Naujienos

2022-03-12
Švenčiame Kovo 11-ąją! 
Švenčiame Kovo 11-ąją!
Aleksoto bendruomenės centro aktyvas šiais metais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną šventė kartu su pabėgėliais iš Ukrainos, kuriuos priglaudė ir apgyvendino savo šeimose. Be to, LRS nario Vytauto Juozapaičio patarėjos Liukrecijos Navickienės iniciatyva švęsti kartu pakvietėme ir Vilijampolės, Lampėdžių, Romainių gyventojų šeimose priglaustus ukrainiečius.
2022-03-08
Nepriklausomybės atkūrimo diena - 32 metai laisvės !  
1990 m. kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo". Už šį aktą balsavo 124, susilaikė 6 deputatai. Šiuo aktu Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutarė ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė. Šiuo aktu Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas įgyvendino pusę amžiaus puoselėtas viltis gyventi Laisvoje valstybėje.
2022-02-22
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis 
Vasario 22 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos salėje Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Steputė Račkauskienė ir šios mokyklos vadas pulkininkas leitenantas Paulius Diliūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Linkime vaisingo bendradarbiavimo.
2022-02-16
Kauno bendruomenės sveikina Lietuvą 
Kaip ir kasmet, vasario 16-ąją kartu su kitų Kauno bendruomenių centrų nariais rinkomės Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Šiemet ne tik minėjome džiugią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, bet ir filmavomės vaizdo klipui "Pasveikinkime Lietuvą", kuris bus parodytas kovo 11-ąją.
2022-02-15
Vasario 16-osios minėjimas Aleksote 
Jau šį pirmadienį Aleksote prasidėjo renginiai, skirti Vasario 16-ajai paminėti: Aleksoto bendruomenės centras pakvietė į Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto filialą, kur buvo pristatytos jau veikiančios dviejų aleksotiškių parodos – Ados Germanavičienės karpiniai ir Rimanto Žiemio fotografijos, primenančios mums Bakanausko gatvės virsmą Europos prospektu. Renginyje sulaukėme garbingų svečių – Europos parlamento nario prof. Liudo Mažylio, 2017 m. Vokietijos užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve suradusio Nutarimo dėl Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo akto originalą, ir literatūrologės, muziejininkės Ramintos Antanaitienės.
2021-12-14
Mažoji Aleksoto olimpiada 
„Mažoji Aleksoto olimpiada“ kasmet suburia Aleksoto ikimokyklinių įstaigų vaikus ir jų ugdytojus. Šiemet, laikantis visų saugumo reikalavimų, renginys vyko gruodžio 9 dieną Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje.
Pasidalinę į komandas, mažieji draugiškai varžėsi protų kovose, išbandė savo jėgas nuotaikingose ir netikėtose estafetėse, pasitelkdami išmaniąsias technologijas dalyvavo lenktynėse, olimpinėje 3D trasoje ir atskleidė darnios virtuvės paslaptis.
2021-12-11
Įžiebėme Aleksoto Kalėdinių eglučių parką! 
Žvarbų gruodžio 10-osios vakarą Aleksoto bendruomenės centro, vykdančio SADM finansuojamą projektą „Aleksoto bendruomenės centras – Aleksoto bendruomenei“, surengta Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė sušildė daugelio šventės dalyvių – vaikučių ir jų tėvelių bei senelių širdis. Smagu, kad šiemet eglutes padėjo puošti Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikai, ir šalia seniūnijos pastato esantis kalnelis „apaugo“ natūraliomis žaisliukais ir girliandomis papuoštomis eglutėmis.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2023 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple