Naujienos

2018-05-16
Ir vėl bagažinių turgus Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras balandžio pabaigoje pakvietė aleksotiškius į bagažinių turgų. Pirmas blynas buvo kiek prisvilęs: trūko informacijos, reklamos, turgų aplankė nedaug lankytojų. Bet mes nenusimename: šį gegužės paskutinį šeštadienį, t.y. gegužės 26 d. 10-12 val. vėl organizuojame turgelį ir kviečiame jame gausiai dalyvauti.
2018-05-15
VDU Botanikos sodas kviečia: pražydo rododendrai 
Beveik pusę amžiaus kurtoje, per 80 veislių demonstruojančioje Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo rododendrų ekspozicijoje – pats žydėjimas. Itin ryškių spalvų margumyne puikuojasi ir lankytojų žvilgsnius traukia iš viso pasaulio surinkta turtinga šių „rožės medžiais“ pavadintų krūmų ir medelių kolekcija. Kviečiame aplankyti ir pasigrožėti.

VDU Botanikos sodo informacija
2018-05-13
Aitvarų šventė Zapyškyje 
Aleksoto bendruomenės centro nariai šį šeštadienį dalyvavo Zapyškyje vykusiame tradiciniame aitvarų festivalyje. Mūsų abu aitvarai - "Aleksotas" ir "Aleksoto bendruomenės centras" dalyvavo festivalio varžybose. Puikus oras, minios jaunų šeimų su daugybe vaikučių, gaivus vėjelis, koncertinė festivalio programa - viskas labai mums patiko. Dėkojame šventės organizatoriams.
2018-05-13
Kviečiame Aleksoto senjorus 
Nuo gegužės 14 d. iki liepos 31 d. kviečiame į užsiėmimus Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132). Vyksiančios veiklos nemokamos, skirtos vyresniems nei 55 m. amžiaus gyventojams. Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis tel. nr. 8 37 39 14 18. Aleksoto seniūnija

2018-04-26
Seminaras apie Sosnovskio barščių naikinimą 
Vienas iš pavojingiausių invazinių augalų Lietuvoje yra Sosnovskio barštis (Heracleum sosnowskyi), išplitęs ir Kauno miesto želdiniuose. VDU Botanikos sodas Kaune turi nemažą praktinį invazinio augalo Sosnovskio barščio naikinimo ir visuomenės informavimo apie tai įdirbį, todėl ne atsitiktinai būtent čia vyko Aplinkos ministerijos ir VDU Botanikos sodo organizuotas praktinis seminaras Sosnovskio barščio naikinimo tema.
2018-04-21
Talka Aleksote 
Balandžio 21 d. 10 val. aleksotiškiai rinkosi į talką Naugardiškių parke, kuriame grėbė lapus ir rinko šakas, bei į Narsiečiuose esančią Liepų alėją, kurioje buvo renkamos šiukšlės, lapai, genimos šakos. Talkoje dalyvavo per 100 aleksotiškių - nuo vaikų iki senelių, talkininkavo ir mūsų LR Seimo narys Mindaugas Puidokas. Po talkos talkininkus pavaišino seniūnija, Naugardiškių bendruomenė ir "Gardi pica", o UAB “Kauno švara” pristatė edukacinę programą. Gražiai ir naudingai praleidome laiką!

2018-04-20
Kviečiame pažymėti dviračius 
Kviečiame atvykti į dviračių žymėjimo akciją balandžio 24 d.
17.00-19.00 val. Dviračių žymėjimas vyks Aleksote, Veiverių g. 148 B, UAB "Senukai" prekybos centro aikštelėje.
2018-04-16
Aleksoto seniūnijai - 15! 
Vakar, pasigėrėję puikiu G.Rinkevičiaus vadovaujamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro bei boso K.Smorygino koncertu, paminėjome Aleksoto seniūnijos įkūrimo 15-metį. Neįsivaizduojame sėkmingos Aleksoto bendruomenės centro veiklos be nuoširdaus bendradarbiavimo su Aleksoto seniūnija.
2018-04-12
Aleksoto senjorai ruošiasi ES remiamam projektui 55+ 
Aleksoto seniūnijoje lankėsi Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Jūratė ir Lina, kurios domėjosi Aleksoto senjorų sveikatinimo programomis. Šios programos apima gydomosios gimnastikos, šiaurietiško ėjimo treniruotes, užsiėmimus baseine. Siekiant išplėsti senjorų sveikatinimo veiklas, visuomenės sveikatos biuro atstovės papildomai pasiūlė psichologinės pagalbos mokymus, sveiko maisto gamybos užsiėmimus, skiriant profesionalius dėstytojus ar trenerius. Sutarėme kartu su visuomenės sveikatos biuru nuo birželio mėnesio pasiūlyti daugiau ir įvairesnių sveikatinimo programų Aleksoto senjorams bei intensyviau skleisti informaciją apie šias veiklas.

16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24
© 2020 Visos teisės saugomos