Naujienos

2018-04-09
Sveikatos apsaugos ministro vizitas Aleksote 
Šio pirmadienio pavakare aleksotiškiai rinkosi į Aleksoto seniūnijos salę. Priežastis labai rimta: Į Aleksotą susitikti su bendruomene atvyko LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Aleksotiškiai ministrą apipylė klausimais apie eiles poliklinikose, apie medikų atlyginimus, apie sveikatos priežiūrą švietimo įstaigose, ir daug daug kitų. Susitikime dalyvavusių nuomone, ministras šauniai ir aiškiai atsakė į daugelį klausimų. Daugiau tokių susitikimų!
2018-04-09
Romansų vakaras Ilgakiemy 
"Svirbės" ansamblis tampa vis populiaresnis: kvietimai plaukia iš įvairių Lietuvos kampelių. Štai ir šį šeštadienį ansamblis keliavo į Ilgakiemį, kuriame vyko Romansų vakaras. "Svirbės" prieškario romansų programa labai patiko vakaro dalyviams, susilaukė audringų aplodismentų.
2018-04-08
Atvelykis Aleksote 
Šį sekmadienį Aleksoto Šv.Kazimiero bažnyčios šventorius skambėjo nuo laimingų vaikučių juoko: Aleksoto bendruomenės centras vaikams dovanojo gražią šventę. Vaikučiai galėjo ridenti margučius, buvo renkamas gražiausias margutis, vyko piešimo pamokėlė, dalis vaikučių pūtė įvairiaspalvius muilo burbulus, buvo apdovanoti margučių ridenimo nugalėtojai. Nei vienas šventėje dalyvavęs vaikas neliko be apdovanojimų. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-04-05
Susitikimas su LR Sveikatos apsaugos ministru A. Veryga 

Šių metų balandžio 9 d. 17 val. Aleksoto seniūnijos salėje, Veiverių g. 132, vyks susitikimas su LR Seimo nariu, LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Kviečiame dalyvauti.

Aleksoto seniūnijos informacija
2018-04-05
Velykėlės 
Kviečiame visus - ypač vaikučius.
2018-03-20
Floristikos pamokos 
Kovo 19-ąją Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narės rinkosi į seniūnijos salę, kurioje floristė Vida Šaltienė mokė jas, kaip iš paprastų bei prieinamų priemonių sukurti žavingas puokštes. Džiugu, kad moterų žingeidumas, noras išmokti įvairių floristikos technikų suburia jas į darbščiųjų rankų būrį, o jų nauji darbeliai puošia ne tik seniūniją.
2018-03-19
Atranka į Dainų šventę 
Šį sekmadienį Tautos namuose vyko folklorinių ansamblių atrankos į Dainų šventę etapas, kuriame kartu su kitais Kauno kolektyvais dalyvavo ir Aleksoto "Svirbės" ansamblis.
2018-03-12
Aleksotiškiai švenčia kovo 11-ąją 
Aleksoto bendruomenės aktyvas kaip niekad linksmai ir turiningai šventė kovo 11-ąją. Sekmadienį ryte, pasipuošę trispalviais šalikais, rinkomės Vytauto Didžiojo Karo muziejaus kiemelyje, kartu su visais gausiai susirinkusiais giedojome Tautišką giesmę, padėjome gėlių prie Nežinomo kareivio ir Laisvės paminklų, kaip visada, "įsiamžinome" bendroje foto nuotraukoje. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-03-10
Tautiška giesmė nuo Aleksoto kalno 
2018 m. kovo 9 d. 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje vyko jau tradicine tapusi akcija pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė nuo Aleksoto kalno“, kurioje dalyvavo gausus būrys Aleksoto darželių bei mokyklų vaikų, Aleksoto bendruomenės centro nariai, Aleksoto kuopos šauliai, LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, miesto tarybos nariai E.Gudišauskienė, O.Balžekienė, G.Budnikas. Akcijos metu buvo pasveikinta Aleksoto bei miesto bendruomenė su Kovo 11—tąja ir sugiedota „Tautiška giesmė“. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-03-09
Istorija primena... 
Pasitinkant svarbią Lietuvai šventę – Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje mokiniai, mokytojai ir gimnazijos svečiai kovo 8 dieną turėjo neįprastą galimybę nukeliauti keletą šimtmečių į praeitį. Lietuva, siekdama valstybingumo, įveikė daugybę išbandymų. Vienas iš sudėtingiausių momentų buvo Liublino unijos sutartis. Gimnazistai įtaigiu vaidinimu papasakojo, koks dramatiškas ir lemtingas šis žingsnis buvo mūsų šaliai, kokį ilgą kelią teko nukeliauti iki nepriklausomybės.

17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25
© 2020 Visos teisės saugomos