Naujienos

2017-07-04
Sveikiname Aleksoto futbolininkus! 
Norėtume kartu pasidžiaugti su puikiu Aleksoto futbolo komandų pasirodymu žaidynėse. Tarp 19 komandų iš Lietuvos, Anglijos, JAV, Baltarusijos, Lenkijos, Š.Airijos ir Norvegijos, turnyre dalyvavo ir dvi Aleksoto komandos: "Aleksotas 35" (jaunimo) komanda ir "Aleksotas 35 plius" (veteranai). Gaila, kad ketvirtfinalyje mūsų komandoms teko kovoti tarpusavyje. Jaunimas nusileido vyresniesiems ir turnyre pasidalino 5-8 vietomis. Na, o Aleksotas 35 plius komanda vien tik pergalingai pasiekė finalą, kuriame susitiko su Kaišiadorių "Divenda". Finale pirmauta 1:0, 2:1, bet dvigubai jaunesni varžovai pasinaudojo vyresniųjų varžovų nuovargiu ir pelnę du įvarčius be atsako laimėjo finalą 3:2.
2017-07-04
VDU Kauno botanikos sodo naujienos: žydi tulpmedžiai ir kitos botaninės retenybės 
VDU botanikos sode didžiuliais, švelniai gelsvos spalvos tulpes primenančiais žiedais pasipuošė tulpmedžiai. Iš trijų sodo parke augančių tulpmedžių šiuo metu žydi du, išauginti iš sėklų, surinktų 1950 m. nuo Veliuonos parke augančio tulpmedžio. Be to, šalia oranžerijos įkurtoje unikalioje žiemojančių sukulentų ekspozicijoje, žiedus skleidžia lauke peržiemoję kaktusai. Lankytojai gali pasigėrėti net dviem skirtingom uolinių opuncijų (Opuntia polyacantha) formomis ir jų geltonais bei rožiniais žiedais.
2017-06-30
Aleksoto vietos veiklos grupė kviečia teikti paraiškas 
Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su
skurdu“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Aleksoto vietos plėtros 2015–2020 metų strategija“ uždavinius ir veiksmus.
2017-06-27
Kviečiame 
Aleksoto bendruomenės centras ir Kauno kultūros centras Tautos namai kviečia į Valstybės dienai skirtą renginį "Kauno piliakalniai mena...", kuris įvyks 2017 m. liepos 6 d. 19 val. Jiesios (Napoleono) piliakalnyje. Smulkiau - renginių skiltyje.
2017-06-24
Joninės Marvelės upės slėnyje 
Aleksoto bendruomenės centras kartu su seniūnija pirmą kartą Joninių šventę rengė Marvelės upės slėnyje, kuris vis dažniau tampa aleksotiškių ir kitų miesto rajonų gyventojų lankoma vieta dėl savo kaskadų, kuriomis tekantis Marvelės upės vanduo ir ramina, ir suteikia malonių emocijų.
Joninių (kitaip - Rasos) šventė pritraukia savo tradicijomis, papročiais, burtais. Aleksoto bendruomenės centro ansamblis "Svirbė", bendruomenės aktyvas, seniūnija surengė šventę pagal visas senas tradicijas. Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-06-22
Darbingasis trečiadienis Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centro aktyvas trečiadienio popietę rinkosi į Aleksoto seniūniją. Tarėmės, kaip surengti Joninių šventę: bus ir kupoliavimas, ir dainos, ir šokiai, ir paparčio žiedo ieškojimas, ir kitos Joninių tradicijos.
2017-06-22
Istorinės rožės VDU Kauno botanikos sode 
VDU botanikos sode įkurtame didžiausiame ir gausiausiame Lietuvos rožyne kvapnius žiedus ima skleisti senovinės rožės. Prabangių žiedų savininkės išskiria ne tik savo istorija, žiedų, lapų forma, bet ir kvapu. „Šį metą galima vadinti vienu gražiausių. Senovinių rožių kvapas – nepakartojamas: vienų saldus, kitų – šiek tiek su vaisių pokvapiu, dar kitų tiesiog primena kažką nuostabaus iš vaikystės“, – pasakojo vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Dovilė Rylienė.
2017-06-21
Aleksote pagerbti I pasaulinio karo vokiečių karių kapai 
Birželio 20 d. LŠS Vytauto Didžiojo 2 rinktinės Aleksoto kuopos šauliai sutiko Vokietijos Bundesvero karius ir kartu pagerbė I Pasaulinio karo vokiečių karių kapus Fredos ir Naugardiškių k. kapinėse.
2017-06-18
Kaimo bendruomenių sąskrydis 
Šį savaitgalį Karklėje vyko tradicinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis, į kurį svečių teisėmis atvyko ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos delegacija - Aleksoto ir Petrašiūnų bendruomenių centrų aktyvas. Sąskrydžio programa įspūdinga: tai ir tautinių kostiumų demonstravimas, bendruomenių paradas, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos vėliavos pakėlimas (tai patikėta Aleksoto kariams - voltižieriams), mažųjų kultūros sostinių meno kolektyvų pasirodymai, bendruomenių kiemeliai, įvairios varžybos, diskusijos. Tikrai nebuvo kada nuobodžiauti - puikus oras, nuoširdus bendraminčių bendravimas, dainos, šokiai dar ilgam liks sąskrydžio dalyvių atmintyje.
Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-06-14
VDU Kauno botanikos sodas skelbia bijūnų žydėjimo savaitę 
VDU Kauno botanikos sodas kviečia pasigrožėti įspūdingu reginiu – sprogstančiais įvairių spalvų ir atspalvių sodriais ir išraiškingais bijūnų žiedais. Aplankyti žiedų jūrą lankytojai kviečiami nuo birželio 15 d.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2017 Visos teisės saugomos