Naujienos

2017-08-04
Botanikos sodo lapus įamžino augalinio dažymo ekspertė iš Argentinos 
Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo rožyne rinkosi augalinio dažymo mėgėjai ir profesionalai, tarp jų ir Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės, – jie išnaudojo unikalią galimybę išmokti išpopuliarėjusios kontaktinio dažymo augalų lapais ir žiedais technikos. Savo žiniomis su gausiai susirinkusia auditorija dalijosi gerai žinoma augalinio dažymo ekspertė, tarptautinių kongresų dalyvė, knygų apie natūralų dažymą autorė Luciana Marrone.
2017-07-18
Aleksoto išplėstinės seniūnaičių sueigos kūrimas 
Šį antradienį Aleksoto seniūnė sukvietė Aleksoto seniūnaičius ir Aleksoto bendruomenių organizacijų vadovus į pasitarimą. Pasitarime dalyvavo visi Aleksoto seniūnaičiai bei Aleksoto, Marvelės, Naugardiškių, Santarvės bendruomenių centrų pirmininkai, o taip pat ir savivaldybės atstovai - vicemerė Rasa Šnapštienė bei plėtros programų ir investicijų skyriaus darbuotoja Evelina Revuckaitė.
2017-07-16
Aleksoto dviračių žygis 2017 
šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūniją organizavo jau XVI-ąjį dviračių žygį, skirtą S.Dariaus ir S.Girėno skrydžiui paminėti. Padėję gėlių lakūnų panteone, leidomės į žygį. Šiemet pasirinkome maršrutą, dviračių taku pagal Nemuną, trumpai sustojome Šančiuose, ties Napoleono piliakalniu, o istorikas Ovidijus Jurkša papasakojo apie piliakalnio istoriją. Žygį užbaigėme Panemunės šile, kur mūsų laukė gardi košė ir įvairūs apdovanojimai. Žygis pavyko puikiai, jame dalyvavo beveik šimtas įvairiausio amžiaus dviratininkų. Norėtųsi padėkoti visiems, prisidėjusiems organizuojant šį žygį, o ypač policijos pareigūnams bei greitosios medpagalbos paramedikams, kurie nuoširdžiai ir profesionaliai atliko savo pareigas. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-07-11
Kvapų naktis 
Liepos 14 d., penktadienį, 18 val. VDU botanikos sode tvyros magiška atmosfera. Tradicija tapęs renginys „Kvapų naktis“ kviečia išskirtinei pažinčiai su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu.
„VDU botanikos sode „Kvapų naktis“ rengiama jau ketvirti metai. Džiaugiamės, kad kasmet renginys auga, plečiasi, siūlo vis daugiau įdomių veiklų, paskaitų, atrakcijų. Neabejoju, kad į sodą atvykę kelių kartų atstovai sems patirtį ir geras emocijas – šių metų programa kaip niekad spalvinga ir įvairiapusiška, pritaikyta įvairaus amžiaus lankytojams“, – sakė VDU botanikos sodo direktorius dr. Nerijus Jurkonis.
2017-07-10
Visi į Aleksoto dviračių žygį! 
2017 m. liepos mėn. 16d., sekmadienį, vyks
16-asis dviračių žygis,
skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą paminėti.
Maršrutas:
Aleksoto seniūnija, S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas, Veiverių g., Vytauto Didžiojo tiltas, Aleksoto g., dviračių takas link Panemunės šilo Nemuno pakrante (pro Nemuno salą, po M. K. Čiurlionio ir geležinkelio tiltais, Šančių dviračių taku, Panemunės tiltu), Smetonos alėja iki Panemunės šilo. Žygio pabaiga – Panemunės šilas.

2017-07-07
Aleksoto Šv.Kazimiero bažnyčioje sumontuoti nauji suolai 
Aleksoto Šv. Kazimiero parapijos bažnyčioje yra NAUJI SUOLAI !!!
