Įžiebėme Aleksoto Kalėdinių eglučių parką!

Žvarbų gruodžio 10-osios vakarą Aleksoto bendruomenės centro surengta Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė sušildė daugelio šventės dalyvių – vaikučių ir jų tėvelių bei senelių širdis. Smagu, kad šiemet eglutes padėjo puošti Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikai, ir šalia seniūnijos pastato esantis kalnelis „apaugo“ natūraliomis žaisliukais ir girliandomis papuoštomis eglutėmis.

Šventę vedė Aleksoto bendruomenės centro Burtininkas (Zenonas Šalna), sveikinimus nuo LR Seimo nario Vytauto Juozapavičiaus perdavė Kiškienė (Liukrecija Navickienė), o Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Steputė Račkauskienė kartu su elfais ir nykštukais apdovanojo vaikučius dovanėlėmis, kurias atvežė, pasikinkęs elnią Rudolfą (Ramūnas Navickas) Kalėdų senelis (Gaudenis Satkus). Burtininkas kvietė vaikučius ir tėvelius pašokti, padainuoti, pažaisti, aplankyti eglučių kalnelį. Visiems įsilinksminus Burtininkas uždegė įvairiaspalves šviesas ant pagrindinės eglutės, ir, mostelėjus burtų lazdele, trinktelėjo įspūdingas fejerverkas. Visus šventės dalyvius apgaubė jauki bičiulystės šiluma – kaip gera švęsti kartu, gyvai, o ne per ekranus. Kalėdų laukimas Aleksote prasidėjo!

 

Renginys yra SADM finansuojamo projekto "Aleksoto bendruomenės centras - Aleksoto bendruomenei" sudėtinė dalis2021-12-11

Visos naujienos

© 2022 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple