Naujienos

2019-06-15
Antaninės Antanave 
Birželio 15 dieną Antanave vyko Smetoninės Šimtmečio Antaninės. Šiais metais renginys buvo skirtas pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos prezidentavimo 100- metį, Lietuvos šaulių ir Lietuvos aviacijos 100 - mečiams. Šventėje dalyvavo ir Aleksoto bendruomenės centro delegacija su Prezidentu A.Smetona priekyje.
2019-06-10
Kaimo bendruomenių sąskrydyje 
Šį savaitgalį Karklėje vyko tradicinis XVII-asis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis. Miesto bendruomenių vardu sąskrydžio dalyvius sveikino ir aktyviai renginiuose dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro komanda. Visada malonu pabūti gerai nusiteikusių bičiulių būryje. Aleksotiškiai "pasistatė" Restoraną "Lituanica", kuriame vaišino savo bičiulius iš daugelio Lietuvos kampelių.
2019-06-07
Žydi bijūnai, žydi raudonai... 
Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas Kaune ragina suskubti atvykti pasigrožėti kvapniais ir prašmatniais žiedais – beveik vienu metu sužydo skirtingos bijūnų veislės, o karštos dienos gerokai patrumpins jų žydėjimo trukmę.
„VDU Botanikos sodo ekspozicijoje auginame apie 300 bijūnų kolekcinių numerių. Kolekciją sudaro žoliniai, sumedėję ir tarpsekcijiniai (žolinių ir sumedėjusių bijūnų hibridai) bijūnai. Didžiuojamės išskirtinėmis ir retomis lietuviškos selekcijos veislėmis: auginame ir saugome augalų nacionaliniams genetiniams ištekliams (ANGI) priskirta dvidešimt penkias Jono ir Emilijos Tarvydų sukurtas veisles bei devyniolika Onos Skeivienės išvestų veislių“, – sakė VDU Botanikos sodo vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Žibutė Baškienė.
2019-06-05
Naujas parkas Aleksote 
Birželio 5 d. Kauno meras, firmos "Centromera", Aleksoto bendruomenės atstovai iškilmingai atidarė parką Šeštokų/Kiečių g. sankryžoje. Nuo šiol ir jauni, ir seni galės naudotis parko įrenginiais, grožėtis jaukia aplinka. Šis parkas - tai puikus pavyzdys, kaip investuotojai kartu su bendruomene gali sukurti puikias viešąsias erdves. Daugiau tokių idėjų įgyvendinimo!
2019-06-03
Draugystė tęsiasi.. 
Miestai partneriai Brno ir Kaunas bendrauja jau virš 20 metų, o draugystė tarp Aleksoto ir Jehnicų seniūnijų užsimezgė 2007 metais. Jau 12 metų kaip keliaujame vieni pas kitus, dalinamės patirtimi, kultūra, bendruomenės telkimu.
Šiais metais Aleksoto bendruomenės centro aktyvas bei Aleksoto seniūnijos atstovai vėl buvo pakviesti į Brno, kur praleido puikias kelias dienas. Buvome apsupti nuoširdaus dėmesio, globos, vaikščiojome Brno miesto požemiais, susipažinome su miesto istorija, aplankėme ištaigingą Vzanovo pilį, žavėjomės Znojmo miesto senamiesčiu.
Bendroje vakaronėje su Jehnicų bendruomene mokėmės vieni kitų dainų ir šokių. Vakaronėje dalyvavo Jehnicų tarybos nariai, kurie labai vertina seniūnijų draugystę, ypač džiaugiasi, kad šią gražią iniciatyvą perėmė ir jaunoji karta. Jau birželio viduryje Jehnica laukia ir J.Dobkevičiaus progimnazijos moksleivių.
2019-05-19
Klebono jubiliejus 
Mūsų mielam Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčios klebonui Valiui Zubavičiui sukako 60 metų. Gražus jubiliejus, o klebono nuveikti darbai Lietuvai - dar gražesni. Aleksotiškiai labai džiaugiasi, turėdami tokį nuoširdų, mielą, darbštų kleboną, todėl ir sveikinti su jubiliejumi susirinko gausus būrys svečių.
Ilgiausių metų, laimingų metų, sveikatos metų linkime, Dievo palaimos prašome savo gerbiamam klebonui Valiui Zubavičiui!

Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-04-29
Pakalnutės žiedas VDU Botanikos sode 
Gegužės 3–5 d. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode šurmuliuos tradicinė – jau 21-oji – mugė „Pakalnutės žiedas“. Šių metų programa žada spalvingas ekskursijas po tulpyną, daigelių auginimo edukacijas vaikams ir suaugusiems, koncertus ir plačią sodinukų, tautodailės dirbinių ir ūkininkų atvežtų maisto produktų pasiūlą. Daugiau informacijos - skelbimų skyrelyje.
2019-04-19
Linksmų Šventų Velykų! 
Mielieji,

Linksmų Šv. Velykų Jums linki

Aleksoto bendruomenės centras
2019-04-18
Visi į talką! 
Maloniai kviečiame balandžio 26 d. 16 val. dalyvauti Marvelės upės slėnio talkoje. Tvarkysime Marvelės upės pakrantę, pageidautina turėti grandininius pjūklus nuvirtusiems medžiams tvarkyti, grėblius, kirvukus.

Talkoje žada dalyvauti Ringaudų seniūnijos kolektyvas ir bendruomenė, todėl kviečiame prisijungti visas Aleksoto bendruomenines organizacijas ir narius.

Po talkos visus kviečiame į bendrą pikniką.

Aleksoto seniūnijos informacija
2019-04-17
Pavasario šventė Aleksoto seniūnijoje 
Aleksoto seniūnijoje surengta šventė, kurios metu atidarytos net dvi parodos – Kauno gidų draugijos “Gidas” narės Angelės Genovaitės Pažereckienės siuvinėti paveikslai, Aleksoto bendruomenės centro moterų rankdarbių klubo narių netradiciniai margučiai ir Kauno lopšelio-darželio “Boružėlė” vaikų darbeliai. Į šių parodų atidarymą buvo pakviesta ir garbingą 100 metų jubiliejų švenčianti Magdelena Brunzienė. Lydima gausaus būrio artimųjų ir svečių, mūsų senjorė, kuriai būtent tą dieną, balandžio 12 d., ir suėjo 100 metų, garbingai įžengė į salę. Nuo Aleksoto seniūnijos įkūrimo 2003 metais, tai pirmasis atvejis, kuomet šimtametis atvyksta į seniūniją ir pagerbiamas ne namuose, o mūsų įstaigoje.

16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24
© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple