu mus aplankė Kalėdų senelis, nešinas pilnu maišu dovanų. Koks džiaugsmas spindėjo vaikučių akyse!
Padalinęs dovanas, Kalėdų senelis nusivedė vaikus į savo rezidenciją - Technopolį, kur dar ilgai netilo laimingų vaikų klegesys.
2022-12-01
Aleksoto plėtros forumas 
Gruodžio pirmosios popietę Aleksoto seniūnijos salėje įvyko Aleksoto plėtros forumas, kuriame dalyvavo būrelis aleksotiškių ir Kauno miesto savivaldybės administracijos darbuotojai. Diskutavome apie Aleksoto plėtros problemas, būsimas investicijas ir naujus projektus. Visi sutarėme, kad tokie susitikimai yra labai naudingi, didina abipusį valdžios ir bendruomenės pasitikėjimą, todėl tikslinga juos kasmet kartoti. Renginys yra SADM finansuojamo projekto "Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene" dalis.
2022-11-30
Mažoji Aleksoto olimpiada 
Lapkričio 30 d. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje vyko mažoji Aleksoto olimpiada, kurioje dalyvavo gausus būrys Aleksoto darželinukų ir pradinių klasių moksleivių. Įvairios viktorinos, žaidimai, varžybėlės, o taip pat ir prizai džiugino olimpiados mažuosius dalyvius. Olimpiada yra SADM finansuojamo projekto "Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene" sudėtinė dalis.
2022-11-30
Sportuojame 
Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės kartu su kitomis aleksotiškėmis aktyviai dalyvauja gydomosios mankštos užsiėmimuose, kuriuos veda patyrusi trenerė Jovita Juravičienė. Užsiėmimai yra SADM finansuojamo projekto "Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene" sudėtinė dalis
2022-11-18
Mes su Tavimi, Ukraina 
Nuoširdus ir šiltas vakaras – taip išeidami dėkojo Kauno ukrainiečių bendruomenės nariai, ukrainiečiai, gyvenantys Aleksote, kiti renginio svečiai.
Ačiū visiems vakaro dalyviams, ypač mūsų Aleksoto bendruomenės centro nariams Erikai ir Giedriui Vaideliams, Laimutei ir Zenonui Šalnoms, kurie iki šiol glaudžia ukrainiečius savo namuose. Dėkojame Rimutei ir Gintautui Povilaičiams už labai skanų „šaulišką“ plovą.
Vakarą vedė LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėja Liukrecija Navickienė, organizatorių vardu visus sveikino Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė.
2022-11-08
Odos dirbinių seminare 
Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės mėgina įsisavinti vis daugiau tautodailės metodikų. Štai ir lapkričio 8 d. moterys dalyvavo odos dirbinių semonare, kurį šauniai pravedė "Mobili meno mokykla" vadovė Elzė Jankauskaitė.
2022-10-23
Po Mažąją Lietuvą 
Aleksoto bendruomenės centro aktyvas, vykdydamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą “Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene”, šį savaitgalį išsiruošė į kelionę po Mažąją Lietuvą, norėdamas artimiau susipažinti su Mažosios Lietuvos istorija, kraštovaizdžiu, įdomiais žmonėmis bei aktyviomis bendruomenėmis.
2022-10-21
Talkininkaujame Marvelės upės slėnyje 
Šio penktadienio (2022 10 21) popietę po darbų būrelis Aleksoto bendruomenės centro entuziastų rinkosi į talką Marvelės upės slėnyje. Apsiginklavę grėbliais šlavėme lapus, rinkome šiukšles, pjūklu šalinome išvartas ir vėjo nulaužtas šakas. Buvo džiugu stebėti, kaip gausiai lankomas mūsų išpuoselėtas slėnis, džiugino ir tai, kad randame vis mažiau šiukšlių - žmonės mokosi natūralios gamtos kampelyje elgtis kultūringai. Gražu mūsų Marvelės upės slėnyje!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2023 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple