Naujienos

2020-02-17
Vasario 16-sios šventė Karo muziejaus sodelyje 
Kaip ir kasmet, būrelis Aleksoto bendruomenės centro narių dalyvavo iškilmingame Vasario 16-sios minėjime Vytauto Karo muziejaus sodelyje. Išdidžiai kartu su visais šventės dalyviais giedojome Lietuvos himną, klausėmės šventinių linkėjimų, darėme tradicinę aleksotiškių nuotrauką prie muziejaus liūtų. Puikus oras, dar puikesnė nuotaika - tokios ir turi būti valstybinės šventės!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2020-02-17
Vasario 16-osios minėjimas Aleksote 
Vasario 14 d. aleksotiškiai rinkosi į seniūnijos salę, kurioje įvyko Vasario 16-osios minėjimas. Minėjimo programa buvo labai įvairi ir tuo žavi: architektas Jonas Lukšė atidarė savo piešinių parodą, Povilas Kuprys skaitė eiles iš savo naujausio poezijos rinkinio "Meldžiameldis", pritariant folkloristams Vilijai ir Remigijui Ratautams, o vakarą vainikavo puikiai solistės Giedrės Tallat Kelpšaitės atliktos dainos. Ačiū renginio organizatoriams. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2020-02-17
Bendradarbiavimo sutartis 
Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Steputė Račkauskienė vasario 14 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos vadu pulkininku Egidijum Karveliu. Pasirašymo ceremonijoje dalyvavo ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.
2020-02-14
10-asis Aleksoto stalo teniso veteranų turnyras RAMUNIO BUDRIŪNO taurei laimėti 
Simboliška, kad 10-ąjame Aleksoto stalo teniso turnyre rungėsi 10 dalyvių. Ši graži tradicija užgimė 2010 metais 10-oje Aleksoto šventėje, kuri buvo skirta sportui ir garsiems sportininkams, kilusiems iš Aleksoto. Ramunis Budriūnas, gamtos mokslų daktaras, ilgametis Kauno botanikos sodo direktorius, būdamas didelis stalo teniso entuziastas, įsteigė savo vardo taurę ir jau 10 kartų pravedė vyrų turnyrą.
Šiais metais laimėjo :
I vietą – Boleslovas Mongaudas,
II vietą – Juozas Bytautas,
III vietą – Vaclovas Stankus.
2020-01-28
Kviečiame 
2020-01-27
Holokausto aukų atminimo diena Aleksote 
Šiandien, minint Holokausto aukų atminimo dieną, Aleksoto seniūnijos ir bendruomenės atstovai uždegė žvakutes Aleksoto žydų kapinėse prie paminklų Rumšiškių ir sudeginto Kauno geto aukoms atminti.
2020-01-27
Viduržiemis VDU Botanikos sode 
Viduržiemį šventė egzotiškai: švytinčioje ir skambančioje oranžerijoje
Sužibo, nušvito, suskambo Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo oranžerija, kviesdama švęsti pusiaužiemį. Šimtai kauniečių ir miesto svečių – nuo pačių mažiausiųjų iki senjorų, nuo augalų mėgėjų iki egzotiškų ir netradicinių pramogų ieškotojų – grožėjosi ypatingai apšviestais augalais, klausėsi muzikos garsų, poezijos, pasakojimų apie išskirtinius kolekcijų eksponatus.
2020-01-25
Prelato V.S.Vaičiūno nauja poezijos knyga 
Šį penktadienio vakarą Aleksoto bendruomenės centro nariai rinkosi į "Albertą" pasiklausyti naujų prelato, profesoriaus, habilituoto daktaro, Kauno kunigų seminarijos studijų dekano Vytauto Stepono Vaičiūno eilių. Visų mylimas prelatas pristatė savo naiją poezijos knygą "Kasdienybėje Tavęs ilgiuosi", jo eiles skaitė ir Liukrecija Navickienė, poezijos vakarą puikiai papildė muzikos kūriniai atlikti Ilonos Klusaitės, Jurgio Bajoro, Zenono Šalnos, ansamblio "Svirbė". Šauni vakaronė!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2021 Visos teisės saugomos