Naujienos

2019-04-04
Susitikimas su policijos atstovais 
Aleksoto seniūnijos darbuotojai ir bendruomenės nariai susitiko su policijos atstovais, kurie apžvelgė policijos veiklą Aleksote 2018 m. Užsimezgė įdomi diskusija apie Aleksote esančias negeroves, ir kaip jas galima būtų išgyvendinti. Akivaizdu viena: tik kartu galima išspręsti daugelį problemų.
2019-04-04
Jono Lukšės dovana 
Dėkojame mūsų mielam bičiuliui Jonui Lukšei už dovanotą Aleksoto gamtos ir kultūros vertybių žemėlapį. Šį žemėlapį Aleksoto seniūnija pakabino seniūnijos fojė.
2019-04-04
Aleksoto istorijos 
Kviečiame dalyvauti, turėtų būti įdomu!
2019-03-22
Laimės diena Prezidento V.Adamkaus gimnazijoje 
Minėdami „Laimės dieną“ Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos 7 a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Gitana Kutkiene dalyvavo pėsčiųjų žygyje po Aleksotą. Į šį žygį mokinius pakvietė ir jam vadovavo projekto ,,Kaunas Europos kultūros sostinė 2022" savanorė Rita Pauliukaitienė. Žygis, kurios bendras atstumas 3,4 km, prasidėjęs gimnazijos kieme, tęsėsi Sodininkų, J. Pabrėžos, K.Grybausko, E. Žilibero, Europos pr., Bitininkų gatvėmis. Mokiniai atidžiai žvalgėsi po savo rajono apylinkes, domėjosi senais pastatais ir juose gyvenusiais žymiais žmonėmis. Ne vienas prisipažino nežinojęs, kieno prašymu buvo pastatytas šv. Elzbietos vienuolynas, kas buvo Jurgis Pabrėža, o Kazys Grybauskas domėjosi opera, kad Aleksote gyveno tiek daug žymių žmonių...
2019-03-21
Žemės diena Aleksote 
Na ir dienelė ta kovo 20-oji: iš Laimės dienos renginio Aleksoto bendruomenės centro nariai lėkė į Marvelės slėnį, kuriame šventėme Žemės dieną: pakabinome keletą inkilų, diskutavome apie slėnio rekonstrukcijos taisytinas vietas, pasvajojome apie pažintinį taką nuo Marvelės slėnio iki pat Nemuno. O kad besvajodami nesušaltume, vaišinomės karšta arbata ir mūsų šeimininkių pyragais.

Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-03-21
Laimės diena Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija bei Lietuvos aviacijos muziejus padovanojo vaikų dienos centro "Meilės lašelis" bei Sveikatos ir reabilitacijos centro "Sauliukas" vaikams ir jų tėveliams laimės akimirkų: įdomią ekskursiją apie Lietuvos aviacijos ir gaisrininkų tarnybos istoriją, leido "paskraidyti" su treniruokliais, pavaišino "Laimės" tortu, lėktuvėliais-sausainėliais, ir kiekvienam buvo įteikti šventės dalyvio pažymėjimai.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje
2019-03-20
Napoleono kariuomenės persikėlimo per Nemuną įamžinimo ženklo atidengimas 

Kovo 19 dieną ant Napoleono kalno (Jiesios piliakalnio) buvo atidengta memorialinė lenta, žyminti Prancūzijos didžiosios armijos persikėlimą per Nemuną 1812 m. birželio 24 d.

Ceremonijoje dalyvavo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Prancūzijos ambasadorė Claire Lignieres-Counathe su delegacija, Kauno miesto savivaldybės atstovai, Aleksoto bendruomenės centro nariai ir svečiai.

2019-03-10
Prezidento Valdo Adamkaus bendruomenė sveikina Lietuvą 

Lietuvos Trispalvės spalvomis pražydo gimnazijos aikštė - pasitinkant Kovo 11-osios šventę mokiniai, mokytojai ir gimnazijos darbuotojai įsijungė į tradicija tapusį flashmob'ą. Nuotaikingu šokiu gimnazijos bendruomenė kasmet nuo pačių mažiausių iki vyriausių pasveikina pavasarėjančią Lietuvą, švęsiančią šalies Nepriklausomybės atkūrimo dieną

15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23
© 2023 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple