Naujienos

2017-09-06
Susitikimas su Pasaulio lietuvių bendruomenės lyderiais 
Antradienio vakaras restorane "Alberta" buvo skirtas istorinei diskusijai apie Lietuvos praeitį ir šaulių ženklo-dvigubo kryžiaus pasaulinę kilmės istoriją. Kartu su Aleksoto šaulių kuopa dalyvavo garbingi svečiai iš JAV: istorijos tyrinėtoja - lektorė p. Violeta Rutkauskienė bei Pasaulio lietuvių bendruomenės Seimo pirmininkė p. Regina Narušienė, kuri baigdama susitikimo vakarą ypač padėkojo aleksotiškiams, kurie vilki šaulių-savanorių - Lietuvos gynėjų uniformą: - esu sujaudinta, tiesiog žaviuosi Jumis!
2017-09-05
Sugiharos savaitės diena Aleksote 
Antradienis Aleksote buvo kupinas įvykių, susijusių su Japonija: seniūniją aplankė Yaotsu - Sugiharos gimtinės - meras Masanori Kaneko, VDU Muzikos akademijoje įvyko japonų muzikantų koncertas, o japonų savanoriai išdažė J.Dobkevičiaus progimnazijos klasių sienas. Norėtųsi palinkėti, kad ir toliau taip gražiai vystytųsi Japonijos ir Lietuvos ryšiai.
2017-09-02
Maloni naujiena 
Rugpjūčio 30 d. Lietuvos kariuomenės mokykla perdavė Aleksoto bendruomenės centro paramą Ukrainos kariuomenės mokymo centrui „Desna". Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas pulkininkas leitenantas Stasys Paldūnas ir Ukrainos kariuomenės mokymo centro „Desna" vadovybė nuoširdžiai dėkoja Aleksoto bendruomenei (Kauno m.), kuri atsiliepė į Lietuvos kariuomenės mokyklos iniciatyvą prisidėti prie paramos Ukrainos kariams ir įsteigė paramos fondą.
2017-08-28
Artėja Aleksoto šventė 
Rugsėjo 17 dieną VDU Kauno botanikos sode nuo 14 val. prasidės tradicinė Aleksoto šventė, šiemet skirta tautinio kostiumo metams ir Aleksoto bendruomenės centro veiklos 15-mečiui. Šventėje koncertuos Raminta Vaicekauskaitė, Liudas Mikalauskas, Andrijana Filinaitė, VDU Muzikos akademijos studentai, ansambliai Ratelinis ir Svirbė, mūsų mokyklų kolektyvai. Šventės metu vyks ne tik koncertas, bet ir daug kitokių pramogų. Kviečiame aktyviai dalyvauti!
Plačiau - renginių skyrelyje.
2017-08-28
Kviečiame į Sugiharos savaitės renginius 
VDU Azijos studijų centras, Kauno miesto savivaldybė ir kiti partneriai kviečia į Sugiharos savaitės renginius. Malonu, kad tarp renginių - ir aitvarų šventė J.Dobkevičiaus progimnazijos stadione, ir koncertas VDU muzikos akademijoje.
2017-08-18
Japonų vaikų viešnagė Aleksote 
Iki Sugiharos savaitės likus 20 dienų Kaune vieši gausi dvidešimties japonų moksleivių delegacija iš Sugiharos gimtinės Yaotsu. Juos gyventi priėmė aleksotiškių šeimos. Linkime japonų vaikučiams ir juos lydintiems Yaotsu miesto atstovams kuo geriausių įspūdžių apie Aleksotą, Kauną ir Lietuvą!
2017-08-15
Žolinė Pažėruose 
Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" buvo pakviestas koncertuoti Žolinės šventėje Pažėruose. Šventė prasidėjo šventomis mišiomis, kurias laikė mūsų senas ir geras pažįstamas Pažėrų klebonas Kazimieras Skučas. Po mišių aikštėje šalia bažnyčios vyko koncertas, kuriame dalyvavo mūsų ansamblis ir Veiverių ansamblis Radasta. Pažėriečiai ne tik klausėsi koncerto, bet ir aktyviai dalyvavo žaidimuose, žavėjosi skraidyklių pasirodymu. Reikia tik stebėtis klebono Skučo organizuotumu bei vaišingumu, renginio organizatorės Gretos Baliūnienės gebėjimais. Puiki šventė!
2017-08-15
Smagi Svirbės kelionė 
Rugpjūčio 12-ąją mes, būrelis Svirbės ansambliečių, patraukėme į kelionę po Panemunės pilis ir piliakalnius: įveikėme Seredžiaus piliakalnį, aplankėme Raudonės, Panemunės pilis, Saudargo piliakalnius. Jurbarke aplankėme V.Grybo memorialinį muziejų, Kiduliuose vakarojome pas L.Liepinaitienės seserį, kuri pavaišino šaltibarščiais su šviežiomis bulvėmis. Kelionė buvo labai smagi, namus pasiekėme jau sutemus.

2017-08-04
Kvietimas teikti paraiškas Aleksoto bendruomeninėms ir kitoms NVO 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijavo programą "Remti bendruomenių veiklą savivaldybėse", kuria siekiama skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant viešuosius jų poreikius, stiprinti jų narių sutelktumą ir tarpusavio pasitikėjimą, bendruomeninę veiklą, sudaryti sąlygas bendruomeninėms, religinėms, kitoms nevyriausybinėms organizacijoms dalyvauti priimant sprendimus dėl bendruomenių narių viešųjų poreikių tenkinimo
2017-08-04
Įkurta Aleksoto išplėstinė seniūnaičių sueiga 
Liepos 21 d. Aleksoto seniūnijoje įkurta išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Sueigos sudėtis:
Valdas Urba - Kazliškių seniūnaitijos seniūnaitis, sueigos pirmininkas;
Jūratė Petrikaitė - Birutės seniūnaitijos seniūnaitė;
Tomas Makarevičius - Fredos seniūnaitijos seniūnaitis;
Saulius Jakutavičius - Marvelės seniūnaitijos seniūnaitis;
Rita Jonaitienė - Aleksoto seniūnaitijos seniūnaitė;
Birutė Valentienė - Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė;
Irena Gabševičienė - Naugardiškių bendruomenės centro narė;
Egidijus Maksimavičius - Marvelės bendruomenės centro narys.

Linkime naujai Aleksoto išplėstinei seniūnaičių sueigai sėkmės.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos