Pavasario šventė Aleksoto seniūnijoje

Aleksoto seniūnijoje surengta šventė, kurios metu atidarytos net dvi parodos – Kauno gidų draugijos “Gidas” narės Angelės Genovaitės Pažereckienės siuvinėti paveikslai, Aleksoto bendruomenės centro moterų rankdarbių klubo narių netradiciniai margučiai ir Kauno lopšelio-darželio “Boružėlė” vaikų darbeliai. Į šių parodų atidarymą buvo pakviesta ir garbingą 100 metų jubiliejų švenčianti Magdelena Brunzienė. Lydima gausaus būrio artimųjų ir svečių, mūsų senjorė, kuriai būtent tą dieną, balandžio 12 d., ir suėjo 100 metų, garbingai įžengė į salę. Nuo Aleksoto seniūnijos įkūrimo 2003 metais, tai pirmasis atvejis, kuomet šimtametis atvyksta į seniūniją ir pagerbiamas ne namuose, o mūsų įstaigoje.

Visi šventės dalyviai buvo sužavėti Magdelenos iškalba, mokėjimu bendrauti ir sveikata, kuri leido be artimųjų pagalbos užlipti į antrą seniūnijos aukštą.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė perdavė Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus, gėles ir šventinį šakotį.

Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė pasveikino senjorę visos bendruomenės vardu, įteikė sveikinimus ir Aleksoto bendruomenės centro puodelį.

Kartu su šimtamete, kiek mažesnius jubiliejus šventė Aleksoto bendruomenės centro narės – Birutė Stanionienė, Jūratė Maurušatienė, Birutė Liaudanskienė.

Visus jubiliatus ir parodų organizatorius sveikino ir dovanojo dainų bei šokių pynę Aleksoto bendruomenės liaudiškos muzikos ansamblis “Svirbė”, vad. Aurelija Bareišienė.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

2019-04-17

Visos naujienos

© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple