Naujienos

2018-06-17
Išvyka į Latviją 
Birželio 16-17 d.d. VDU Botanikos sodo draugų klubas, vadovaujamas prof. Vidos Mildažienės, keliavo po Latviją.

Svarbiausi lankytini objektai buvo vienas didžiausių Baltijos šalių botanikos sodas (129 ha) Salaspilyje, bei zoologijos sodas Daugpilyje. Pakeliui taip pat aplankėme daug gražių vietų Dauguvos nacionaliniame parke, Dinaburgo pilies (1277 m.) griuvėsius.
2018-06-15
Balsuokime už Aleksoto projektą! 
Mieli aleksotiškiai, balsuokime už Aleksoto bendruomenės centro projektą „Mylim savo Aleksotą“, kuriuo numatoma sukurti ir įrengti 3 informacinius stendus ties įvažiavimais į Aleksotą, sutvarkyti seniūnijos pastato aplinką, pastatant vėliavos stiebą, Europos pr. šlaite iš dekoratyvinių krūmų suformuoti užrašą ALEKSOTAS, įrengti informacines lenteles Lietuvos lakūnams, gyvenusiems Aleksote bei sutvarkyti Aleksote esančių žydų kapinių aplinką, taip iš esmės pagerinant Aleksoto įvaizdį.
Nuoroda balsavimui: https://www.maxima.lt/mums-rupi/mes-bendruomene-balsavimas
2018-06-11
Joninės artėja! 
2018-06-09
Praūžė Antaninės Antanave 
Šeštadienį Lietuvoje buvo gausu renginių, bet Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" pasirinko Pasaulio lietuvių Antanines Antanave, juolab kad savo gretose taip pat turime Antaną. Nedidelis tas Antanavas, bet jame gyvena daug nuoširdžių, entuziastingų žmonių, sugebančių organizuoti nacionalinio lygmens renginius. Suvažiavusiems iš visos Lietuvos Antanams buvo įteikti "Antano" pasai, jiems koncertavo ivairiausi ansambliai, tarp jų - ir "Svirbė", linksmybės tęsėsi iki gilaus vakaro. Taigi, gimė dar viena graži tradicija - Antaninės Antanave.
2018-05-29
Ruošiamės Aleksoto dviračių žygiui 
Aleksoto bendruomenės centras pradėjo ruošti tradicinį Aleksoto dviračių žygį: šiemet naujais dviračių takais važiuosime į Kleboniškį. Žygis įvyks liepos 15 d., startas 10 val. nuo Aleksoto seniūnijos pastato.
2018-05-29
Aleksotas smagiai šventė kaimynų dieną 
Gegužės 24-25 d.d. visas pasaulis šventė Kaimynų dieną. Neatsiliko ir Aleksotas: aplankėme švenčiančius kaimynus Mauručių, Kiečių, Pavasario, Žiedų gatvėse, Parko apartamentuose. Džiugino linksma nuotaika, aktualūs pokalbiai apie bendruomenę, dainos ir žaidimai. O kiek dar gatvelių švenčių neaplankėme. Kaimynų šventė kasmet darosi vis populiaresnė, gal ateis ta diena, kai visi kaimynai Aleksote susės prie vaišių stalo!
2018-05-22
Kviečiame aleksotiškius paminėti kaimynų dieną linksmai 
Gegužės 25 d. visas pasaulis švenčia kaimynų dieną. Neatsilikime ir mes. Kviečiame aleksotiškius kiekvienoje gatvelėje organizuoti kaimynų šventes. Juk nieko daug nereikia: tik stalo, kėdžių, suneštinių vaišių ir daug daug geros nuotaikos. Malonaus pabendravimo tarp kaimynų niekada nebus per daug. Gerų švenčių!
2018-05-22
Kaimynų diena 
LR susisiekimo ministerija kviečia kaimynų dieną pažymėti, pavežant kaimyną. Prisidėkime prie akcijos.
2018-05-20
Polocko mūšio 500-osios metinės 
Gegužės 20 d. Kauno pilies prieigose vykusioje iškilmingoje rikiuotėje ir eisenoje, skirtoje 500-osioms Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės pergalės mūšyje prie Polocko metinėms pažymėti, dalyvavo ir Aleksoto 4 pulko voltižieriai
2018-05-19
Tarptautiniame "Kauno Europos kultūros sostinės 2022" forume 
Šį savaitgalį Žalgirio arenos amfiteatre vyko tarptautinis forumas, kuriame gausus būrys užsienio svečių dalinosi savo patirtimi, kokia turėtų būti Europos kultūros sostinė 2022. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas vietos bendruomenių iniciatyvoms. Įdomu, kaip seksis KEKS'o 2022 komandai suburti Kauno bendruomenes kūrybinei veiklai. Neabejoju, kad daugelis Kauno bendruomenių centrų turėtų ką pasiūlyti įtraukti į KEKS'o 2022 programą.

15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23
© 2020 Visos teisės saugomos