Naujienos

2017-11-25
Kviečiame į Aleksoto mažąją olimpiadą 
Gruodžio 7 d. 13.30 Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje prasidės Aleksoto mažoji olimpiada, kurioje varžysis Aleksoto švietimo įstaigų komandos. Maloniai kviečiame atvykti ir palaikyti saviškių komandas.
2017-11-24
Vizitas į senelių namus 
Būrelis Aleksoto bendruomenės centro moterų kartu su Aleksoto seniūne aplankė Aleksote esančius senelių namus "Akacijų užuovėja". Moterys seneliams padovanojo drabužių, pavaišino vaisiais, maloniai bendravo, pažadėjo ateiti ir per šv. Kalėdas.
2017-11-23
Aleksoto bendruomenės centro moterų klubas plečia savo veiklą 
Ne vienas pastebėjo, kad Aleksoto bendruomenės centro moterys yra darbščios ir nagingos. Jos įsisavina ir naujas rankų darbo dovanėlių gaminimo technologijas: ką tik mokėsi vytinio pynimo meno, šią savaitę, vadovaujamos tautodailininkės Marytės Klimienės, kūrė ir gamino papuošalus iš odos gabalėlių. Artėja Kalėdos, reikės daug dovanėlių, lankysime vienišus senelius, taigi, reikia ruoštis.
2017-11-23
Su Lietuvos Kariuomenės diena! 
Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje pasveikinome mūsų šauniuosius karius su atkurtos Lietuvos kariuomenės 99-uoju gimtadieniu. Nuoširdžiausi linkėjimai! 
2017-11-23
Kviečiame į paskaitą apie sveiką gyvenseną 
Aleksoto seniūnijos salėje lapkričio 28 d. nuo 18 val. vyks Lietuvos sporto universiteto lektorės, Kauno sveikuolių lyderės Kristinos Visagurskienės paskaita "Gyvenk sveikai - gyvenk laimingai!". Puiki lektorė, fizinio aktyvumo skatinimo entuziastė, Kauno bendruomenių nuoširdi partnerė - ji ne tik pasidalins savo žiniomis, bet ir pakvies kiekvieną pajudėti.
Ateikite, tikrai nepasigailėsite.
2017-11-20
Į Aleksotą atvyksta Sniego Karalienė! 
Gruodžio 8 d. 18 val. į Aleksoto seniūniją iš pasakų šalies ketina atvykti Sniego karalienė…

Ji sugalvojo patikrinti ar visi Aleksoto gyventojai ištirpdė „ledus“ savo širdyje ir yra pasiruošę metų pabaigos šventėms?

Tą vakarą mūsų mažieji, kartu su tėveliais, savo didžiausias svajones galės sudėti ir išsiųsti Kalėdų Seneliui!
Kai esame visi drauge, paprasta ir linksma atlikti tokią šventinę misiją, kurią vainikuos mūsų gerumu įžiebta Kalėdinė eglutė, linksmybės, šventinis fejerverkas ir kitos staigmenos…
2017-11-17
Prasidėjo Aleksoto jaunimo sporto žaidynės 
Lapkričio mėn. vidury tinklinio ir kvadrato varžybomis prasidėjo Aleksoto jaunimo sporto žaidynės. Šį kartą nugalėtojais tapo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos komandos. Žaidynės tęsiasi: dar liko futbolo, krepšinio ir stalo teniso varžybos.
2017-11-17
Aleksotiškiai tobulino pirmosios medicinos pagalbos įgūdžius 
Ketvirtadienį vakare Aleksoto seniūnijos salėje vyko pirmosios medicinos pagalbos kursai, kuriuos puikiai pravedė Lietuvos paramedikų lyderiai Irena ir Rytis Malašauskai. Aleksotiškiai ne tik įdėmiai klausėsi lektorių, bet ir aktyviai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, kaip reikia teikti pirmąją medicinos pagalbą klinikinės mirties, infarkto, insulto, traumų, nudegimų ir kitais grėsmingų gyvybei situacijų atvejais. Tikimės, kad gauti įgūdžiai ne kartą padės išvengti skausmingų netekčių. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-11-14
Dvasinga ekskursija 
Sekmadienį Zenonas Šalna pakvietė aleksotiškius apsilankyti Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, kurioje šiuo metu vyksta restauraciniai darbai. Katedros administratorius kun. Evaldas Vitulskis įdomiai papasakojo apie arkikatedros istoriją, parodė lankytinas įžymias vietas, kartu užlipome į arkikatedros baigiamą rekonstruoti varpų bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio vaizdai. Nuoširdžiai dėkojame kunigui už įdomiai praleistą laiką.
2017-11-10
Derliaus šventė Aleksote 
Penktadienio popietę Aleksoto seniūnijos salėje skambėjo muzika, dainos, kvepėjo gardžiais kvapais - aleksotiškiai rinkosi į derliaus šventę. Šeimininkės dėjo ant stalų gardžiausius savo gamintus patiekalus, o džiugią nuotaiką palaikė Svirbės ansamblis, kuris ne tik dainavo ir šoko, bet ir neįtikėtinai profesionaliai vaidino scenas iš kaimo gyvenimo. Prisišokom, prisidainavom, prisiragavom, geriausios šeimininkės ir šeimininkai buvo apdovanoti - nuostabi šventė. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2018 Visos teisės saugomos