Naujienos

2018-02-02
Visi į Užgavėnes! 
Daugiau - renginių skyrelyje
2018-01-31
Seniūnijos ataskaita 
Šį antradienį Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė bendruomenei pristatė Aleksoto seniūnijos 2017 metų veiklos ataskaitą. Džiugu, kad Aleksote daugėja gyventojų, statomi nauji gyvenamųjų namų kvartalai, kyla nauji administraciniai pastatai, aktyvėja Aleksoto bendruomenės veikla, stiprėja jos ryšys su seniūnija. Pristatymo pabaigoje seniūnė nuoširdžiai padėkojo bendruomenių aktyvui, seniūnaičiams už aktyvią veiklą ir glaudų bendradarbiavimą. Pristatyme dalyvavęs LR Seimo narys Mindaugas Puidokas taip pat įvertino seniūnijos veiklą, teigdamas, kad Aleksoto seniūnija yra pavyzdys, kaip reikia veikti ir bendradarbiauti. Vakaro pabaigoje Aleksoto linijinių šokių kolektyvas "Vėjūnė" surengė mini koncertą.
2018-01-30
Jubiliato paskaita 
Šį pirmadienį gausus būrys sveikintojų susirinko į VDU Botanikos sodo administracijos pastato salę išklausyti jubiliato Ramunio Budriūno paskaitos apie Botanikos sodo istorijos vingius. Ir ne tik - kartu sveikinome Ramunį 80-ies metų jubiliejaus proga. Kito tokio aktyvaus visuomenininko Aleksote reikėtų paieškoti: Ramunis yra Aleksoto bendruomenės centro narys, Botanikos sodo draugų klubo narys, Svirbės ansamblietis, aktyvus stalo teniso veteranas. Linkime Ramuniui visokeriopos sėkmės!
2018-01-29
Aleksoto seniūnijos ataskaita 
Aleksoto seniūnija 2018 sausio 30 d 17.30 kviečia į seniūnijos salę, kurioje bus pristatyta seniūnijos 2017 metų veiklos ataskaita. Aktyviai dalyvaukime!
2018-01-26
Poezijos knygos pristatymas 
Šį penktadienį Aleksoto "Albertos" kavinėje rinkosi poezijos mylėtojai - buvo pristatyta prelato Vytauto Stepono Vaičiūno poezijos knyga "Viskas gyva ir amžina". Eilėraščius skaitė pats autorius bei aktorė Olita Dautartaitė, o muzikiniai intarpai buvo atliekami Ilonos Galvidytės, Kęstučio Ignatavičiaus, Zenono Šalnos. Puikūs posmai apie meilę, Dievą ir tėvynę rodė išskirtinį prelato talentą, o ir pačiam autoriui buvo džiugu girdėti gausius aplodismentus. Puikus penktadienio vakaras! Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-01-15
Informacija 
Aleksoto bendruomenės centro valdybos sprendimu svetainės www.aleksotas.lt poskyryje Aleksoto bendruomenės centras: metų programos ir ataskaitos patalpinome Aleksoto bendruomenės centro 2017 metų veiklos ataskaitą ir preliminarų 2018 metų veiklos planą. Jei turite įdomių pasiūlymų, kaip paįvairinti bendruomenės centro veiklą, kreipkitės e paštu birute_sima@yahoo.com arba ramunas.navickas@gmail.com.
2018-01-15
Japonijos Premjeras lankėsi Kaune 
Japonijos Premjeras Shinzo Abe su trumpu vizitu lankėsi Kaune, Sugiharos namuose. Labai džiugu, kad vizito metu Aleksoto J.Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai kartu su savo mokytojais šauniai atstovavo Lietuvą: mokiniai pasveikino Japonijos Premjerą japoniškai, įteikė jam simbolinių dovanų. Žinoma, didžiausią Ačiū reikia tarti mokyklos direktorei Linai Viršilienei, kurios neišsenkanti energija padeda vystyti Japonijos ir Lietuvos (Yaotsu miesto ir Kauno Aleksoto seniūnijos) nuoširdų mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą.
2018-01-14
Svirbė koncertavo Marijampolėje 
Šį savaitgalį "Svirbė" išsiruošė pas savo bičiulius į Marijampolę. Ir ne bet kokiu transportu, o traukiniu! Parepetavę traukinyje, šauniai koncertavo ir Marijampolės meno mokykloje kartu su savo bičiuliais iš Senapilės. Puikiai praleistas savaitgalis!
2018-01-12
Sveikinome savo bičiulius iš Antanavo 
Antanavo bendruomenė pakvietė Aleksoto bendruomenės centrą į Antanavo- Mažosios Lietuvos kultūros sostinės prisistatymą. Su Antanavo bendruomene mus sieja ne tik asmeniniai ryšiai - Aleksote yra Antanavos gatvė, todėl su džiaugsmu kvietimą priėmėme ir sausio 12-ąją dalyvavome Antanavo bendruomenės renginyje. Nuoširdžiai pasveikinome antanaviškius ir palinkėjome visokeriopos sėkmės, vykdant Mažosios kultūros sostinės projektą.
2018-01-05
Paminklinio akmens šventinimas 
Pirmąjį metų penktadienį rinkomės į Naugardiškių parką, kuriame Pažėrų klebono Skučo buvo pašventintas paminklinis akmuo, skirtas Ritos ir Vytauto Vasiliauskų atminimui. Šie šaunūs aleksotiškiai buvo Naugardiškių parko įkūrimo iniciatoriai ir jo puoselėtojai. Sugiedoję Lietuvos himną, nuskubėjome į Aleksoto seniūniją, kurioje renginio dalyviai prie kavos puodelio dalinosi prisiminimais apie R. ir V.Vasiliauskus. Aleksoto bendruomenės centras toliau vykdo savo pilietinę pareigą - įamžinti Aleksotui nusipelniusius asmenis.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2018 Visos teisės saugomos