Naujienos

2018-07-14
Aviacijos šventė Aleksote 
Šį savaitgalį Aleksoto aerodrome vyko aviacijos šventė, skirta paminėti S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio per Atlantą 85-ąsias metines.
Be oro erdvėje vykusių pasirodymų, kurių metu Lietuvos aviatoriai ir jų svečiai demonstravo lėktuvų ir sraigtasparnių galimybes, džiugino ir replikos “Lituanica” skrydis.
Aleksoto bendruomenės centras, norėdamas paįvairinti aviacijos šventės programą, įrengė restoraną “Lithuanica”, kuriame buvo galima paragauti “smetoniškos” kavos, “pončkų”, Onutės tinginio ar “cukierkų”, kuriais vaišino šaunios barmenės, apsirėdžiusios 1933 m. mados stiliumi, o ūsuotas bankininkas valiutos keitykloje keitė eurus į litus, nes tik už litus buvo galima pasivaišinti mūsų restorane. Šventės dalyvių reakcija rodė, kad mūsų bendruomenės narių žaidimas suteikė daug malonių akimirkų aplinkiniams.
2018-07-07
Tautiška giesmė nuo Jiesios piliakalnio 
Valstybės dieną aleksotiškiai ir jų svečiai jau 8 val. rinkosi prie Jiesios piliakalnio, kad kartu su viso pasaulio lietuviais 9 val. vakaro sugiedotų Tautišką giesmę. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-07-07
"Laisvės kario" skulptūros atidengimo iškilmėse 
Linksmai nusiteikę, tautiniais drabužiais apsirėdę aleksotiškiai, nešini Aleksoto, Aleksoto bendruomenės centro, Svirbės vėliavomis šį penktadienį, Valstybės dienos išvakarėse, rinkosi Kauno pilies kiemelyje, kuriame įvyko "Laisvės kario" skulptūros atidengimo iškilmės. Minios kauniečių ir garbingų svečių, pakili nuotaika, tur būt, įsimintiniausias įvykis, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį. Nuo šiol šaunus Vytis saugos Kauną ir Lietuvą!
2018-07-03
Dėmesio! Aleksoto dviračių žygio programos pakeitimas 
Kadangi mūsų Aleksoto dviračių žygio dalyvius nori pagerbti ir palydėti Aleksoto aviacijos šventės dalyviai, registracijos laiką keičiame į 10.30, po to - aviacijos muziejaus lankymas, gėlių padėjimas aviatorių panteone, 12 val. - žygio startas (prie aviacijos šventės scenos aerodrome).
2018-07-03
Atlaidai Meteliuose 
Aleksoto šv.Kazimiero bažnyčios klebonas Valius Zubavičius pakvietė parapijiečius liepos 1 dieną dalyvauti Šv.Petro ir Povilo atlaiduose Metelių kryžių koplyčioje. Aleksoto seniūnija užsakė autobusą, ir būrelis aleksotiškių patraukė į Metelius. Dalyvavome šv.mišiose, klausėmės "Ainių" koncerto, nuo apžvalgos bokšto viršūnės gėrėjomės Metelių ir Dusios ežerų grožiu. Gražus ir prasmingas sekmadienis!
2018-06-27
Kviečiame į bagažinių turgų 
Kviečiame į jau tradiciniu tampantį Aleksoto bagažinių turgų kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį.
2018-06-26
Tautiška giesmė ant Jiesios piliakalnio 
Kviečiame visus kartu pabūti
2018-06-26
Žygis po Aleksotą 
Antroji ekspedicija dviračiais Aleksoto apylinkių istorinės atminties pėdsakais. Ekspediciją pradėsime birželio 28 d., ketvirtadienį, 18 val. nuo aikštelės prie Aleksoto aerodromo.
Jeigu kieno nors paklaustų, kas Aleksote yra žymaus, matomo ir didingo, atsakymas būtų – aerodromas, nors seniai čia nesileidžia civiliniai orlaiviai, nestabdomas eismas Veiverių plentu, virš kurio leidžiasi lėktuvai. Išgirsime pasakojimą apie Dirižablių-cepelinų buveinę, kuri buvo pastatyta Pirmo pasaulinio karo metu, kaip kūrėsi Lietuvos aviacija, apie pirmuosius lietuviškus lėktuvus. Įsivaizduosime minias, laukiančias lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno begrįžtant iš už Atlanto.
2018-06-23
Tai bent Joninės Marvelėje 
Gamta mums buvo palanki: visą dieną lijus, lietaus debesys išsisklaidė prieš pat Joninių šventę Marvelėje, kurią organizavo Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūnija. Apipinta senoviniais papročiais, linksma dalyvių nuotaika šventė praūžė kaip viena džiugi akimirka. Daugiau šventės įspūdžių - foto galerijoje.
2018-06-23
Šaulių diena 
Šeštadienį, birželio 23 d. Kauno Rotušės aikštėje vyko Šaulių dienos renginiai. Juose aktyviai dalyvavo ir Aleksoto 212-oji šaulių kuopa, o jos vadas Zenonas Šalna buvo pagrindinis šventės vedantysis. Šventės metu vyko iškilminga Šaulių rikiuotė, naujų šaulių priesaika, šventės dalyvių ir jos svečių sveikinimai, šauliai demonstravo savo naudojamą karinę ekipuotę, vaišino šventės dalyvius gardžia koše. Puikus patriotinis renginys!

14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
© 2020 Visos teisės saugomos