Naujienos

2022-07-27
Aleksoto dviračių žygis 2022 
Šio sekmadienio rytą startavo jau 21-asis Aleksoto bendruomenės centro rengiamas dviračių žygis, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą atminti. Išklausę LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjos Liukrecijos Navickienės sveikinimų bei Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkės trumpo instruktažo, pagerbę lakūnų atminimą S. Dariaus ir S. Girėno memoriale, dviratininkų būrys leidosi į žygį Aleksotas - Garliava.
2022-03-27
Mes su Jumis, Ukraina 
Puikiai pavyko renginys, kurį inicijavo VDU Botanikos sodo draugų klubas, o parengti padėjo Aleksoto bendruomenės centras, LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėja Liukrecija Navickienė, VDU Botanikos sodo administracija. Renginys, kuriame ukrainiečiai, gyvenantys Aleksote, Vilijampolėje, Lampėdžiuose ar Romainiuose galėjo susitikti bei pabendrauti tarpusavyje bei su savo globėjais.
2022-03-12
Švenčiame Kovo 11-ąją! 
Švenčiame Kovo 11-ąją!
Aleksoto bendruomenės centro aktyvas šiais metais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną šventė kartu su pabėgėliais iš Ukrainos, kuriuos priglaudė ir apgyvendino savo šeimose. Be to, LRS nario Vytauto Juozapaičio patarėjos Liukrecijos Navickienės iniciatyva švęsti kartu pakvietėme ir Vilijampolės, Lampėdžių, Romainių gyventojų šeimose priglaustus ukrainiečius.
2022-03-08
Nepriklausomybės atkūrimo diena - 32 metai laisvės !  
1990 m. kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo". Už šį aktą balsavo 124, susilaikė 6 deputatai. Šiuo aktu Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutarė ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė. Šiuo aktu Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas įgyvendino pusę amžiaus puoselėtas viltis gyventi Laisvoje valstybėje.
2022-02-22
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis 
Vasario 22 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos salėje Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Steputė Račkauskienė ir šios mokyklos vadas pulkininkas leitenantas Paulius Diliūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Linkime vaisingo bendradarbiavimo.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2022 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple