Naujienos

2018-09-28
VDU Botanikos sodo laimėjimas 
„Galima drąsiai sakyti, kad Parc Floral de Paris organizuojamas tarptautinis jurginų veislių konkursas yra vienas reikšmingiausių Europoje: kasmet čia dalyvauja svarbiausi selekcininkai iš Europos ir Amerikos, o išrinktos veislės netrunka išpopuliarėti visame pasaulyje, – įspūdžiais dalijasi ką tik iš Paryžiaus grįžęs ir net du prizus šiame konkurse su savo išveistu jurginu laimėjęs Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo Kolekcijų skyriaus vadovas dr. Arūnas Balsevičius.
2018-09-25
Bagažinių turgus 
Atidarome rudens sezoną: kviečiame į bagažinių turgų!
2018-09-20
Popiežiaus vizitas Kaune 
Mieli aleksotiškiai,

informaciją apie Popiežiaus vizitą galite rasti https://popieziausvizitas.lt bei Kauno savivaldybės svetainėje.
2018-09-18
Metų studentas 
Pasidžiaukime kartu: Aleksoto seniūnijos Narsiečių gyventojas, Vilniaus dailės akademijos architektūros katedros III kurso studentas Modestas Žukauskas, kuris kūrė Narsiečių parko projektą, laimėjo Kauno jaunimo apdovanojimuose 2018 metų Studento nominaciją!
2018-09-17
Aleksoto šventė 2018 
Tūkstančiai aleksotiškių ir jų svečių šį sekmadienį rinkosi į VDU botanikos sodą. Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija ir VDU botanikos sodas jiems dovanojo nuostabų renginį - Aleksoto šventę, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Šiemet kaip niekad pasiūlėme įvairią šventės programą, kupiną ir naujų reginių. Įvyko šventė, kurią jos organizatoriai įvertino, kaip vieną labiausiai pasisekusių. Iki kitų susitikimų! Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-09-13
Pasiūlymas 
Mieli kaimynai ir bendruomenės nariai
UAB “Centromera” ieško žmonių, kurie norėtų prisijungti prie jų komandos. Šiai dienai įmonė ieško pagalbinio darbuotojo, kuris padėtų tvarkytis gerbūvį “Parko apartamentų” teritorijoje. “
Mes esame UAB „Centromera“ – tai įmonė, kuri vysto Nekilnojamojo Turto projektą "Parko apartamentai" Kaune, Aleksote, tarp Šeštokų ir Leipalingio g.
UAB "Centromera" įsikūrė 2004 metais ir per keturiolika veiklos metų UAB "Centromera" pastatė 14 daugiabučių Kauno mieste. Juose apsigyveno 418 naujakurių šeimos.

2018-09-11
Skelbiame Aleksoto šventės programą 
Skelbiame Aleksoto šventės programą ir kviečiame dalyvauti. Iki greito susitikimo!
Daugiau informacijos - renginių skyrelyje.
2018-09-05
Jurginų dienos 
Vieną didžiausių Lietuvoje jurginų kolekcijų puoselėjantis ir Lietuvos jurginų selekcijos centru vadinamas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sodas Kaune šiemet lankytojus kviečia ne tik aplankyti masinį jurginų žydėjimą, bet ir organizuoja tarptautinę jurginų parodą, kurioje bus demonstruojama per pusė tūkstančio įvairių jurginų veislių ir pavyzdžių.

VDU botanikos sodo informacija
2018-08-28
Artėja Aleksoto šventė 
Rugsėjo 16 d. VDU botanikos sode įvyks 18-oji Aleksoto šventė, skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui.
2018-08-25
Aleksoto bendruomenės centras Laisvės piknike 
Aleksoto bendruomenės centras - vienintelė bendruomeninė organizacija, išrinkta dalyvauti šiuometiniame Laisvės piknike. Malonu, kad mūsų pristatytas teatralizuotas vaidinimas apie Napoleonmetį Aleksote sudomino renginio organizatorius.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2020 Visos teisės saugomos