2017-07-07 d. popietėje būrys Aleksoto kuopos šaulių, aleksotiškių kibo į talką: iš Šv. Kazimiero bažnyčios išnešė senąsias kėdes ir surikiavo bažnyčioje naujus suolus. Nuostabius ąžuolinius suolus, kurie turi parapijiečiams tarnauti šimtus metų.
Ačiū Jums Klebone Valiau Zubavičiau, už pasiryžimą. Jūsų atkaklumas, ryžtas skina vaisius- suolų laukėm 20 metų! Jūs mūsų bažnytėlę pakylėjote!
2017-07-07
Lietuvos šaulių sąjungos Vado pasikeitimo ceremonija  
Liepos 6, Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyko iškilminga Lietuvos šaulių sąjungos Vado pasikeitimo ceremonija - Lietuvos šaulių sąjungos vadą ats. plk. ltn. Liudą Gumbiną pakeitė Lietuvos šaulių sąjungos neeilinio suvažiavimo metu naujuoju Vadu išrinktas plk. ltn. Gintaras Koryzna.
Ceremonijos metu 36 šauliai, tarp jų - ir aleksotiškiai, prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, ginti ir saugoti jos nepriklausomybę. Po to įvyko buvusio Vado atsisveikinimas su rinktinių atstovais ir iškilmingas Šaulių sąjungos vėliavos naujajam Vadui plk.ltn. Gintarui Koryznai perdavimas. Renginį šauniai vedė Zenonas Šalna.
2017-07-06
Lietuvos Valstybės diena Aleksote 
Liepos šeštosios vakarą minios aleksotiškių ir jų svečių rinkosi prie Jiesios (Napoleono) piliakalnio, pakviesti Kauno kultūros centro "Tautos namai" ir Aleksoto bendruomenės centro. Renginį pradėjo Aleksoto voltižieriai, iškilmingai pakėlę istorinę Lietuvos vėliavą, susirinkusius sveikino LRS narys Mindaugas Puidokas, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Birutė Valentienė, Aleksoto kuopos vadas Zenonas Šalna. Po sveikinimų koncertavo mūsų "Svirbė", Šaulių sąjungos vyrų vokalinis ansamblis "Trimitas", Kauno bendrijos "Bočiai" liaudiškos muzikos ansamblis "Kaštonas". Kaip ir visa Lietuva, kaip ir visi lietuviai pasaulyje, devintą valandą vakaro vieningai ir galingai užtraukėme Lietuvos himną. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-07-06
Mielas svečias iš Brno Jehnicų seniūnijos 
Aleksoto bendruomenės centrą ir seniūniją aplankė nuoširdus mūsų bičiulis iš Čekijos Brno miesto Jehnicų seniūnijos - seniūnas Vaclavas Šicha. Šį kartą į Kauną jis atvyko kaip Pasaulio vaikų olimpinių žaidynių Brno miesto delegacijos vadovas. Visada malonu susitikti su Vaclavu Šicha. Liepos 6-ąją pakvietėme jį į Aleksoto seniūniją, o vakare kartu su mumis prie Napoleono (Jiesios) piliakalnio Vaclavas dalyvavo akcijoje "Lietuvos himnas ant 100 piliakalnių". Palinkėkime Vaclavo komandai sėkmės Pasaulio vaikų olimpiadoje Kaune.
2017-07-06
Atidaryta Jono Lukšės paroda 
Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centras jau nuo seno bendradarbiauja su paveldosaugos specialistu architektu Jonu Lukše. Esame išleidę jo knygelę apie Aleksoto paveldo objektus, ne kartą organizavome jo darbų parodas. Štai ir dabar, liepos 4-ąją, Aleksoto seniūnijos salėje buvo atidaryta Jono Lukšės piešinių paroda "Lietuvos piliakalniai". Kviečiame visus aleksotiškius ją aplankyti.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos