Naujienos

2017-10-03
Drugeliai atskrido! 
VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) atidaroma atogrąžų drugelių paroda. Nuo spalio 6 d. iki pat Naujųjų metų lankytojai galės grožėtis Afrikos, Azijos, Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos drugių skraidymu, stebėti jų maitinimosi ypatumus, o jei pasiseks – išvysti, kaip drugiai ritasi iš lėliukių inkubatoriuje.
2017-10-03
Aleksoto vietos veiklos grupės kvietimas 
Aleksoto VVG kviečia teikti projektus. Platesnė informacija - www.aleksotovvg.lt
2017-09-29
Vėl kviečiame į botanikos sodą 
Kviečiame į tarptautinio projekto renginį VDU Kauno botanikos sode, kuris prasidės 2017 09 30 (šeštadienį) 18 valandą
2017-09-26
Derliaus šventė VDU Kauno botanikos sode 
Rugsėjo 30 d., šeštadienį, nuo 12 val. VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) šurmuliuos „Derliaus šventė“, kuri lankytojams siūlys nemokamas paskaitas, ekskursijas, kvies degustuoti sodo gėrybes, atsigaivinti šviežiai spaudžiamomis sultimis ir gėrėtis meninėmis kompozicijomis. Siūloma plati bei „skani“ programa ir suteiks žinių, ir leis pajusti neatrastų, netikėtų skonių.
2017-09-22
Baltų vienybės ugnies sąšauka ant Jiesios piliakalnio 
Festivalis "Baltų raštai”– folkloro renginiai vaikams ir šeimai Kaune, skirti populiarinti etninės kultūros vaikų ir jaunimo renginius, išsaugoti bei skleisti baltų tradicinę muziką, stiprinti latvių ir lietuvių ryšius. Kauno vaikų folkloro festivalis skatina jaunąją kartą domėtis savo ir kaimyninių tautų kultūra, istorija, papročiais, stiprina šeimos kartų vienybę, padeda labiau gilintis į savo šaknis, moko perduoti jaunajai kartai senąsias tautos muzikines ir šeimos tradicijas. Šį penktadienį vakarop vaikai iš folklorinių ansamblių kartu su tėveliais rinkosi ant Jiesios piliakalnio. Buvo švenčiama rudens lygiadienio šventė. Kaip džiugu matyti mūsų vaikus ir jaunimą, su entuziazmu dalyvaujančius senovės baltų apeigose.
2017-09-22
Koplytstulpio atidengimas 
Šį penktadienį Aleksoto bendruomenės centro aktyvas ir kiti garbūs svečiai rinkosi į Bazevičių sodybą. Priežastis tikrai ne kasdieninė - buvo atidengtas koplytstulpis, skirtas broliams Vailokaičiams atminti. Sveikinimo kalbos, Svirbės dainos, gėlės ir ąžuolų vainikai dviems šio iškilaus ir dvasingo renginio "kaltininkams" - Sauliui Juliui Bazevičiui ir tautodailininkui Algirdui Liepinaičiui, kurių nuoširdžių pastangų dėka ir buvo pastatytas šis koplytstulpis.
2017-09-21
Paminklo, skirto Karaliui Mindaugui, atidengimas 
Rugsėjo 21 d., minint Saulės mūšio 781-ąsias metines, Aleksote, Maisto-Universiteto gatvių sankirtoje esančiame skverelyje atidengtas paminklas Karaliui Mindaugui.
Paminklo autorius Algimantas Kulieša, kuris jau anksčiau yra sukūręs Vytauto Didžiojo ir kunigaikščio Gedimino paminklą.
Nepaisant nepalankių oro sąlygų, į paminklo atidengimo šventę atvyko gausus būrys Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių būrys, jūrų skautai, LR Seimo nario padėjėja Agnė Zabulytė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto šaulių kuopos vadas Zenonas Šalna.
2017-09-19
Gražiausios Aleksoto sodybos konkursas 
Šių metų Aleksoto gražiausios sodybos konkurse 1 – ąją vietą užėmė sodyba esanti Pavasario g. 14 (šeimininkės Silvija Andrėnienė ir VėjūnaRožukienė); 2 – ąją vietą užėmė Dvarų g. 47 (šeimininkai Rimutė ir Gintautas Povilaičiai); 3 – ąją vietą pasidalino Technikumo g. 19 (šeimininkai Nijolė ir Edmundas Kabliai) ir Technikumo g. 54 (šeimininkai Jūratė ir Raimundas Maurušatai). Gražiausiai tvarkomos namų bendrijos kategorijoje 1 – ąją vietą užėmė Europos pr. 34 (Daugiabučių namų bendrija „Žalioji“, Vida Baronienė); 2 – ąją vietą Antanavos g. 21 III – oji daugiabučių namų bendrija, Petras Tavoras); 3 – ąją vietą V. Čepinskio g. 4 (Danguolė Kvedarienė).
Dėkojame visiems dalyvavusiems, ir džiaugiamės, kad Aleksote yra tokių gražių sodybų ir daugiabučių namų bendrijų.
2017-09-18
Aleksoto šventė - 2017 
Šį sekmadienį VDU Botanikos sode šurmuliavo gražia tradicija tapusio renginio „Aleksoto šventė“ dalyviai. Šių metų šventė buvo skirta Aleksoto bendruomenės centro 15 metų veiklai ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Susirinko gausus būrys dalyvių ir žiūrovų. Žavi aplinka, puikūs atlikėjai, gausybė įvairių pramogų mažiems ir dideliems, švytintys žiūrovų veidai liudijo, kad šventė pavyko. Šventės organizatoriai - Aleksoto bendruomenės centras kartu su Aleksoto seniūnija, VDU Kauno botanikos sodu pasistengė, kad ši, septynioliktoji šventė, paliktų neišdildomą įspūdį žiūrovams ir dalyviams. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje
2017-09-16
Išvyka į Gelgaudiškio dvarą 
Rugsėjo 16 Aleksoto delegacija, kurią sudarė mūsų voltižieriai bei grafo Godlevskio svita, vyko į Gelgaudiškio dvaro šventę. Mūsų voltižieriams teko garbė pakelti Gelgaudiškio dvaro vėliavą, o visai delegacijai - dalyvauti kituose šventės renginiuose. Puyikiai praleistas šeštadienis!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos