Naujienos

2017-02-26
Užgavėnių šventė Aleksote 
Aleksote užgavėnių šventė vyko devizu "Mums nesvarbu, koks čia oras, kad tik būtų švęsti noras". O noro švęsti tikrai buvo! Užgavėnių dalyviai vos tilpo šventės aikštėje, o vaikučių gausa džiugino tėvų ir senelių širdis. Užgavėnių blynų ir kiaušinienės įvairovė, šokiai ir žaidimai, kanapinis ir lašininis, kaukių konkursas, Morės deginimas - visko buvo, visko buvo, visai neprailgo!
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-02-18
Ekskursija į Valstybės pažinimo centrą 
Projekto „Pilietiška asmenybė – stipri valstybė“, vykdomo Kauno pedagogų kvalifikacijos centro kartu su LR Prezidento kanceliarijos struktūriniu padaliniu Valstybės pažinimo centru, iniciatoriai vasario 17 d. pakvietė ne tik aplankyti Valstybės pažinimo centro ekspoziciją, kuri įsikūrusi LR Prezidento rūmų ansamblio trijuose aukštuose, bet ir susipažinti su esminiais valstybės elementais: teritorija, gyventojais, valstybės institucijomis ir jų funkcijomis.
2017-02-18
Sutartis su Lietuvos kariuomenės mokykla 
Šį trečiadienį mūsų bendruomenės centro valdybos pirmininkė Birutė Valentienė Aleksoto bendruomenės centro vardu pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Generolo S.Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos vadovu pulkininku leitenantu Stasiu Paldūnu. Su mokykla bendraujame ir bendradarbiaujame jau nebe pirmi metai, ši sutartis yra puikus kariuomenės ir bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdys.
2017-02-16
Švenčiam Vasario 16-ąją 
Nuo pat ryto Vasario 16-ąją aleksotiškiai įsiliejo į šventinį šurmulį. Aleksoto šaulių kuopa dalyvavo šv. mišiose, po to šauniai pražygiavo nuo Soboro iki Vienybės aikštės, kur juos nuoširdžiai sveikino aleksotiškiai ir kiti Kauno gyventojai. Kaip ir kasmet, Karo muziejaus kiemelyje plazdėjo daugybė vėliavų, tarp jų - Aleksoto ir Aleksoto bendruomenės centro vėliavos. Aleksotiškiai tradiciškai padėjo gėlių prie Nežinomo kareivio kapo. Puikus oras, džiugi nuotaika, bendra daina, bendra nuotrauka - nuostabi šventė!
2017-02-15
Sveikiname mūsų šaunuolius 
Šiandien Kauno Rotušėje iškilmingoje aplinkoje buvo apdovanotas visas būrys Kaunui nusipelniusių miestiečių. Tarp jų - ir mūsų šaunieji aleksotiškiai. Saulius Julijus Bazevičius apdovanotas gerumo kristalu, Ramunis Budriūnas - pasidabruotu Vileišio medaliu. Nuoširdžiai sveikiname!
2017-02-11
Pasveikintas Aleksoto šimtametis 
Šimto metų sulaukė dar vienas Aleksoto gyventojas - tai Bronislovas Lukšys. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė nuoširdžiai pasveikino jubiliatą ir palinkėjo kuo geresnės sveikatos.
2017-02-10
Kviečiame kartu švęsti vasario 16-ąją! 
Kaip ir kiekvienais metais, Aleksoto bendruomenės centro nariai vasario 16-osios šventę pradės Karo muziejaus sodelyje, kuriame kartu su kitais šventės svečiais dalyvaus minėjime ir padės gėlių ant nežinomojo kareivio kapo ir prie Laisvės statulos. Popiet Aleksoto seniūnijos salėje bus atidaryta paroda bei vyks koncertas ir draugiškas pasibuvimas.
2017-02-08
Pradėjo veikti Aleksoto vietos veiklos grupės tinklapis 
Aleksotiškius informuojame, kad jau pradėjo veikti Aleksoto vietos veiklos grupės interneto svetainė, kurios adresas - www.aleksotovvg.lt.
Aleksoto vietos veiklos grupė įkurta, siekiant realizuoti ES remiamą bendruomenių inicijuotos vietos plėtros programą Aleksote. Grupės misija - partnerystėje su vietos valdžios, verslo ir kitais socialiniais partneriais, plėtojant vietos, regioninius ir tarptautinius bendradarbiavimo ryšius, telkti pastangas bei aktyvinti ir skatinti Aleksoto seniūnijos gyventojus ir bendruomenes, ieškant tinkamiausių sprendimų Aleksoto vietovės socialinei integracijai, ekonominei ir kultūrinei plėtrai.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos