Naujienos

2019-06-03
Draugystė tęsiasi.. 
Miestai partneriai Brno ir Kaunas bendrauja jau virš 20 metų, o draugystė tarp Aleksoto ir Jehnicų seniūnijų užsimezgė 2007 metais. Jau 12 metų kaip keliaujame vieni pas kitus, dalinamės patirtimi, kultūra, bendruomenės telkimu.
Šiais metais Aleksoto bendruomenės centro aktyvas bei Aleksoto seniūnijos atstovai vėl buvo pakviesti į Brno, kur praleido puikias kelias dienas. Buvome apsupti nuoširdaus dėmesio, globos, vaikščiojome Brno miesto požemiais, susipažinome su miesto istorija, aplankėme ištaigingą Vzanovo pilį, žavėjomės Znojmo miesto senamiesčiu.
Bendroje vakaronėje su Jehnicų bendruomene mokėmės vieni kitų dainų ir šokių. Vakaronėje dalyvavo Jehnicų tarybos nariai, kurie labai vertina seniūnijų draugystę, ypač džiaugiasi, kad šią gražią iniciatyvą perėmė ir jaunoji karta. Jau birželio viduryje Jehnica laukia ir J.Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių.
2019-05-19
Klebono jubiliejus 
Mūsų mielam Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčios klebonui Valiui Zubavičiui sukako 60 metų. Gražus jubiliejus, o klebono nuveikti darbai Lietuvai - dar gražesni. Aleksotiškiai labai džiaugiasi, turėdami tokį nuoširdų, mielą, darbštų kleboną, todėl ir sveikinti su jubiliejumi susirinko gausus būrys svečių.
Ilgiausių metų, laimingų metų, sveikatos metų linkime, Dievo palaimos prašome savo gerbiamam klebonui Valiui Zubavičiui!

Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-04-29
Pakalnutės žiedas VDU Botanikos sode 
Gegužės 3–5 d. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode šurmuliuos tradicinė – jau 21-oji – mugė „Pakalnutės žiedas“. Šių metų programa žada spalvingas ekskursijas po tulpyną, daigelių auginimo edukacijas vaikams ir suaugusiems, koncertus ir plačią sodinukų, tautodailės dirbinių ir ūkininkų atvežtų maisto produktų pasiūlą. Daugiau informacijos - skelbimų skyrelyje.
2019-04-19
Linksmų Šventų Velykų! 
Mielieji,

Linksmų Šv. Velykų Jums linki

Aleksoto bendruomenės centras
2019-04-18
Visi į talką! 
Maloniai kviečiame balandžio 26 d. 16 val. dalyvauti Marvelės upės slėnio talkoje. Tvarkysime Marvelės upės pakrantę, pageidautina turėti grandininius pjūklus nuvirtusiems medžiams tvarkyti, grėblius, kirvukus.

Talkoje žada dalyvauti Ringaudų seniūnijos kolektyvas ir bendruomenė, todėl kviečiame prisijungti visas Aleksoto bendruomenines organizacijas ir narius.

Po talkos visus kviečiame į bendrą pikniką.

Aleksoto seniūnijos informacija
2019-04-17
Pavasario šventė Aleksoto seniūnijoje 
Aleksoto seniūnijoje surengta šventė, kurios metu atidarytos net dvi parodos – Kauno gidų draugijos “Gidas” narės Angelės Genovaitės Pažereckienės siuvinėti paveikslai, Aleksoto bendruomenės centro moterų rankdarbių klubo narių netradiciniai margučiai ir Kauno lopšelio-darželio “Boružėlė” vaikų darbeliai. Į šių parodų atidarymą buvo pakviesta ir garbingą 100 metų jubiliejų švenčianti Magdelena Brunzienė. Lydima gausaus būrio artimųjų ir svečių, mūsų senjorė, kuriai būtent tą dieną, balandžio 12 d., ir suėjo 100 metų, garbingai įžengė į salę. Nuo Aleksoto seniūnijos įkūrimo 2003 metais, tai pirmasis atvejis, kuomet šimtametis atvyksta į seniūniją ir pagerbiamas ne namuose, o mūsų įstaigoje.
2019-04-08
Aleksoto pasakojimai 
Balandžio penktąją aleksotiškiai ir jų bičiuliai rinkosi į VDU Muzikos Akademijos salę, kurioje VDU studentų kūrybinė grupė "Declamationes" surengė šaunų Aleksoto pasakojimų pristatymą. Žiniomis apie Aleksoto praeitį ir dabartį su klausytojais dalinosi prof. Irena Buckley, istorikai Ovidijus Jurkša, Mindaugas Balkus, Doc.Rasa Račiūnaitė-Paužuolienė, Sigita Žemaitytė-Strazdė, studentų grupės nariai, J.Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė.
2019-04-04
Susitikimas su policijos atstovais 
Aleksoto seniūnijos darbuotojai ir bendruomenės nariai susitiko su policijos atstovais, kurie apžvelgė policijos veiklą Aleksote 2018 m. Užsimezgė įdomi diskusija apie Aleksote esančias negeroves, ir kaip jas galima būtų išgyvendinti. Akivaizdu viena: tik kartu galima išspręsti daugelį problemų.
2019-04-04
Jono Lukšės dovana 
Dėkojame mūsų mielam bičiuliui Jonui Lukšei už dovanotą Aleksoto gamtos ir kultūros vertybių žemėlapį. Šį žemėlapį Aleksoto seniūnija pakabino seniūnijos fojė.

7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
© 2021 Visos teisės saugomos