Naujienos

2019-04-17
Pavasario šventė Aleksoto seniūnijoje 
Aleksoto seniūnijoje surengta šventė, kurios metu atidarytos net dvi parodos – Kauno gidų draugijos “Gidas” narės Angelės Genovaitės Pažereckienės siuvinėti paveikslai, Aleksoto bendruomenės centro moterų rankdarbių klubo narių netradiciniai margučiai ir Kauno lopšelio-darželio “Boružėlė” vaikų darbeliai. Į šių parodų atidarymą buvo pakviesta ir garbingą 100 metų jubiliejų švenčianti Magdelena Brunzienė. Lydima gausaus būrio artimųjų ir svečių, mūsų senjorė, kuriai būtent tą dieną, balandžio 12 d., ir suėjo 100 metų, garbingai įžengė į salę. Nuo Aleksoto seniūnijos įkūrimo 2003 metais, tai pirmasis atvejis, kuomet šimtametis atvyksta į seniūniją ir pagerbiamas ne namuose, o mūsų įstaigoje.
2019-04-08
Aleksoto pasakojimai 
Balandžio penktąją aleksotiškiai ir jų bičiuliai rinkosi į VDU Muzikos Akademijos salę, kurioje VDU studentų kūrybinė grupė "Declamationes" surengė šaunų Aleksoto pasakojimų pristatymą. Žiniomis apie Aleksoto praeitį ir dabartį su klausytojais dalinosi prof. Irena Buckley, istorikai Ovidijus Jurkša, Mindaugas Balkus, Doc.Rasa Račiūnaitė-Paužuolienė, Sigita Žemaitytė-Strazdė, studentų grupės nariai, J.Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė.
2019-04-04
Susitikimas su policijos atstovais 
Aleksoto seniūnijos darbuotojai ir bendruomenės nariai susitiko su policijos atstovais, kurie apžvelgė policijos veiklą Aleksote 2018 m. Užsimezgė įdomi diskusija apie Aleksote esančias negeroves, ir kaip jas galima būtų išgyvendinti. Akivaizdu viena: tik kartu galima išspręsti daugelį problemų.
2019-04-04
Jono Lukšės dovana 
Dėkojame mūsų mielam bičiuliui Jonui Lukšei už dovanotą Aleksoto gamtos ir kultūros vertybių žemėlapį. Šį žemėlapį Aleksoto seniūnija pakabino seniūnijos fojė.
2019-04-04
Aleksoto istorijos 
Kviečiame dalyvauti, turėtų būti įdomu!
2019-03-22
Laimės diena Prezidento V.Adamkaus gimnazijoje 
Minėdami „Laimės dieną“ Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos 7 a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Gitana Kutkiene dalyvavo pėsčiųjų žygyje po Aleksotą. Į šį žygį mokinius pakvietė ir jam vadovavo projekto ,,Kaunas Europos kultūros sostinė 2022" savanorė Rita Pauliukaitienė. Žygis, kurios bendras atstumas 3,4 km, prasidėjęs gimnazijos kieme, tęsėsi Sodininkų, J. Pabrėžos, K.Grybausko, E. Žilibero, Europos pr., Bitininkų gatvėmis. Mokiniai atidžiai žvalgėsi po savo rajono apylinkes, domėjosi senais pastatais ir juose gyvenusiais žymiais žmonėmis. Ne vienas prisipažino nežinojęs, kieno prašymu buvo pastatytas šv. Elzbietos vienuolynas, kas buvo Jurgis Pabrėža, o Kazys Grybauskas domėjosi opera, kad Aleksote gyveno tiek daug žymių žmonių...
2019-03-21
Žemės diena Aleksote 
Na ir dienelė ta kovo 20-oji: iš Laimės dienos renginio Aleksoto bendruomenės centro nariai lėkė į Marvelės slėnį, kuriame šventėme Žemės dieną: pakabinome keletą inkilų, diskutavome apie slėnio rekonstrukcijos taisytinas vietas, pasvajojome apie pažintinį taką nuo Marvelės slėnio iki pat Nemuno. O kad besvajodami nesušaltume, vaišinomės karšta arbata ir mūsų šeimininkių pyragais.

Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-03-21
Laimės diena Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija bei Lietuvos aviacijos muziejus padovanojo vaikų dienos centro "Meilės lašelis" bei Sveikatos ir reabilitacijos centro "Sauliukas" vaikams ir jų tėveliams laimės akimirkų: įdomią ekskursiją apie Lietuvos aviacijos ir gaisrininkų tarnybos istoriją, leido "paskraidyti" su treniruokliais, pavaišino "Laimės" tortu, lėktuvėliais-sausainėliais, ir kiekvienam buvo įteikti šventės dalyvio pažymėjimai.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje

17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25
© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple