Naujienos

2017-03-02
Kviečiame į šv.Kazimiero atlaidus 
Kviečiame dalyvauti šv. Kazimiero atlaiduose Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčioje.
Šv. Mišios bus kovo 4 d., šeštadienį 12 val.
Gavėnios rekolekcijos kovo 5 d., sekmadienį 9 val. , 10.30 val. , 12 val. , 18 val. , ves br. kun. Pijus Eglinas OP.

Klebonas Valius Zubavičius

Ypač džiugu, kad Klebonas sekmadienį 12 val. aukos šv. mišias už Aleksoto bendruomenę. Aktyviai dalyvaukime!
2017-03-01
Kvietimas 
2017 m. kovo 10 d. (penktadienį) 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje vyks akcija pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo Aleksoto kalno“.

Akcijos metu bus sveikinama Aleksoto bei miesto bendruomenė su Kovo 11—tąja ir giedama „Tautiška giesmė“. Akcijos dalyvių aprangos kodas: tautinis kostiumas ar trispalviai akcentai. Kviečiame visus aleksotiškius jungtis į akciją ir atvykti pasidabinus tautiniais kostiumais.
2017-03-01
Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimas 
Vasario 28 d. Kauno miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą Aleksoto bendruomenės namų projektą vystyti ne Aleksoto centre esančiame Europos 105A suformuotame sklype, bet nuošalioje Sodininkų g. 2 teritorijoje, priklausiusioje Vytauto Didžiojo Universitetui, neatsižvelgdama į daugkartinius Aleksoto bendruomenės centro prašymus ir argumentus. Deja, Kaune kol kas darni plėtra tėra tik gražiai skambanti frazė.
2017-02-26
Užgavėnių šventė Aleksote 
Aleksote užgavėnių šventė vyko devizu "Mums nesvarbu, koks čia oras, kad tik būtų švęsti noras". O noro švęsti tikrai buvo! Užgavėnių dalyviai vos tilpo šventės aikštėje, o vaikučių gausa džiugino tėvų ir senelių širdis. Užgavėnių blynų ir kiaušinienės įvairovė, šokiai ir žaidimai, kanapinis ir lašininis, kaukių konkursas, Morės deginimas - visko buvo, visko buvo, visai neprailgo!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-02-18
Ekskursija į Valstybės pažinimo centrą 
Projekto „Pilietiška asmenybė – stipri valstybė“, vykdomo Kauno pedagogų kvalifikacijos centro kartu su LR Prezidento kanceliarijos struktūriniu padaliniu Valstybės pažinimo centru, iniciatoriai vasario 17 d. pakvietė ne tik aplankyti Valstybės pažinimo centro ekspoziciją, kuri įsikūrusi LR Prezidento rūmų ansamblio trijuose aukštuose, bet ir susipažinti su esminiais valstybės elementais: teritorija, gyventojais, valstybės institucijomis ir jų funkcijomis.
2017-02-18
Sutartis su Lietuvos kariuomenės mokykla 
Šį trečiadienį mūsų bendruomenės centro valdybos pirmininkė Birutė Valentienė Aleksoto bendruomenės centro vardu pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Generolo S.Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos vadovu pulkininku leitenantu Stasiu Paldūnu. Su mokykla bendraujame ir bendradarbiaujame jau nebe pirmi metai, ši sutartis yra puikus kariuomenės ir bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdys.
2017-02-16
Švenčiam Vasario 16-ąją 
Nuo pat ryto Vasario 16-ąją aleksotiškiai įsiliejo į šventinį šurmulį. Aleksoto šaulių kuopa dalyvavo šv. mišiose, po to šauniai pražygiavo nuo Soboro iki Vienybės aikštės, kur juos nuoširdžiai sveikino aleksotiškiai ir kiti Kauno gyventojai. Kaip ir kasmet, Karo muziejaus kiemelyje plazdėjo daugybė vėliavų, tarp jų - Aleksoto ir Aleksoto bendruomenės centro vėliavos. Aleksotiškiai tradiciškai padėjo gėlių prie Nežinomo kareivio kapo. Puikus oras, džiugi nuotaika, bendra daina, bendra nuotrauka - nuostabi šventė!
2017-02-15
Sveikiname mūsų šaunuolius 
Šiandien Kauno Rotušėje iškilmingoje aplinkoje buvo apdovanotas visas būrys Kaunui nusipelniusių miestiečių. Tarp jų - ir mūsų šaunieji aleksotiškiai. Saulius Julijus Bazevičius apdovanotas gerumo kristalu, Ramunis Budriūnas - pasidabruotu Vileišio medaliu. Nuoširdžiai sveikiname!
2017-02-11
Pasveikintas Aleksoto šimtametis 
Šimto metų sulaukė dar vienas Aleksoto gyventojas - tai Bronislovas Lukšys. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė nuoširdžiai pasveikino jubiliatą ir palinkėjo kuo geresnės sveikatos.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2017 Visos teisės saugomos