Naujienos

2017-11-04
Labdaros koncertas 
Japonijos ir Lietuvos draugystės asociacija iš Tokijo ir bičiuliai iš Lietuvos pakvietė į labdaros koncertą, skirtą paremti labdaros fondui "Rugutė" bei Japonijos žmonėms, nukentėjusiems nuo cunamio. Malonu, kad šioje kilnioje veikloje daug pastangų deda J. Dobkevičiaus progimnazija ir jos šauni direktorė Lina Viršilienė bei Aleksoto seniūnija. Šį šeštadienį gausus būrys žiūrovų, tarp jų - ir Aleksoto bendruomenės centro nariai, rinkosi į Kauno valstybinį dramos teatrą, kuriame klausėsi įspūdingo lietuvių ir japonų chorų koncerto. Ačiū organizatoriams, ačiū atlikėjams, ačiū aukojusiems!
2017-11-04
Dalyvaujam projekto "Creative spirits" renginiuose 
Aleksoto bendruomenės centras partnerio teisėmis dalyvauja tarptautiniame projekte "Creative spirits", kurio vienas pagrindinių tikslų - pasitelkiant kūrybinių industrijų galimybes "įdarbinti" keletą Aleksoto viešųjų erdvių, kad jos taptų plačiau žinomos bei patrauklios. Tuo tikslu prieš savaitę buvo organizuota ekskursija po Aleksotą, o šį šeštadienį rinkomės padiskutuoti apie Aleksoto galimybes tapti patraukliu kauniečiams ir turistams rajonu.
2017-10-29
Turiningas sekmadienis Aleksote 
Visą savaitgalį lyja, bet gyvenimas Aleksote nesustoja. Sekmadienį ryte aleksotiškius į ekskursiją po Aleksotą pakvietė tarptautinio projekto "Creative Spirits" organizatoriai. Kaunas Excursus Team gidas Algimantas Grigas pavedžiojo mus po žemojo ir aukštutinio Aleksoto gatveles, papasakojo apie neeilinius pastatus, Aleksote gyvenusias žymias asmenybes, diskutavome apie viešąsias erdves, sužinojome daug naujo apie Aleksoto istoriją. Tik baigėsi ekskursija, o Aleksoto Šv.Kazimiesro bažnyčioje jau mūsų laukė koncertas "Muzika Dievo namams", kuriame koncertavo mūsų mylimi atlikėjai - Simona Liamo, Tomas Ladiga, Aušra Lukoševičiūtė, Dalia Jatautaitė, atlikę J.Dambrausko, R.Martinkėno, A.Kubiliūno, G.Pauliukevičiūtės, Z.Bružaitės, D.Kairaitytės, V.Bartulio, G.Kuprevičiaus kūrinius. Šaunų koncertą vainikavo bičiuliškas aleksotiškių ir koncerto dalyvių pabendravimas prie kavos puodelio Aleksoto parapijos namuose.
2017-10-21
Kelionė į Pamarį 
Šį šeštadienį būrelis Aleksoto bendruomenės centro aktyvo kartu su Botanikos sodo draugų klubo nariais išsiruošė į Pamarį. Kelionė komfortabiliu mikroautobusu ir su nepamainoma kelionių siela Vida Mildažiene neprailgo. Pirmasis sustojimas - delfinariumas. Buvome sužavėti delfinų ir jūros liūtų šou, po jų pasirodymo pasivaikščiojome po Smiltynės kopas, atsisveikinome su jūra iki kito sezono. Kitas sustojimas - paukščių žiedavimo stotis, puikiai sutvarkyta po renovacijos, įspūdingi ir joje esantys muziejaus eksponatai. Pilni įspūdžių pasukome namo, pakeliui trumpam sustoję prie didžiausios tujos - sunku ir įsivaizduoti, kad tuja gali taip išaugti. Graži ir turininga kelionė! Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje.
2017-10-20
Kaimynų vakaras Garliavoje 
Šaunuolė Garliavos seniūnija - šį penktadienį surengė puikią kaimynų šventę, pakviesdama ne tik Garliavos seniūnaitijų, bet ir artimiausių kaimynų - Garliavos apylinkių, Alšėnų bei Aleksoto seniūnijų komandas. Aleksoto bendruomenės centro aktyvas mielai priėmė šį kvietimą ir su entuziazmu bei pakilia nuotaika pasiruošė dalyvauti. Papuošėme savo stalą patiekalais iš A raidės, atsivežėme savo grafą Godlevskį bei Aleksoto voltižierius, šauniai prisistatėme garliaviškiams ir aktyviai dalyvavome visose atrakcijose, šokom ir dainavom. Daugiau tokių kaimynų švenčių! Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-10-18
Pradedame vykdyti projektą "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" 
Aleksoto bendruomenės centras pradeda vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse"
projektą "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas" (Sutartis Nr. SRB-725, pasirašyta 2017 spalio mėn. 11 d.). Projekto veiklų įgyvendinimo planas skelbiamas mūsų interneto svetainėje.
2017-10-17
Kelionė į Baltarusiją 
Aleksoto bendruomenės centras aktyviai domisi didinga Lietuvos istorija. Štai ir šį savaitgalį grupė Aleksoto bendruomenės centro narių kartu su kitais kauniečiais susiruošė į Baltarusiją, kurioje aplankė Baltarusijos sostinę bei didingas Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Nesvyžių, Miro, Naugarduko bei Lydos pilis. Džiugu, kad mūsų rytiniai kaimynai skiria didelį dėmesį pilių ir rūmų restauravimui. Ekskursijas puikiai vedė "Guliverio kelionių" gidas Darius Vilkanecas, sužinojome daug įdomių istorijų apie viduramžių Lietuvos gyvenimą.
2017-10-08
Aleksoto bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimo programa įsibėgėja 
Aleksoto bendruomenės centro nariai vykdo Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamą Viešųjų paslaugų projektą „Aleksoto bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimo programa „Judėti sveika“ (sutartis Nr. SRB-0420, 2017-05-23). Suformuotos gydomosios gimnastikos, šiaurietiško ėjimo, baseino treniruočių, stalo teniso grupės, vyksta užsiėmimai, kurie tęsis iki gruodžio vidurio.
2017-10-06
Aleksoto mokytojų-senjorų pagerbimo šventė 
Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centras sukvietė mokytojus, kurie įvairiais laikotarpiais dirbo Aleksoto ugdymo įstaigose. Susirinko gausus būrys mokytojų senjorų ir buvusių jų mokinių. Mokytojų pasveikinti atvyko LR Seimo narys Mindaugas Puidokas ir savivaldybės atstovė Ilona Vitkauskienė. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2017-10-05
Aleksoto mokytojų-senjorų pagerbimo šventė 
Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centras kviečia mokytojus-senjorus, dirbusius Aleksoto švietimo įstaigose, į pagerbimo šventę, kuri įvyks 2017 spalio 6 d. 15 val. Aleksoto seniūnijos salėje.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos