Naujienos

2018-04-21
Talka Aleksote 
Balandžio 21 d. 10 val. aleksotiškiai rinkosi į talką Naugardiškių parke, kuriame grėbė lapus ir rinko šakas, bei į Narsiečiuose esančią Liepų alėją, kurioje buvo renkamos šiukšlės, lapai, genimos šakos. Talkoje dalyvavo per 100 aleksotiškių - nuo vaikų iki senelių, talkininkavo ir mūsų LR Seimo narys Mindaugas Puidokas. Po talkos talkininkus pavaišino seniūnija, Naugardiškių bendruomenė ir "Gardi pica", o UAB “Kauno švara” pristatė edukacinę programą. Gražiai ir naudingai praleidome laiką!

2018-04-20
Kviečiame pažymėti dviračius 
Kviečiame atvykti į dviračių žymėjimo akciją balandžio 24 d.
17.00-19.00 val. Dviračių žymėjimas vyks Aleksote, Veiverių g. 148 B, UAB "Senukai" prekybos centro aikštelėje.
2018-04-16
Aleksoto seniūnijai - 15! 
Vakar, pasigėrėję puikiu G.Rinkevičiaus vadovaujamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro bei boso K.Smorygino koncertu, paminėjome Aleksoto seniūnijos įkūrimo 15-metį. Neįsivaizduojame sėkmingos Aleksoto bendruomenės centro veiklos be nuoširdaus bendradarbiavimo su Aleksoto seniūnija.
2018-04-12
Aleksoto senjorai ruošiasi ES remiamam projektui 55+ 
Aleksoto seniūnijoje lankėsi Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Jūratė ir Lina, kurios domėjosi Aleksoto senjorų sveikatinimo programomis. Šios programos apima gydomosios gimnastikos, šiaurietiško ėjimo treniruotes, užsiėmimus baseine. Siekiant išplėsti senjorų sveikatinimo veiklas, visuomenės sveikatos biuro atstovės papildomai pasiūlė psichologinės pagalbos mokymus, sveiko maisto gamybos užsiėmimus, skiriant profesionalius dėstytojus ar trenerius. Sutarėme kartu su visuomenės sveikatos biuru nuo birželio mėnesio pasiūlyti daugiau ir įvairesnių sveikatinimo programų Aleksoto senjorams bei intensyviau skleisti informaciją apie šias veiklas.
2018-04-09
Sveikatos apsaugos ministro vizitas Aleksote 
Šio pirmadienio pavakare aleksotiškiai rinkosi į Aleksoto seniūnijos salę. Priežastis labai rimta: Į Aleksotą susitikti su bendruomene atvyko LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Aleksotiškiai ministrą apipylė klausimais apie eiles poliklinikose, apie medikų atlyginimus, apie sveikatos priežiūrą švietimo įstaigose, ir daug daug kitų. Susitikime dalyvavusių nuomone, ministras šauniai ir aiškiai atsakė į daugelį klausimų. Daugiau tokių susitikimų!
2018-04-09
Romansų vakaras Ilgakiemy 
"Svirbės" ansamblis tampa vis populiaresnis: kvietimai plaukia iš įvairių Lietuvos kampelių. Štai ir šį šeštadienį ansamblis keliavo į Ilgakiemį, kuriame vyko Romansų vakaras. "Svirbės" prieškario romansų programa labai patiko vakaro dalyviams, susilaukė audringų aplodismentų.
2018-04-08
Atvelykis Aleksote 
Šį sekmadienį Aleksoto Šv.Kazimiero bažnyčios šventorius skambėjo nuo laimingų vaikučių juoko: Aleksoto bendruomenės centras vaikams dovanojo gražią šventę. Vaikučiai galėjo ridenti margučius, buvo renkamas gražiausias margutis, vyko piešimo pamokėlė, dalis vaikučių pūtė įvairiaspalvius muilo burbulus, buvo apdovanoti margučių ridenimo nugalėtojai. Nei vienas šventėje dalyvavęs vaikas neliko be apdovanojimų. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-04-05
Susitikimas su LR Sveikatos apsaugos ministru A. Veryga 

Šių metų balandžio 9 d. 17 val. Aleksoto seniūnijos salėje, Veiverių g. 132, vyks susitikimas su LR Seimo nariu, LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Kviečiame dalyvauti.

Aleksoto seniūnijos informacija
2018-04-05
Velykėlės 
Kviečiame visus - ypač vaikučius.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2019 Visos teisės saugomos