Naujienos

2017-04-20
Pristatytas Aleksoto apžvalgos aikštelės projektas 
Ketvirtadienio popietę rinkomės į seniūnijos salę į susitikimą su "Kauno plano" atstove, kuri turėjo Aleksoto bendruomenei pristatyti apžvalgos aikštelės ir Marvelės slėnio projektus, jų ruošimo eigą. Deja, buvo pristatytas tik apžvalgos aikštelės projektas, kuriam aleksotiškiai turėjo daug pastabų, ypač dėl tualeto įrengimo vietos bei dėl galimybės optimizuoti turistinių autobusų privažiavimą. Aiškių atsakymų negauta. Norėtųsi "Kauno planui" palinkėti atsakingesnio požiūrio į Aleksoto bendruomenės prašymus.
2017-04-18
Paaiškėjo kandidatai į Aleksoto seniūnaičius 
Paaiškėjo kandidatai į Aleksoto seniūnaičius:

Aleksoto seniūnaitijoje: Rita Jonaitienė ir Vytautas Samonis
Birutės seniūnaitijoje: Jūratė Petrikaitė ir Henrichas Bareišis
Fredos seniūnaitijoje: Tomas Makarevičius
Kazliškių seniūnaitijoje: Valdas Urba
Marvelės seniūnaitijoje: Saulius Jakutavičius.

Daugiau informacijos: //seniunaiciai.kaunas.lt
2017-04-14
Aleksoto šaulių vakaronė 
2017-04-14d. p/c "NOTAS" kavinės salėje LŠS Vytauto Didžiojo 2 rinktinės Aleksoto 212 kuopa surengė šaulišką vakarą. Rinktinės vado įsakymu buvo įteiktos padėkos Aleksoto kuopos šauliams R. Povilaitienei ir G. Baranauskui, bei suteikti pareigų laipsniai kuopos šauliams. Šaulys Vaidotas Zink papasakojo prisiminimus apie savo egzotišką tarnybą Prancūzijos svetimšalių legione. Vakaro užbaigimui Ramūnas Navickas surengė žaismingą protų mūšį Velykų tema. Buvo dvasingas, patriotiškas tikrų bendruomenės bičiulių šaulių pabendravimas.
2017-04-14
Aleksoto apžvalgos aikštelės ir Marvos slėnio projektų aptarimas 
"Kauno plano" architektė Rūta Morkienė š.m. balandžio 20 d., ketvirtadienį, 16.00 val Aleksoto seniūnijoje supažindins aleksotiškius su Aleksoto apžvalgos aikštelės ir Marvos slėnio projektais. Kviečiame neabejingus Aleksoto plėtrai atvykti į aptarimą.
2017-04-12
Artėja talka 
Kaip ir kiekvienais metais, balandžio mėnesį Kaune organizuojamos talkos. Šiemet balandžio 22 d. nuo 10 val. aleksotiškiai tvarkys S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo aplinką nuo S.Dariaus ir S.Girėno gatvės pusės. Ten ir rinksimės. Šiemet mums talkininkauti padės MOKI VEŽI tinklo kolektyvas. Tad kviečiame su gera nuotaika į talką! Bus ir muzikos, bus ir arbatos!
2017-04-12
Kviečiame į renginį 
Kviečiame į renginį. Daugiau informacijos - renginių skyrelyje.
2017-04-05
Skelbiami Aleksoto seniūnijos seniūnaičių rinkimai 
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo 33 straipsnio 3 ir 11 dalimis, Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017-02-28 sprendimu Nr. T-80 patvirtinto Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašo 6, 7, 9, 21 punktais, bei Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017-03-24 įsakymu Nr. A-1175 patvirtintu Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų grafiku, 2017 m. balandžio 24–28 d. skelbiami Aleksoto seniūnijos seniūnaičių rinkimai. Pakartotini rinkimai (prireikus) 2017 m. gegužės 15–19 d. imtinai.
2017-04-04
Aleksoto vietos veiklos grupės kvietimas 
Aleksoto vietos veiklos grupės pirmininkas Arūnas Samochinas sukvietė Aleksoto aktyvą pasitarti dėl būsimų socialinių projektų. Diskutavome apie Aleksoto NVO galimybes mažinti vaikų socialinę atskirtį, stiprinant vaikų dienos centrų veiklą. Daug naudingos informacijos pateikė prof. Lina Šulcienė, J.Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė. Akivaizdu, kad dar teks daug padirbėti, norint paruošti kvietimo reikalavimus bei išrinkti geriausią organizaciją projekto vykdymui. Posėdžio pabaigoje A.Samochinas pristatė naujus Aleksoto VVG projektų koordinatorius - Martyną Gedvilą bei Vaidą Sipavičienę. Palinkėkime jiems sėkmės darbe Aleksoto VVG.
2017-04-03
Dalyvaujame URBACT projekte 
Pirmadienio popietė Aleksoto bibliotekoje buvo tikrai neeilinė - susirinkę projekto URBACT "Creative Spirits" vykdytojai, Aleksoto menininkai, kiti su kultūra susiję bendruomenės centro nariai aktyviai diskutavo, kaip pagyvinti, paįvairinti Aleksoto bendruomenės gyvenimą, kaip užkurti jame kūrybines industrijas. Pradėjome Aleksoto žemėlapyje žymėti objektus, kurie būtų įdomūs ne tik aleksotiškiams, bet ir miesto svečiams. Projektas dar tik įsibėgėja, laukiame idėjų ir iš aktyvaus jaunimo, ir ne tik jaunimo, rašykite ramunas.navickas@gmail.com
2017-04-02
Užupio Respublikai - VALIO! 
Užupio Respublika, su kurios piliečiais seniai draugaujame, šį šeštadienį, balandžio pirmąją, šventė savo Respubliklos neprigulmybės XX-metį. Kaip gi nepasveikinsi savo bičiulių - Aleksoto grafystės delegacija, kurią sudarė Aleksoto grafas su grafiene, savo svita ir Aleksoto voltižieriais, maršo žingsniu įžengė į Užupio Respublikos teritoriją. Aleksotiškiai dalyvavo šventės eisenoje, sveikino užupiečius, aplankė Užupio įžymias vietas ir, pilni puikių įspūdžių, grįžo namo. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2017 Visos teisės saugomos