Naujienos

2017-02-08
R.Budriūno stalo teniso turnyras 
Aloyzas Ramunis Budriūnas, Aleksoto bendruomenės centro narys, stalo teniso entuziastas, buvęs Lietuvos stalo teniso federacijos viceprezidentas, kurio iniciatyva prieš 10 metų prasidėjo stalo teniso užsiėmimai Aleksoto seniūnijoje, prieš 7 metus įsteigė savo vardo taurę. Dėl šios taurės Aleksoto stalo teniso mėgėjai š. m. vasario 7 d. varžėsi jau septintą kartą.
2017-02-05
Žengia kuopa linksmai... 
Artėja Vasario 16-oji, Aleksoto kuopa intensyviai ruošiasi šventiniam paradui: 2017-01-21d dalyvavo rikiuotės pratybose pas ABC partnerius, Divizijos generolo Stasio Raštikio LKM, o šį šeštadienį įvyko Vasario 16 generalinė rikiuotės repeticija su ginklais KASP bazėje. Pratybose aktyviai dalyvavo ABC pagrindu suformuota Aleksoto kuopa. Neįvardinti šaltiniai teigia, kad aleksotiškiai - drausmingiausia ir geriausiai žygiuojanti kuopa.
2017-02-05
Seminaras miestų vietos veiklos grupėms 
Vasario 3 diena buvo gausi renginiais, skirtais nevyriausybininkams. Kaune vyko VRM organizuotas informacinis seminaras miestų vietos veiklos grupių (VVG) atstovams. Aleksotiškiams atstovavo Aleksoto VVG pirmininkas Arūnas Samochinas su Alina Pacevičiene bei Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Buvo pristatytas 2014-2020 m. (jau praėjo 3 metai!) ES fondų investicijų BIVP programos priemonės "Vietos veiklos strategijų įgyvendinimas" projektų finansavimo sąlygų aprašas (daugiau info www.miestobendruomene.lt skiltyje "Naujienos ir pranešimai"). Atrodo,kad jau nebetoli metas, kai galėsime realiai pradėti įgyvendinti Aleksoto vietos veiklos strategiją, kurioje pagrindiniai uždaviniai - socialinės atskirties mažinimas ir darbo vietų kūrimas.
2017-02-02
Projektų svarstymas 
Šeštokų g. ir Alyvų g. techninių projektų viešinimas

2017-02-10 17:10 Kauno miesto savivaldybėje , pirmame aukšte 108 kab. vyks Šeštokų g. ir Alyvų g. techninių projektų projektinių pasiūlymų viešinimas. Kam tai aktualu, prašome dalyvauti.
2017-02-02
Straipsnis Kauno dienoje apie Aleksoto bendruomenės namus 
Trečiadienio "Kauno dienoje" paskelbtas straipsnis apie Aleksoto bendruomenės namus. Straipsnį galima perskaityti čia:
http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/aleksoto-bendruomenes-namai-isikurs-kitoje-vietoje-794916
Mieli aleksotiškiai, aktyviai komentuokite!
2017-01-30
Aleksoto sveikuoliai Birštone 
Projektai ateina ir "išeina", bet noras sveikai gyventi išlieka. Štai ir šį sekmadienį grupė Aleksoto bendruomenės centro narių išsiruošė į Birštoną, kurio sveikas klimatas ir puikus gamtovaizdis sudarė idealias sąlygas pasimankštinti. Aleksoto šiaurinio ėjimo mėgėjai šauniai praleido savaitgalį!
2017-01-27
Aleksoto seniūnijos 2016 metų veiklos ataskaita 
Aleksoto seniūnija sausio 27 d. 17 val. pakvietė aleksotiškius į Aleksoto seniūnijos 2016 m. veiklos ataskaitos pristatymą. Pristatymas vyko seniūnijos salėje. Aleksoto seniūnė pristatė seniūnijos 2016 metais nuveiktus darbus, dėkojo už glaudų bendradarbiavimą bendruomenių centrams, seniūnaičiams, mokykloms, klebonui V.Zubavičiui. Po pristatymo Svirbė surengė nuotaikingą koncertą. Nuotaikingas vakaras neprailgo.
2017-01-14
Aleksotas su Tavim, Ukraina! 
Aleksoto bendruomenės centras jau ne kartą bendravo su Ukrainos kariais, besimokančiais Divizijos Generolo S.Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje. Išgirdę iš mūsų kariuomenės mokyklos viršininko plk. ltn. S.Paldūno, kad ir Ukrainoje kuriama Puskarininkių mokykla, kuriai skirtos tik "plikos" patalpos, nutarėme padėti bičiuliams ukrainiečiams. Organizavome aukcioną, kurio metu surinkome 780 eurų, bendruomenės centro nariai dovanojo kompiuterių, videoprojektorių, mokymo lentų ir kitos mokymui skirtos įrangos. Visą mūsų surinktą paramą Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai vasario mėnesį nugabens į Ukrainą.
2017-01-12
Šeštokų skvero perspektyvos 
Ketvirtadienio pavakarę seniūnijos patalpose vyko Aleksoto bendruomenės centro valdybos posėdis, kurio metu investuotojų - "Centromeros" vadovas pristatė ne tik gyvenamųjų namų kvartalo projektą, bet ir Šeštokų skvero sutvarkymo projektą. Pasivaikščiojimo takai, suoleliai, žaidimų aikštelės, vaizdo stebėjimo kameros, dviračių takas bus įrengti vienerių metų laikotarpyje. Aleksotiškiai investuotojus apipylė klausimais bei pasiūlymais, į kuriuos pažadėta atsižvelgti, o, paruošus detalesnį projektą, vėl jį pristatyti Aleksoto bendruomenei. Tikėkimės, kad neužilgo turėsime naują, šiuolaikinę laisvalaikio praleidimo erdvę.
2017-01-01
Su Naujaisiais Metais, mieli aleksotiškiai! 
Štai ir atėjo 2017-ieji. Ką jie mums atneš? Sėkmę ar rūpesčius? Tik laikas atsakys... Jau tampa tradicija, kad Aleksoto bendruomenės centro aktyvas sausio pirmąją susirenka pas Povilaičius. Patikėkite, būna linksma!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos