Naujienos

2017-12-20
Ekskursija po VDU Kauno botanikos sodą 
Šeštadienį VDU Kauno botanikos sode įvyko šio sodo ir Aleksoto bendruomenės centro renginys "Teatralizuota ekskursija po Aukštosios Fredos dvarą". Daug sužinojome apie Juozą Godlevskį ir jo dvarą.
2017-12-15
Lietuvos miestų bendruomenių konferencijoje 
Gruodžio 15 d. Park Inn viešbutyje įvyko Lietuvos miestų bendruomenių organizacijų konferencija, kurioje dalyvavo atstovai iš įvairių Lietuvos miestų bendruomenių organizacijų. Aleksoto bendruomenės centro atstovai taip pat buvo aktyvūs: Ramūnas Navickas skaitė pranešimą apie Kauno bendruomenes, Rimas Žiemys buvo apdovanotas už savo įstabias foto nuotraukas, buvo pagerbta ir Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Birutė Valentienė. Na, o didžiausią susidomėjimą kėlė mūsų voltižieriai, kuriems buvo patikėta įnešti Lietuvos, Vilniaus ir Kauno bendruomenių vėliavas.
2017-12-10
Kalėdinė NVO mugė 
Šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centro komanda patraukė į Vilnių, kur S.Daukanto aikštėje turėjo įvykti LR Prezidentės D.Grybauskaitės globojama Kalėdinė NVO mugė. Mes šioje labdaros mugėje dalyvavome jau ne pirmą kartą, atvykome prigaminę kalėdinių suvenyrų. Kad būtų "saugiau", pasiėmėme ir mūsų Voltižierius. Ir nepralošėme: mūsų Voltižieriai buvo mugės "vinimis", norintys nusifotografuoti su jais turėjo stoti į eilutę. Ir, žinoma, mugės kulminacija - nuoširdus susitikimas su Prezidente bei bendra nuotrauka. Puikus renginys! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-12-09
Įžiebta Aleksoto eglė 
Gruodžio 8-sios vakarą į aikštelę šalia Aleksoto seniūnijos sugužėjo būrys vaikų su tėveliais ir seneliais: pasklido gandas, kad atvyksta Kalėdų senelis ir Sniego Karalienė. Taip ir įvyko: Kalėdų senelis ir Sniego Karalienė džiugino mažuosius savo palinkėjimais, įžiebė Aleksoto eglutę, atsivežė gausų būrį estrados žvaigždžių, tokių kaip Elvis Preslis, Marijonas Mikutavičius, Birutė Dambrauskaitė, Rytis Cicinas. Tai bent linksma buvo: ir dovanėlėmis buvome apdovanoti, ir pamatėme įspūdingą fejerverką. Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų metų! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-12-09
Mokėmės rašyti japoniškai 
Tęsiasi japonistikos paskaitos: šį penktadienį mokėmės rašyti savo vardą japoniškai. Ne taip jau lengva, kaip atrodo. Na bet kalėdinė nuotaika padėjo įveikti visas kliūtis: turime heroglifais parašytus savo vardus.
2017-12-09
Mažoji Aleksoto olimpiada 
Šį ketvirtadienį į Prezidento Valdo Adamkaus gimnaziją rinkosi gausus būrys vaikučių - prasidėjo mažoji Aleksoto olimpiada, kurioje dalyvavo net 9 komandos iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Jurgo Dobkevičiaus progimnazijos, Tirkiliškių mokyklos-darželio, lopšelio-darželio "Boružėlė" ir Aleksoto lopšelio-darželio. Po trumpo koncerto komandos varžėsi tokiose rungtyse, kaip taiklioji rankelė, sveikatingumo ambasada, protų kovos, olimpinė 3D trasa, išmaniosios lenktynės. Pralaimėjusių nebuvo - visi buvo apdovanoti. Daugiau tokių renginių mūsų mažiesiems. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-12-07
Aleksoto bendruomenės susitikimas su Aleksoto vietos veiklos grupe 
Šį trečiadienį Aleksoto bendruomenė susitiko su Aleksoto vietos veiklos grupės (VVG) nariais. Aleksoto VVG vadovas Arūnas Samochinas pristatė Aleksoto VVG veiklą 2017 metais, nubrėžė 2018 m. veiklos planus. Aleksotiškiai domėjosi, kas yra VVG, ką ji veikia, kokie numatomi veiklos rezultatai, kaip tai pajus Aleksoto bendruomenė. Labai gaila, bet susitikime nedalyvavo nei vienas iš VVG valdybos narių - Kauno valdžios atstovų.
2017-12-06
Dovana Lietuvai 
Gruodžio 5 d. Vyriausybės rūmuose įvyko savanorių dienos minėjimas, kurio metu buvo padėkota visiems savanoriams ir nevyriausybinėms organizacijoms, dalyvavusioms akcijoje "Dovana Lietuvai". Aleksoto bendruomenės centras Lietuvai "dovanojo" Tado Kosciuškos 200-ųjų mirties metinių minėjimą bei Aleksoto šventę.
Savanorius sveikino ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, aktorius Giedrius Savickas, dainininkė Jurga Šeduikytė. Po koncerto savanoriai buvo pavaišinti, kiekviena organizacija gavo dovanų - Lietuvos vėliavą bei atkurtos Lietuvos šimtmečio ženklelius. Minėjimas paliko gerą įspūdį, skirstėmės įsipareigoję ir toliau kurti dovanas Lietuvai.
2017-12-04
Romantinės dainos festivalio laimėtoja - Svirbė! 
Gruodžio 3 d. įvyko X-asis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivals, kaip visada pasižymėjęs bendruomenių centrų ansamblių konkurencija, gera nuotaika, gražia aplinka ir maloniais ponais ir dainomis. Šiais metais pereinamasis prizas iš Kauno Šilainių bendruomenės centro ansamblio "Slaunos su škarpetkutėm" nukeliavo į Aleksoto bendruomenės centrą ansambliui "Svirbė", antrieji liko Petrašiūnų bendruomenės centro kolektyvas "Monte Pacis", tretieji - Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro ansamblis "Šlamutis". Lauksime kitų metų festivalio!
2017-12-01
Tolima-artima Japonija 
Šiandien Aleksoto seniūnijos salėje prasidėjo paskaitų ciklas "Tolima artima Japonija". Sužinojome daug naujo ir įdomaus apie Japonijos religijas, kultūrą, filosofiją. Paskaitų ciklas tęsis dar kelias savaites. Kviečiame apsilankyti.

17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25
© 2019 Visos teisės saugomos