Naujienos

2017-01-30
Aleksoto sveikuoliai Birštone 
Projektai ateina ir "išeina", bet noras sveikai gyventi išlieka. Štai ir šį sekmadienį grupė Aleksoto bendruomenės centro narių išsiruošė į Birštoną, kurio sveikas klimatas ir puikus gamtovaizdis sudarė idealias sąlygas pasimankštinti. Aleksoto šiaurinio ėjimo mėgėjai šauniai praleido savaitgalį!
2017-01-27
Aleksoto seniūnijos 2016 metų veiklos ataskaita 
Aleksoto seniūnija sausio 27 d. 17 val. pakvietė aleksotiškius į Aleksoto seniūnijos 2016 m. veiklos ataskaitos pristatymą. Pristatymas vyko seniūnijos salėje. Aleksoto seniūnė pristatė seniūnijos 2016 metais nuveiktus darbus, dėkojo už glaudų bendradarbiavimą bendruomenių centrams, seniūnaičiams, mokykloms, klebonui V.Zubavičiui. Po pristatymo Svirbė surengė nuotaikingą koncertą. Nuotaikingas vakaras neprailgo.
2017-01-14
Aleksotas su Tavim, Ukraina! 
Aleksoto bendruomenės centras jau ne kartą bendravo su Ukrainos kariais, besimokančiais Divizijos Generolo S.Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje. Išgirdę iš mūsų kariuomenės mokyklos viršininko plk. ltn. S.Paldūno, kad ir Ukrainoje kuriama Puskarininkių mokykla, kuriai skirtos tik "plikos" patalpos, nutarėme padėti bičiuliams ukrainiečiams. Organizavome aukcioną, kurio metu surinkome 780 eurų, bendruomenės centro nariai dovanojo kompiuterių, videoprojektorių, mokymo lentų ir kitos mokymui skirtos įrangos. Visą mūsų surinktą paramą Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai vasario mėnesį nugabens į Ukrainą.
2017-01-12
Šeštokų skvero perspektyvos 
Ketvirtadienio pavakarę seniūnijos patalpose vyko Aleksoto bendruomenės centro valdybos posėdis, kurio metu investuotojų - "Centromeros" vadovas pristatė ne tik gyvenamųjų namų kvartalo projektą, bet ir Šeštokų skvero sutvarkymo projektą. Pasivaikščiojimo takai, suoleliai, žaidimų aikštelės, vaizdo stebėjimo kameros, dviračių takas bus įrengti vienerių metų laikotarpyje. Aleksotiškiai investuotojus apipylė klausimais bei pasiūlymais, į kuriuos pažadėta atsižvelgti, o, paruošus detalesnį projektą, vėl jį pristatyti Aleksoto bendruomenei. Tikėkimės, kad neužilgo turėsime naują, šiuolaikinę laisvalaikio praleidimo erdvę.
2017-01-01
Su Naujaisiais Metais, mieli aleksotiškiai! 
Štai ir atėjo 2017-ieji. Ką jie mums atneš? Sėkmę ar rūpesčius? Tik laikas atsakys... Jau tampa tradicija, kad Aleksoto bendruomenės centro aktyvas sausio pirmąją susirenka pas Povilaičius. Patikėkite, būna linksma!
2016-12-30
Kalėdų šventė Aleksoto vaikučiams 
Šiandien, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje jau dešimtą kartą buvo organizuojama Kalėdų eglutė socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų vaikams. Renginyje dalyvavo apie 200 vaikučių. Šventės metu labai gražius pasirodymus atliko Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos jaunieji šokėjai ir dainininkai. Po koncerto vaikučių kviečiamas į salę atėjo Kalėdų senelis. Kalėdų senelis subūrė visus į žaidimų ratą, kur visi smagiai šoko ir dainavo. Renginio pabaigoje vaikučiai gavo dovanėles iš Kalėdų senelio, o nykštukai su Seimo narių Aurelijaus Verygos ir Mindaugo Puidoko padėjėjais dar ir po knygelę padovanojo.

Šventės pabaigoje visus Kalėdų senelis pakvietė prie vaišių stalo, kurias paruošė Aleksoto bendruomenės centras.
Šventė dalinai finansuota Kauno m. savivaldybės administracijos programos "Iniciatyvos Kaunui"

Labai dėkojame visiems dalyvavusiems!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-12-29
Kalėdų šventė Aleksote 
„Albertos“ restorane vyko Aleksoto bendruomenės Kalėdų šventė, aprangos kodas: 1807 – 1812 metai. Temą šiai šventei padiktavo voltižierių 4 pulko uniformos, kurias šiais metais pasisiuvo Aleksoto bendruomenės centro vyrai. Kaip ir kiekvienais metais, Ramūnas Navickas pristatė ABC nuveiktus darbus, skambėjo dainos, buvo pagerbti labiausiai nusipelnę Aleksotui centro savanoriai ir mecenatai, šokių mokė "Vėjūnės" narės.
Šventės metu didžiausio susidomėjimo sulaukė aukcionas, kurio tikslą pristatė Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas Stasys Paldūnas. Aukciono metu surinktos lėšos - 780 Eurų - bus skirtos Ukrainos karių mokymo klasės įrengimui.
Dėkojame visiems vakaro dalyviams, aukojusiems šiam kilniam tikslui. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-12-23
Kalėdos Senelių namuose 
Aleksoto bendruomenės centro moterys kaip ir kasmet gražiai padirbėjo, ruošdamos dovanėles seneliams, gyvenantiems Aleksoto Akacijų alėjos senelių namuose. Susiruošė, pasikvietė Kalėdų senelį ir atvyko į svečius pas senelius. Tai buvo džiaugsmo!
2016-12-23
Su Šventėmis! 
Džiaugsmingų šv.Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų Jums linki Aleksoto bendruomenės centras
2016-12-21
Parama Ukrainos kariams 
Nuo pat Rusijos karinės agresijos Ukrainoje pradžios Lietuva aktyviai palaiko Ukrainos nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą, remia visomis įmanomomis ir teisiškai leidžiamomis formomis. Aleksoto bendruomenės centras taip pat stengiasi kiek įmanoma paremti Ukrainos siekius. Šiuo metu bandome realizuoti konkretų tikslą - paremti Ukrainoje besikuriančią puskarininkių mokyklą.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2017 Visos teisės saugomos