Naujienos

2017-08-18
Japonų vaikų viešnagė Aleksote 
Iki Sugiharos savaitės likus 20 dienų Kaune vieši gausi dvidešimties japonų moksleivių delegacija iš Sugiharos gimtinės Yaotsu. Juos gyventi priėmė aleksotiškių šeimos. Linkime japonų vaikučiams ir juos lydintiems Yaotsu miesto atstovams kuo geriausių įspūdžių apie Aleksotą, Kauną ir Lietuvą!
2017-08-15
Žolinė Pažėruose 
Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" buvo pakviestas koncertuoti Žolinės šventėje Pažėruose. Šventė prasidėjo šventomis mišiomis, kurias laikė mūsų senas ir geras pažįstamas Pažėrų klebonas Kazimieras Skučas. Po mišių aikštėje šalia bažnyčios vyko koncertas, kuriame dalyvavo mūsų ansamblis ir Veiverių ansamblis Radasta. Pažėriečiai ne tik klausėsi koncerto, bet ir aktyviai dalyvavo žaidimuose, žavėjosi skraidyklių pasirodymu. Reikia tik stebėtis klebono Skučo organizuotumu bei vaišingumu, renginio organizatorės Gretos Baliūnienės gebėjimais. Puiki šventė!
2017-08-15
Smagi Svirbės kelionė 
Rugpjūčio 12-ąją mes, būrelis Svirbės ansambliečių, patraukėme į kelionę po Panemunės pilis ir piliakalnius: įveikėme Seredžiaus piliakalnį, aplankėme Raudonės, Panemunės pilis, Saudargo piliakalnius. Jurbarke aplankėme V.Grybo memorialinį muziejų, Kiduliuose vakarojome pas L.Liepinaitienės seserį, kuri pavaišino šaltibarščiais su šviežiomis bulvėmis. Kelionė buvo labai smagi, namus pasiekėme jau sutemus.

2017-08-04
Kvietimas teikti paraiškas Aleksoto bendruomeninėms ir kitoms NVO 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijavo programą "Remti bendruomenių veiklą savivaldybėse", kuria siekiama skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant viešuosius jų poreikius, stiprinti jų narių sutelktumą ir tarpusavio pasitikėjimą, bendruomeninę veiklą, sudaryti sąlygas bendruomeninėms, religinėms, kitoms nevyriausybinėms organizacijoms dalyvauti priimant sprendimus dėl bendruomenių narių viešųjų poreikių tenkinimo
2017-08-04
Įkurta Aleksoto išplėstinė seniūnaičių sueiga 
Liepos 21 d. Aleksoto seniūnijoje įkurta išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Sueigos sudėtis:
Valdas Urba - Kazliškių seniūnaitijos seniūnaitis, sueigos pirmininkas;
Jūratė Petrikaitė - Birutės seniūnaitijos seniūnaitė;
Tomas Makarevičius - Fredos seniūnaitijos seniūnaitis;
Saulius Jakutavičius - Marvelės seniūnaitijos seniūnaitis;
Rita Jonaitienė - Aleksoto seniūnaitijos seniūnaitė;
Birutė Valentienė - Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė;
Irena Gabševičienė - Naugardiškių bendruomenės centro narė;
Egidijus Maksimavičius - Marvelės bendruomenės centro narys.

Linkime naujai Aleksoto išplėstinei seniūnaičių sueigai sėkmės.
2017-08-04
Botanikos sodo lapus įamžino augalinio dažymo ekspertė iš Argentinos 
Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo rožyne rinkosi augalinio dažymo mėgėjai ir profesionalai, tarp jų ir Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės, – jie išnaudojo unikalią galimybę išmokti išpopuliarėjusios kontaktinio dažymo augalų lapais ir žiedais technikos. Savo žiniomis su gausiai susirinkusia auditorija dalijosi gerai žinoma augalinio dažymo ekspertė, tarptautinių kongresų dalyvė, knygų apie natūralų dažymą autorė Luciana Marrone.
2017-07-18
Aleksoto išplėstinės seniūnaičių sueigos kūrimas 
Šį antradienį Aleksoto seniūnė sukvietė Aleksoto seniūnaičius ir Aleksoto bendruomenių organizacijų vadovus į pasitarimą. Pasitarime dalyvavo visi Aleksoto seniūnaičiai bei Aleksoto, Marvelės, Naugardiškių, Santarvės bendruomenių centrų pirmininkai, o taip pat ir savivaldybės atstovai - vicemerė Rasa Šnapštienė bei plėtros programų ir investicijų skyriaus darbuotoja Evelina Revuckaitė.
2017-07-16
Aleksoto dviračių žygis 2017 
šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūniją organizavo jau XVI-ąjį dviračių žygį, skirtą S.Dariaus ir S.Girėno skrydžiui paminėti. Padėję gėlių lakūnų panteone, leidomės į žygį. Šiemet pasirinkome maršrutą, dviračių taku pagal Nemuną, trumpai sustojome Šančiuose, ties Napoleono piliakalniu, o istorikas Ovidijus Jurkša papasakojo apie piliakalnio istoriją. Žygį užbaigėme Panemunės šile, kur mūsų laukė gardi košė ir įvairūs apdovanojimai. Žygis pavyko puikiai, jame dalyvavo beveik šimtas įvairiausio amžiaus dviratininkų. Norėtųsi padėkoti visiems, prisidėjusiems organizuojant šį žygį, o ypač policijos pareigūnams bei greitosios medpagalbos paramedikams, kurie nuoširdžiai ir profesionaliai atliko savo pareigas. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-07-11
Kvapų naktis 
Liepos 14 d., penktadienį, 18 val. VDU botanikos sode tvyros magiška atmosfera. Tradicija tapęs renginys „Kvapų naktis“ kviečia išskirtinei pažinčiai su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu.
„VDU botanikos sode „Kvapų naktis“ rengiama jau ketvirti metai. Džiaugiamės, kad kasmet renginys auga, plečiasi, siūlo vis daugiau įdomių veiklų, paskaitų, atrakcijų. Neabejoju, kad į sodą atvykę kelių kartų atstovai sems patirtį ir geras emocijas – šių metų programa kaip niekad spalvinga ir įvairiapusiška, pritaikyta įvairaus amžiaus lankytojams“, – sakė VDU botanikos sodo direktorius dr. Nerijus Jurkonis.
2017-07-10
Visi į Aleksoto dviračių žygį! 
2017 m. liepos mėn. 16d., sekmadienį, vyks
16-asis dviračių žygis,
skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą paminėti.
Maršrutas:
Aleksoto seniūnija, S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas, Veiverių g., Vytauto Didžiojo tiltas, Aleksoto g., dviračių takas link Panemunės šilo Nemuno pakrante (pro Nemuno salą, po M. K. Čiurlionio ir geležinkelio tiltais, Šančių dviračių taku, Panemunės tiltu), Smetonos alėja iki Panemunės šilo. Žygio pabaiga – Panemunės šilas.


5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2018 Visos teisės saugomos