Naujienos

2019-08-30
Sulaukėme gražios padėkos iš Japonijos 
Gifu prefektūros gubernatorius Hajime Furuta labai dėkoja Aleksoto seniūnijai ir bendruomenei, kad jo gimtadienio proga iš Kauno atkeliavo tautinė kaklajuostė.

Nuotraukoje Gifu gubernatorius laiko tik ką gautą dovaną, o Yaotsu meras Kaneko Masanori pasipuošęs jau anksčiau iš Aleksoto seniūnės gavęs tautinę kaklajuostę.

Malonu, kad japonai taip vertina mūsų tautodailininkų darbus, o šios kaklajuostės atkeliavo iš Amerikos ir jų autorė Amerikos lietuvė Marija Janonis. Deja, tautodailininkė jau yra mirusi, o jos darbus mums perdavė Aleksoto bendruomenės narė Birutė Liaudenskienė.
2019-08-23
Baltijos kelyje 
Nepakartojami įspūdžiai Baltijos kelyje. Aleksoto bendruomenės nariai dar ilgai prisimins tą bendrumo jausmą stovint Baltijos kelyje. Ir visai nesvarbu, kad nuo Baltijos kelio, sužavėjusio visą pasaulį, jau praėjo 30 metų.
2019-08-17
Aleksoto šventė artėja 
Pažymėkite savo kalendoriuose - rugsėjo 15 d. 14 val. prasidės tradicinė Aleksoto šventė VDO Botanikos sode. Šiemet ji bus skirta net keliems garbingiems jubiliejams: 100 metų Laikinąjai sostinei, 100 metų Lietuvos karo aviacijai, Lietuvos Šaulių sąjungos šimtmetis ir 100 metų nuo A.Smetonos prezidentavimo pradžios.
2019-08-13
Svirbė Italijoje 
Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" dalyvavo folkloro festivalyje Italijoje. Vakariniai koncertai, susitikimai su kitų šalių folkloro ansambliais, Italijos architektūra - visa tai paliko neišdildomą įspūdį.
2019-07-24
Laisvės piknikas Nemuno saloje 
Pažymėkite savo kalendoriuose: rugpjūčio 24 d. įvyks Laisvės piknikas Nemuno saloje. Jo metu Aleksoto bendruomenės centras kvies užsukti į restoraną Lithuanica - pavaišinsime gardžia kava.
@laisvestv #laisvespiknikas2019 ir #ValstybeEsuAs
2019-07-24
Aviacijos šventė 
Rugpjūčio 10 d. kviečiame į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą, kuriame vyks jau tradicine tapusi aviacijos šventė.
2019-07-15
Aleksoto dviračių žygis 
Šį sekmadienį Aleksote įvyko jau tradiciniu tapęs XVIII-asis dviračių žygis. Prasidėjęs seniūnijoje bendra nuotrauka ir aviatorių memorialo pagerbimu, per aerodromą nuvingiavo link Universiteto g. skvero, kuriame kartu su tautodailininku A.Kulieša atidengėme jo sukurtą paminklą S.Dariui ir S.Girėnui.
2019-07-08
Dalyvavome Vaškų miestelio šventėje 
Seni draugai - geri draugai. Būrys Aleksoto bendruomenės centro aktyvo liepos 7 d. išsiruošė pas savo bičiulius į Pasvalio raj. Vaškų miestelio kasmetinę tradicinę šventę. Nuvežėme dovanų ir Kauno burmistro J.Vileišio sparnuotą sveikinimą. Kaip gera sutikti tikrus bičiulius!
2019-07-08
Tautiška giesmė nuo Jiesios piliakalnio 
Jau treti metai, kaip aleksotiškiai dalyvauja tradicinėje viso pasaulio lietuvių sąšaukoje: Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną - liepos 6 susirenka prie Jiesios piliakalnio giedoti Tautišką giesmę. Tai puikus pavyzdys jaunimui, kaip reikia mylėti ir gerbti savo Tėvynę. Šiemet giesmės laukimą puikiai paįvairino Aleksoto 212 kuopa ir ypač vedantysis - kuopos vadas Zenonas Šalna, o dainas užvesdavo Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė". Su šventėmis, mieli aleksotiškiai ir jų svečiai!
2019-07-01
Koncertas Balbieriškyje 
Sekmadienį Aleksoto bendruomenė centro tautinės muzikos ansamblis "Svirbė" koncertavo Balbieriškyje. Kaip smagu pabūti draugų iš kitų ansamblių būryje, džiuginti žiūrovus ir klausytojus liaudies dainomis.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2023 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple