Naujienos

2020-10-29
Aplankytas III fortas 
Spalio 23 d. Kauno tvirtovės III-ajame forte vyko Aleksoto bendruomenės centro narių susitikimas su Kauno rajono Sąnašos bendruomene, kurio metu istorikai Ovidijus Jurkša bei profesorius Valdas Rakutis papasakojo apie fortų istoriją, diskutavome, kuo vietos bendruomenės galėtų prisidėti, tvarkant fortų teritorijas, "įveiklinant" jas.
2020-10-20
Akademija 60+ 
Spalio 16-osios popietę Aleksoto bendruomenės centro nariai rinkosi į Aleksoto seniūnijos salę į susitikimą su Povilu Kupriu - Akademijos 60+ iniciatoriumi ir steigėju. Vyko įdomus pokalbis, diskutavome, koks turėtų būti šiuolaikinis senjoras. Šis susitikimas - pirmasis iš renginių, numatytų SADM finansuojamame projekte "Aleksoto bendruomenės centro veiklos plėtra".
2020-09-22
20-oji Aleksoto šventė 
Koronavirusas pakoregavo ir Aleksoto šventę, kuri po daugelio metų sugrįžo į Lietuvos aviacijos muziejų. Čia tarp lėktuvų eksponatų, skraidant Kauno skraidūnų klubo skraidyklėms bei Antano Gustaičio ANBO II replikai, įvyko gražus koncertas žemėje. Į šventę atvyko daug garbių svečių, tarp jų ir LR Seimo narių su LRS pirmininku Viktoru Pranckiečiu priešakyje, Šventėje dalyvavo Aleksoto Šv. Kazimiero parapijos klebonas Valius Zubavičius, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas, Kauno seniūnai. Šventę pradėjo KTU tautinio meno ansamblis "Nemunas", atrodė, kad šokėjai skraido tarp lėktuvų, įsisukę į smagų polkos ritmą. Šokėjus keitė Aleksoto grafo ir grafienės Juozo Janušaičio ir Rūtos Morozovaitės sveikinimai Aleksoto bendruomenei ir jų atliekamos melodijos. Po grafų pasveikinimo Retro programą atliko Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė". Na, o šventės finale nuskambėjo mūsų mylimo ansamblio "RONDO" nepamirštamos dainos. Šventėje būta ir kitų malonių akcentų: kaip visada šauniai atrodė Aleksoto voltižieriai, veikė bendruomenės "Restoranas Lituanica", o buvusiai ilgametei Aleksoto seniūnei seniūnų asociacijos prezidentas įteikė Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos medalį už nuopelnus savivaldai. Smagi buvo šventė!
2020-09-13
Kviečiame į 20-ąją Aleksoto šventę 
Šiemet COVID-19 virusas visiems kultūriniams renginiams jaukė planus. Ne išimtis ir Aleksoto šventė. Negalint organizuoti renginio VDU Botanikos sode, gelbėjo Lietuvos aviacijos muziejus, leidęs organizuoti šventę savo erdvėse. Nors šventė jubiliejinė, tačiau dėl įvairių suvaržymų (ribojamas dalyvių skaičius, būtina registracija, kaukės ir t.t.) šventė bus trumpesnė, bet nė kiek ne mažiau įspūdinga - koncertuos KTU ansamblis "Nemunas", Aleksoto ansamblis "Svirbė" ir legendinis ansamblis RONDO. Tad nuoširdžiai kviečiame į šventę!
2020-08-23
Baltijos keliui atminti 
Aleksoto bendruomenės centro nariai aktyviai dalyvavo renginiuose, skirtuose Baltijos keliui atminti. Šiemet pagrindinis renginys buvo žmonių grandinė nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos, skirta Baltarusijos laisvės kovotojams. Mes stojome į simbolinę grandinę nuo Soboro iki Kauno Rotušės. Visus renginio dalyvius vienijo kilnus jausmas - padėti Baltarusių tautai išsikovoti laisvę.
2020-08-22
Aleksoto komanda renginyje "Švęskime upę" 
Saulėtą rugpjūčio šeštadienį "Kaunas 2022" paskatinti suformavome Aleksoto "upeivių" komandą ir leidomės į žygį Nerimi - dalyvavome KEKS'o organizuotame renginyje "Švęskime upę". Plaukėme plaustu nuo Lapių gyvenvietės iki Kauno pilies. Plaustas yrėsi lėtai, todėl turėjome daug laiko žavėtis Neries krantais. Kokia graži mūsų šalis!
2020-08-16
Svirbės koncertas Pažėruose 
Jau kelinti metai, kai Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" yra kviečiamas per Žolines koncertuoti Pažėruose. Šauni Pažėrų publika, svetingas klebonas, jauki aplinka - na kaipgi atsisakysi. Šauniai koncertavom!
2020-08-05
Prašymas 
Gerbiami aleksotiškiai ir vilijampoliečiai,
Buvusi Aleksoto seniūnė nepartinė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro paskatinta, LR Seimo rinkimuose išsikėlė savo kandidatūrą Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygardoje. Norint, kad ji būtų patvirtinta kandidate, reikia surinkti 1000 Aleksoto-Vilijampolės rinkiminėje apygardos teritorijoje deklaruotų gyventojų, kurie balsuoja Aleksoto J.Dobkevičiaus, Veiverių, Kazliškių, Tirkiliškių ir Vilijampolės Demokratų, Linkuvos, Sąjungos, Dobilo, Seredžiaus, Veršvų, Žagarės, Kaniūkų ir Romainių rinkiminėse apylinkėse, parašų. Jei dar nepasirašėte rinkėjo parašų rinkimo lapuose, tai galite atlikti elektroniniu būdu. Kaip prisijungti, pateikiame čia:
Google surenkate„Rinkėjo puslapis“ –►„PRISIJUNGTI“ –► „PRISIJUNGTI PER VIISP“---► Atsidarius „Elektroniniai valdžios vartai“ pasirenkate„GYVENTOJAS“ –► pasirenkate savo banką ir prie jo prisijungiate –► susirandate skirtuką „Elektroniniai valdžios vartai“ –► „PRISIJUNGTI“ –► patvirtinate savo asmeninius duomenis „PATVIRTINTI“ –► skirtukas „RINKIMAI“ –► „SEIMO RINKIMAI“ –► „2020-10-21 SEIMO RINKIMAI“ –►atsidariusiame sąraše susirandate Liukrecija Navickienė ir spaudžiate„PASIRAŠYTI“
Nemokama politinė reklama
2020-07-23
Miuziklas ALEKSOTA 
Vasaros įkarštyje "Kaunas 2022" komanda pasiūlė Aleksoto bendruomenės centrui dalyvauti, kuriant ir atliekant kiemo spektaklį. Mes sutikome, ir aktorė Edita Niciūtė energingai ėmėsi režisuoti spektaklį. Sutarėme, kad tinkamiausia kiemo erdvė Aleksote - Antakalnio 19 ir 21 namų kiemas, o spektaklis - miuziklas apie deivę Aleksotą. Kaip tarėm, taip ir padarėm: miuziklo premjera įvyko liepos 23 d., o pagrindiniai "artistai" - Aleksoto bendruomenės centro nariai ir kiemo gyventojai Audringi aplodismentai, aktyvus gyventojų įsitraukimas į miuziklo eigą rodė, kad spektaklis pasisekė.

7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple