Naujienos

2016-09-09
Delegacijos iš Japonijos vizitas Aleksote 
Rugsėjo 9 d. Aleksoto seniūnijoje, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje lankėsi delegacija iš Japonijos, Yaotsu miestelio.

Japonijos delegacija susipažino su Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija, mokymo procesu, apsilankė apžvalgos aikštelėje ir prie pušelės, kuri pasodinta 2011 metais, pagerbiant nusinešusias gyvybes Japonijoje įvykusio žemės drebėjimo ir cunamio sukeltos tragedijos.

Malonu, kad svečiams labai patiko mokykla ir vykdomos programos, todėl jau kitais metais Japonijos Yaotsu miestelio vaikai atvyks į Aleksotą ir bus priimti pagyventi Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių šeimose.

Aleksoto seniūnijos informacija
2016-09-09
Susitikimas su kandidatais į LR Seimą 
Ketvirtadienio vakarą į J.Dobkevičiaus progimnazijos salę rinkosi aleksotiškiai ir kiti kauniečiai, kuriems buvo įdomu susitikti su kandidatais į LR Seimą Aleksoto-Vilijampolės apygardoje. Susitikimą profesionaliai vedė žurnalistas D.Radzevičius. Kandidatai turėjo prisistatyti, atsakinėti į klausimus apie finansus, biudžetą, socialines problemas ir jų sprendimą, švietimo problemas, pademonstruoti savo anglų kalbos žinias. Tokie susitikimai labai reikalingi, nes reikia gi žinoti, už kokį kandidatą balsuoti.
2016-09-04
I tarptautinė bendruomenių mugė 2016 
Šeštadienį LITEKSPO parodų centre pirmą kartą bendruomenių veiklos istorijoje įvyko I tarptautinė bendruomenių mugė 2016. Į mugę suvažiavo vietos bendruomenių organizacijų, vietos veiklos grupių atstovai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Lenkijos, Suomijos, Švedijos. Pasidalinti patirtimi, pabendrauti, padiskutuoti, parodyti savo pasiekimus - tai tur būt buvo kiekvienos bendruomenių komandos noras. Mūsų Aleksoto bendruomenės centro savanoriai, ansamblis Svirbė bei Vėjūnės šokėjos pasirodė tikrai šauniai, nuoširdus ačiū mūsiškiams. Na o viso renginio vinimi buvo mūsų kareivėliai - voltežieriai bei Janinos sukurta suknelė iš įvairių augalų lapų: prie jų nusifotografuoti nuolat stoviniavo eilutė norinčiųjų.
2016-08-22
Šv.Rokas Aleksote 
Šį sekmadienį Panemunės gyventojai šventė Šv.Roko atlaidus. Geras oras, tūkstančiai dalyvių, sveikinimų gausa džiugino organizatorių širdis. Ir mes, aleksotiškiai, pasveikinome panemuniškius, įteikdami Panemunės bendruomenės centro pirmininkui Gediminui Žukauskui knygą apie Aleksoto istoriją. Pasilinksminę Panemunėje, šventę pratęsėme Silvijos sodyboje - dar ilgai netilo dainos ir pokalbiai.
2016-08-16
Svirbės koncertas Žolinės šventėje Rumšiškėse 
Šią vasarą nėra savaitės, kad Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" kur nors nekoncertuotų. Štai ir šį pirmadienį ansamblis dalyvavo Žolinių šventėje Rumšiškėse, kur atliko retro programą. Dainos ir šokiai sutraukė minią žiūrovų, kurie ne tik klausėsi, bet ir aktyviai šoko kartu koncerto metu.
2016-08-14
Japonijos eskadros viešnagė Klaipėdoje 
Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė Japonijos ambasadoriaus Toyoei Shigeeda ir Japonijos pratybų eskadros įgulos vado kontradmirolo Hidetoshi Iwasaki kvietimu lankėsi eskadros laive "Kashima", kuriame vyko oficialus priėmimas. Buvo aplankytos laivo patalpos, išklausyta informacija apie eskadrą, dalyvauta draugystės vakarėlyje. Džiugu pastebėti, kad po Japoniją sudrebinusio žemės drebėjimo užsimezgusi draugystė tarp Aleksoto seniūnijos ir Japonijos ambasados tęsiasi.
2016-08-14
Svirbės kūrybinė stovykla Pieštuvėnuose 
Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" organizavo vasaros kūrybinę stovyklą ansambliečio Vinco Bieliūno gimtinėje Stakliškių pašonėje esančiame Pieštuvėnų kaime. Ne tik repetavome, bet ir ekskursavome: aplankėme Stakliškių midaus gamyklą, koncertavome jos darbuotojams, išklausėme šv. mišių ir giedojome Stakliškių Šv.Trejybės bažnyčioje. Gražus savaitgalis!
2016-07-28
Aleksoto bendruomenės centras dalyvaus tarptautinėje vietos bendruomenių mugėje 
Aleksoto bendruomenės centras pakviestas dalyvauti tarptautinėje vietos bendruomenių mugėje 2016, kuri vyks rugsėjo 3 d. LITEKSPO rūmuose Vilniuje. Tai yra didelė garbė ir atsakomybė, nes iš Kauno pakviesti tik keli bendruomenių centrai. Daugiau informacijos - renginių skyrelyje.
Kviečiame visus, besidominčius bendruomenių veikla, apsilankyti mugėje!
2016-07-26
Oninių šventė Aleksote "Onyte, einam su manim pašokti" 
Oninės jau dešimtį metų organizuojamos Aleksote, kuriame gyvena virš 200 Onučių. Šiais metais Onines VDU Kauno botanikos sode organizavo Aleksoto bendruomenės centras, Kauno miesto Onučių klubas, vadovaujamas aleksotiškės Onutės Balžekienės ir VDU Kauno botanikos sodas. Į renginį atvyko 29 Onutės, vyriausiai Onutei Čibirkienei iš Aleksoto jau sukako 90 metų, jauniausiai Onutei iš Šilainių - vieneri metukai ir 4 mėnesiai. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-07-25
Oninės VDU Kauno botanikos sode 
Aleksoto bendruomenės centras, VDU Kauno botanikos sodas bei Kauno Onų draugija kviečia visus į Oninių šventę "Onyte, einam su manim pašokti", kuri vyks 2016 liepos 26 d. VDU Kauno botanikos sode. Šventės pradžia - 18 val. Programoje - Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblio "Svirbė", šokių klubo "Vėjūnė", Onos Peičiūtės atliekami romantiškos muzikos kūriniai.
Įėjimas nemokamas.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2017 Visos teisės saugomos