Naujienos

2017-11-23
Su Lietuvos Kariuomenės diena! 
Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje pasveikinome mūsų šauniuosius karius su atkurtos Lietuvos kariuomenės 99-uoju gimtadieniu. Nuoširdžiausi linkėjimai! 
2017-11-23
Kviečiame į paskaitą apie sveiką gyvenseną 
Aleksoto seniūnijos salėje lapkričio 28 d. nuo 18 val. vyks Lietuvos sporto universiteto lektorės, Kauno sveikuolių lyderės Kristinos Visagurskienės paskaita "Gyvenk sveikai - gyvenk laimingai!". Puiki lektorė, fizinio aktyvumo skatinimo entuziastė, Kauno bendruomenių nuoširdi partnerė - ji ne tik pasidalins savo žiniomis, bet ir pakvies kiekvieną pajudėti.
Ateikite, tikrai nepasigailėsite.
2017-11-20
Į Aleksotą atvyksta Sniego Karalienė! 
Gruodžio 8 d. 18 val. į Aleksoto seniūniją iš pasakų šalies ketina atvykti Sniego karalienė…

Ji sugalvojo patikrinti ar visi Aleksoto gyventojai ištirpdė „ledus“ savo širdyje ir yra pasiruošę metų pabaigos šventėms?

Tą vakarą mūsų mažieji, kartu su tėveliais, savo didžiausias svajones galės sudėti ir išsiųsti Kalėdų Seneliui!
Kai esame visi drauge, paprasta ir linksma atlikti tokią šventinę misiją, kurią vainikuos mūsų gerumu įžiebta Kalėdinė eglutė, linksmybės, šventinis fejerverkas ir kitos staigmenos…
2017-11-17
Prasidėjo Aleksoto jaunimo sporto žaidynės 
Lapkričio mėn. vidury tinklinio ir kvadrato varžybomis prasidėjo Aleksoto jaunimo sporto žaidynės. Šį kartą nugalėtojais tapo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos komandos. Žaidynės tęsiasi: dar liko futbolo, krepšinio ir stalo teniso varžybos.
2017-11-17
Aleksotiškiai tobulino pirmosios medicinos pagalbos įgūdžius 
Ketvirtadienį vakare Aleksoto seniūnijos salėje vyko pirmosios medicinos pagalbos kursai, kuriuos puikiai pravedė Lietuvos paramedikų lyderiai Irena ir Rytis Malašauskai. Aleksotiškiai ne tik įdėmiai klausėsi lektorių, bet ir aktyviai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, kaip reikia teikti pirmąją medicinos pagalbą klinikinės mirties, infarkto, insulto, traumų, nudegimų ir kitais grėsmingų gyvybei situacijų atvejais. Tikimės, kad gauti įgūdžiai ne kartą padės išvengti skausmingų netekčių. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-11-14
Dvasinga ekskursija 
Sekmadienį Zenonas Šalna pakvietė aleksotiškius apsilankyti Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, kurioje šiuo metu vyksta restauraciniai darbai. Katedros administratorius kun. Evaldas Vitulskis įdomiai papasakojo apie arkikatedros istoriją, parodė lankytinas įžymias vietas, kartu užlipome į arkikatedros baigiamą rekonstruoti varpų bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio vaizdai. Nuoširdžiai dėkojame kunigui už įdomiai praleistą laiką.
2017-11-10
Derliaus šventė Aleksote 
Penktadienio popietę Aleksoto seniūnijos salėje skambėjo muzika, dainos, kvepėjo gardžiais kvapais - aleksotiškiai rinkosi į derliaus šventę. Šeimininkės dėjo ant stalų gardžiausius savo gamintus patiekalus, o džiugią nuotaiką palaikė Svirbės ansamblis, kuris ne tik dainavo ir šoko, bet ir neįtikėtinai profesionaliai vaidino scenas iš kaimo gyvenimo. Prisišokom, prisidainavom, prisiragavom, geriausios šeimininkės ir šeimininkai buvo apdovanoti - nuostabi šventė. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-11-07
Kviečiame į pirmosios pagalbos teikimo kursus 
Gerbiami aleksotiškiai,

lapkričio 16 d. 18 val. Aleksoto seniūnijos salėje vyks pirmosios pagalbos teikimo kursai, kuriuos praves Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas su komanda. Žinome, kad kursai yra tikrai labai įdomūs ir vertingi, su galimybe patiems pasipraktikuoti, kaip elgtis vienoje ar kitoje kritinėje situacijoje, tad maloniai kviečiame dalyvauti.
2017-11-06
Kviečiame balsuoti 
Gerbiami aleksotiškiai ir jiems prijaučiantys,

prasidėjo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos fotokonkurso balsavimas, kuris tęsis iki lapkričio 19.

BALSAVIMAS vyksta šioje platformoje:
https://www.lvbos.lt/konkursas/

Trumpa instrukcija: įėję į šį tinklapį, su "brouzeriu" eikite šiek tiek žemyn, iki LVBOS logotipo, šalia kurio yra žodis "BALSAVIMAS"
Jį paspaudus, atsiranda visos 10 temų galerijų: 5 kaimo ir 5 miesto.
Paspaudus bet kurią galeriją, ji atsidaro, ir joje matysite nuotraukas. Paspaudus jums patikusią nuotrauką, ji atsidaro ir jos apačioje pamatysite eilutę "Balsuoti". Nuotrauką galima padidinti, t. y. peržiūrėti ir jos natūraliu dydžiu.
Mums labai svarbu, kad Jūs, mieli aleksotiškiai, aktyviai balsuotumėte už Aleksoto bendruomenės centro nuotraukas. Nuo balsų gausos priklausys, ar mūsų nuotraukos bus premijuotos, ir garsas apie Aleksotą pasklis plačiai.

Aleksoto bendruomenės centras
2017-11-06
Mokymai apie vytinį audimą 
Šį pirmadienį Aleksoto seniūnijoje (Veiverių 132) tradicinių amatų meistrė Vilija Ratautienė supažindino Aleksoto darbščiųjų rankų būrelio nares su senoviniu audimo būdu - vytiniu audimu, papasakojo apie juostų reikšmę, papročius lietuvių etninėje kultūroje, parodė, kaip galima tradiciniais būdais nusivyti, nusipinti pynutes, juosteles, kurios tiktų prie kalėdinių dovanų. Renginys yra projekto "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" sudėtinė dalis. Šį projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos