Naujienos

2016-12-30
Kalėdų šventė Aleksoto vaikučiams 
Šiandien, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje jau dešimtą kartą buvo organizuojama Kalėdų eglutė socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų vaikams. Renginyje dalyvavo apie 200 vaikučių. Šventės metu labai gražius pasirodymus atliko Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos jaunieji šokėjai ir dainininkai. Po koncerto vaikučių kviečiamas į salę atėjo Kalėdų senelis. Kalėdų senelis subūrė visus į žaidimų ratą, kur visi smagiai šoko ir dainavo. Renginio pabaigoje vaikučiai gavo dovanėles iš Kalėdų senelio, o nykštukai su Seimo narių Aurelijaus Verygos ir Mindaugo Puidoko padėjėjais dar ir po knygelę padovanojo.

Šventės pabaigoje visus Kalėdų senelis pakvietė prie vaišių stalo, kurias paruošė Aleksoto bendruomenės centras.
Šventė dalinai finansuota Kauno m. savivaldybės administracijos programos "Iniciatyvos Kaunui"

Labai dėkojame visiems dalyvavusiems!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-12-29
Kalėdų šventė Aleksote 
„Albertos“ restorane vyko Aleksoto bendruomenės Kalėdų šventė, aprangos kodas: 1807 – 1812 metai. Temą šiai šventei padiktavo voltižierių 4 pulko uniformos, kurias šiais metais pasisiuvo Aleksoto bendruomenės centro vyrai. Kaip ir kiekvienais metais, Ramūnas Navickas pristatė ABC nuveiktus darbus, skambėjo dainos, buvo pagerbti labiausiai nusipelnę Aleksotui centro savanoriai ir mecenatai, šokių mokė "Vėjūnės" narės.
Šventės metu didžiausio susidomėjimo sulaukė aukcionas, kurio tikslą pristatė Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas Stasys Paldūnas. Aukciono metu surinktos lėšos - 780 Eurų - bus skirtos Ukrainos karių mokymo klasės įrengimui.
Dėkojame visiems vakaro dalyviams, aukojusiems šiam kilniam tikslui. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-12-23
Kalėdos Senelių namuose 
Aleksoto bendruomenės centro moterys kaip ir kasmet gražiai padirbėjo, ruošdamos dovanėles seneliams, gyvenantiems Aleksoto Akacijų alėjos senelių namuose. Susiruošė, pasikvietė Kalėdų senelį ir atvyko į svečius pas senelius. Tai buvo džiaugsmo!
2016-12-23
Su Šventėmis! 
Džiaugsmingų šv.Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų Jums linki Aleksoto bendruomenės centras
2016-12-21
Parama Ukrainos kariams 
Nuo pat Rusijos karinės agresijos Ukrainoje pradžios Lietuva aktyviai palaiko Ukrainos nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą, remia visomis įmanomomis ir teisiškai leidžiamomis formomis. Aleksoto bendruomenės centras taip pat stengiasi kiek įmanoma paremti Ukrainos siekius. Šiuo metu bandome realizuoti konkretų tikslą - paremti Ukrainoje besikuriančią puskarininkių mokyklą.
2016-12-19
Aleksoto vakarai 
Žiemos vakarus nuobodžius nenuobodžiai leidžia Aleksotas. Vakarop grįždami su ABC valdybos pirmininke Birute Valentiene iš Aleksoto vietos veiklos grupės valdybos posėdžio užsukome į Aleksoto seniūniją. O čia verda gyvenimas: salėje repetuoja Svirbės ansamblis, bibliotekos kambaryje mūsų darbščiosios šaunuolės ruošia kalėdines dovanėles - juk pačių sukurta dovanėlė daug mielesnė, nuoširdesnė. Su artėjančiomis šventėmis!
2016-12-12
Įžiebta Aleksoto eglutė 
Pirmadienio vakarą Aleksoto vaikučiai rinkosi į eglutės įžiebimo šventę. Sulaukę Kalėdų senelio, lydimo ponios Žiemos ir policijos šunelio Amsio, aleksotiškiai greit įsisuko į šokių ir žaidimų sūkurį bei įžiebė nuostabią eglutę. Mums ji pati gražiausia tarp natūralių eglių, papuoštų Kaune. Gavę iš Kalėdų senelio dovanų ir pasigrožėję fejerverku sugužėjome į Aleksoto seniūnijos salę. Tiek vaikų seniūnijos salėje dar neteko matyti. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2016-12-11
Svirbė Druskininkuose 
Aleksoto bendruomenės centro ansamblis "Svirbė" šį savaitgalį išsiruošė į Druskininkus. Norėjosi aplankyti savo senus bičiulius - Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenės ansamblį "Malūnėlis" bei pasigrožėti kalėdiškai pasipuošusiais Druskininkais. Nors oras ir nebuvo labai palankus mums, tačiau draugystės vakaras su savo bičiuliais ištirpdė bet kokį bendrystės šaltuką: kartu šokom ir dainavom, žaidėm ir kitaip pramogavom. Puikus savaitgalis!
2016-12-09
Aleksoto kalėdinės eglės įžiebimas 
Gruodžio 12 d. 17 val. Aleksoto kalėdinės eglutės įžiebimas
aikštelėje prie Aleksoto seniūnijos (Veiverių g. 132),
Programoje: Kalėdinės eglutės įžiebimas, fejerverkas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokinių koncertas Aleksoto seniūnijos salėje bei vaikų piešinių konkurso „Linksmasis šviesoforas“ geriausių piešinių autorių apdovanojimas. Dalyvaus ir mūsų vaikų bičiulis Amsis.

Aleksoto seniūnijos ir Aleksoto bendruomenės centro informacija
2016-12-04
Kalėdinė labdaros mugė 
Šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centro entuziastai jau ketvirtą kartą dalyvavo kasmetinėje kalėdų labdaros mugėje, į kurią nevyriausybines organizacijas kasmet pakviečia Lietuvos Respublikos Prezidentūra. Mūsų šaunios moterys prigamino įvairiausių suvenyrų, išpuošė palapinę originaliomis girliandomis, o mūsų vyrai aleksotiškėms padėjo, kur galėjo. Dainos, muzika, liaudies šokiai - tai mūsų vizitinė kortelė, dalyvaujant mugėse. Nusifotografavę su Prezidente D.Grybauskaite, aplankėme Vilniaus pagrindines Kalėdų egles ir puikios nuotaikos grįžome namo. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2017 Visos teisės saugomos