Naujienos

2019-11-16
Derliaus šventė Aleksote 
Šį penktadienį Aleksoto seniūnijos salėje įvyko jau tradicine tampanti Derliaus šventė. Mūsų moterų klubo dalyvės labai pasistengė: šalia seniūnijos pastato atsirado lango rėmas, apkaišytas daržovėmis, medyje pakibo šviečiantis didžiulis obuolys, o vakarėjant dar ir spalvoto lazerio spinduliai nušvietė šią "lauko galeriją". Šventė tapo tarptautine: joje dalyvavo svečiai iš Sakartvelo, puikiai įsilieję į renginio audinį. O scenarijus buvo šaunus: koncertavo Radasta, Svirbė, rinkome skaniausius patiekalus, geriausios šeimininkės buvo apdovanotos prizais. Na, o vakaro pabaigoje visus "užkūrė" VDU botanikos sodo draugų klubas, pakvietęs šokti liaudiškų šokių. Graži savaitgalio pradžia! Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-11-13
Kviečiame į derliaus šventę 
Kviečiame į Derliaus šventę. Bus linksma! Vaišės suneštinės, šių metų derliaus
2019-11-10
Svirbė Anykščiuose 
Aleksoto bendruomenės centro ansamblis "Svirbė" savaitgalį dalyvavo Anykščių kultūros centre surengtame romansų vakare. Šeštadienio vakare dalyvavo ir kolektyvai iš Panevėžio, Molėtų, Pasvalio, Kauno rajono bei šeimininkai anykštėnai.Buvome labai maloniai priimti, šventės dalyvius sveikino Anykščių meras Obelevičius, įteikdamas kiekvieno kolektyvo vadovui po obelaitės sodinuką. Sekmadienį mūsų laukė puiki ekskursija po Anykščius ir jo apylinkes. Šaunus savaitgalis!
2019-11-08
Knygos pristatymas 
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje lapkričio 7 d. 17 val. įvyko Virginijos Inos Bedarfienės knygos „Gyvenimo akimirkos“ sutiktuvės. Šiltame ir jautriame renginyje dalyvavo gausus būrys aleksotiškių, kurie dėkojo autorei už knygoje aprašytus prisiminimus.

2019-11-01
Aplankėme senelių namus 
Aleksoto seniūnė su Aleksoto bendruomenės centro moterų klubo narėmis aplankė senelių namus.

Savo keptais pyragais, sodo obuoliais ir vaisiais buvo pavaišinti senelių namų “Akacijų užuovėjos” namų gyventojai. Jau tradicija tampa, kad spalio mėnesį, senjorų mėnesio proga, “Akacijų užuovėjos” gyventojus aplanko Aleksoto bendruomenės atstovai.

Šiandien pas senelius lankėsi Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė ir būrelis moterų savanorių.

Pavaišinti, pakalbinti senelių namų gyventojai dėkojo moterims savanorėms, kurios kasmet nepamiršta jų aplankyti. Visada malonu pasidalinti gerumu. Dėkojame už šią gražią kasmetinę akciją Aleksoto bendruomenės centro moterims savanorėms.
2019-10-30
Aleksoto seniūnaičiai 
Spalio 30 dieną Kauno išrinktiems seniūnaičiams savivaldybės didžiojoje salėje buvo įteikti seniūnaičių pažymėjimai. Sveikiname Aleksoto naujuosius seniūnaičius ir dėkojame buvusiems.

Naujosios kadencijos Aleksoto seniūnaičiai:
Aleksoto seniūnaitijos - Rita Jonaitienė,
Birutės seniūnaitijos - Jūratė Petrikaitė,
Fredos seniūnaitijos - Tomas Makarevičius,
Kazliškių seniūnaitijos Gintarė Pažerienė,
Marvelės seniūnaitijos - Adelė Zorskienė
2019-10-22
Aleksoto bendruomenės centro moterų klubas 
Projektas "Aleksoto bendruomenės centro renginiai ir iniciatyvos", kurį finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įsibėgėja: spalio 21 d. įvyko floristikos seminaras, kuriame dalyvavo bendruomenės klubo moterys.
2019-10-11
Atsipalaiduok ir relaksuok 
Nors už lango niūrus ruduo, tačiau šiandien Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokiniai į tai nekreipė dėmesio, nes kaip kasmet spalio 10 d. čia buvo minima Pasaulinės psichikos sveikatos diena. Šių metų pavadinimas yra „Atsipalaiduok ir relaksuok“. Juk, kai visi nuolat skubame, intensyviai mokomės, net nepastebime, kaip atsiranda nuovargis, kuris gali sukelti stresą ir įvairių kitų sveikatos problemų. Tad proga atsipalaiduoti labai džiugina.
Gimnazijos mokinių taryba suorganizavo patrauklių veiklų, skirtų atpalaiduoti psichikai. Iš ryto, prieš pamokas, mokiniai visiems dalijo burbulines plėveles, skirtas nervams susprogdinti. Įvairiose mokyklos erdvėse buvo įkurtos relaksacijos zonos: „Smėlio ir šviesos terapija“, „Prie arbatos puodelio su draugu“, „Dailės terapija“, „Stalo žaidimai“.
2019-10-04
Aleksoto mokytojų senjorų šventė 
Ketvirtadienio popietę į Aleksoto seniūnijos salę rinkosi mokytojai, dirbę Aleksoto mokyklose ar ikimokyklinėse įstaigose. Mokytojus pasitiko Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“, linksmomis melodijomis žadinęs susirinkusiųjų šventinę nuotaiką. Daugiausiai mokytojų susirinko iš J.Dobkevičiaus progimnazijos (buvusiosios 17-tos vidurinės), nemažas būrelis mokytojų iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos (buvusiosios 14-tos vidurinės), džiaugėmės ir pedagogais iš Tirkiliškių, Aleksoto darželių.
2019-09-27
Kviečiame mokytojus - senjorus 
Renginys yra LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo programos "Remti bendruomeninę veiklą seniūnijose" projekto "Aleksoto bendruomenės centro renginiai ir iniciatyvos" dalis.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple