Naujienos

2019-02-17
Vasario 16-osios minėjimas Aleksoto seniūnijoje 
Vasario 15-ąją gausiai susirinkę į Aleksoto seniūnijos salę aleksotiškiai šauniai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną: sugiedojome Lietuvos himną, išklausėme nuostabaus vaikučių gitaristų, vadovaujamų Miroslavo ir Nijolės Formanų, koncertą, pagerbėme Aleksoto kiuopos šaulius, gavusius paaukštinimus tarnyboje, šaulys Stasys Ignatavičius papasakojo apie Lietuvos kariuomenės kūrimąsi nelengvais 2019-aisiais, vaišinomės kava ir arbata.
2019-02-15
Vasario 16-osios minėjimas Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje 
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventę pradėjo mokyklos viršininkas pulkininkas Egidijus Karvelis. Sveikinimo žodžiais į susirinkusius kreipėsi Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Istorikas Arvydas Pociūnas visiems susirinkusiems priminė Lietuvos kariuomenės kūrimosi istoriją. Renginio metu pasirašyta Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos ir Aleksoto bendruomenės centro bendradarbiavimo sutartis, kuri padės toliau plėtoti draugiškus tarpusavio santykius. Sutartį pasirašė mokyklos viršininkas pulkininkas Egidijus Karvelis ir Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė.
2019-02-14
Aleksote svečiavosi Yaotsu miesto meras 
Šiandien Japonijos Jaocu miesto meras Masanori Kaneko ir Yaotsu miesto tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir vystymo skyriaus vadovė Yuko Ito apsilankė Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje, kur pravedė kaligrafijos pamoką bei susitiko su mokyklos vadovais.
Japonijos Yaotsu miesto meras atminimui užrašė ir Aleksoto seniūnei Liukrecijai Navickienei įteikė japoniškai parašytą Aleksoto pavadinimą.
Vėliau Kauno miesto savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Kauno ir Yaotsu miestų. Tai leis dar labiau plėtoti gražius santykius tarp Japonijos ir Lietuvos.
2019-02-14
Knygos “Kauno gynybinis paveldas” pristatymas 
Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vakar vyko knygos “Kauno gynybinis paveldas” pristatymas. Knygos autoriai prof. Valdas Rakutis ir Ovidijus Jurkša. Abu autoriai yra Tvirtovės parko kūrėjai ir vadovai, daug padarę, kad Kauno tvirtovės fortai ir kiti įtvirtinimai būtų tvarkomi ir prieinami miestiečiams ir Kauno svečiams.
Džiaugiamės, kad ir Aleksote esantis II fortas bei forto įtvirtinimai pradėti tvarkyti. Pristatyta knyga padės labiau įsigilinti į šio paveldo reikšmę ir istoriją.
Aleksoto seniūnė padėkojo knygos autoriams už pasirodžiusią knygą ir už pastovų rūpestį Kauno tvirtovės statiniais.
2019-02-12
Įvyko 9-asis Aleksoto seniūnijos stalo teniso turnyras 
2019 m. vasario 12 d. įvyko jau 9-asis Aleksoto seniūnijos stalo teniso turnyras A. R. Budriūno taurei laimėti. Turnyro nugalėtoju tapo Rolandas Kisielius, 2-ą vietą laimėjo Boleslovas Momgaudas, 3-čią vietą laimėjo Gediminas Gaurylius. Iki kitų susitikimų!
2019-02-10
Svirbė Druskininkuose 
Šį savaitgalį (vasario 8-10) Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblio „Svirbė“ nariai lankėsi Druskininkuose, susitiko su senais bičiuliais - Jaskonių – Naujasodės bendruomenės ir „Malūnėlio“ ansamblio dalyviais, apsilankė edukacinėje programoje – šakočių kepimas ir kepinių degustacija Romnesos šakočių muziejuje.
2019-02-06
Kviečiame 
2019-01-31
Pristatyta Aleksoto seniūnijos 2018 metų veiklos ataskaita 
Sausio 31 d. buvo pristatyta Aleksoto seniūnijos 2018 metų veiklos ataskaita. Seniūnė Liukrecija Navickienė susirinkusiems aleksotiškiams pristatė 2018 metų veiklos ataskaitą. Susirinkusiems seniūnė pristatė praeitų metų darbus, vykusius renginius bei talkas, pasidžiaugė seniūnaičių ir bendruomeninių organizacijų darbais. Susirinkimo metu pristatyta ir atidaryta Aleksoto seniūnijos salėje eksponuojama grafikės Virginijos Kuzmickaitės paroda. Susirinkimą pabaigė vienos linijos šokių klubo “Vėjūnė” šokėjų pasirodymas.
2019-01-30
Koncertas „Jievarėlio tiltu atėjai į meną“ 
Vasario 23 d. 14 val. Kauno kultūros centre vyks koncertas, skirtas Lietuvos choreografo Juozo Lingio 100-ųjų gimimo metinių paminėjimui – „Jievarėlio tiltu atėjai į meną“.

Lietuvos sceninis liaudies šokis neatskiriamai susijęs su 1919 m. Gyliškių kaime (Šakių r.) gimusio J. Lingio vardu. Iš daugiau nei 150 jo sukurtų šokių, didelę dalį nuolat šoka mėgėjų meno kolektyvai, o kelios dešimtys tapo lietuviško šokio Aukso fondo turtu. J. Lingys buvo nacionalinių dainų švenčių vyriausiasis baletmeisteris, daugelio kitų masinių švenčių vadovas. Penkiose jo parengtose knygose „Sceninis lietuvių liaudies šokis“ išspausdinta beveik šimtas šokių su folkloriniais ir istoriniais aprašais.
2019-01-30
Botanikos sode – tekstilinės gamtos motyvų paroda 
Vasario 7 d., ketvirtadienį, 12 val. VDU Botanikos sodo oranžerijoje (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas) duris atvers menininkės, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tekstilės katedros dėstytojos, docentės, daugelio parodų Lietuvoje ir užsienyje dalyvės Jūratės Petruškevičienės tekstilės darbų fotografijų paroda „Rinkoto herbariumas“. Parodos atidaryme skambės gyvai atliekama muzika, įėjimas į renginį – nemokamas.

19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27
© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple