Naujienos

2022-02-16
Kauno bendruomenės sveikina Lietuvą 
Kaip ir kasmet, vasario 16-ąją kartu su kitų Kauno bendruomenių centrų nariais rinkomės Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Šiemet ne tik minėjome džiugią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, bet ir filmavomės vaizdo klipui "Pasveikinkime Lietuvą", kuris bus parodytas kovo 11-ąją.
2022-02-15
Vasario 16-osios minėjimas Aleksote 
Jau šį pirmadienį Aleksote prasidėjo renginiai, skirti Vasario 16-ajai paminėti: Aleksoto bendruomenės centras pakvietė į Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto filialą, kur buvo pristatytos jau veikiančios dviejų aleksotiškių parodos – Ados Germanavičienės karpiniai ir Rimanto Žiemio fotografijos, primenančios mums Bakanausko gatvės virsmą Europos prospektu. Renginyje sulaukėme garbingų svečių – Europos parlamento nario prof. Liudo Mažylio, 2017 m. Vokietijos užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve suradusio Nutarimo dėl Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo akto originalą, ir literatūrologės, muziejininkės Ramintos Antanaitienės.
2021-12-14
Mažoji Aleksoto olimpiada 
„Mažoji Aleksoto olimpiada“ kasmet suburia Aleksoto ikimokyklinių įstaigų vaikus ir jų ugdytojus. Šiemet, laikantis visų saugumo reikalavimų, renginys vyko gruodžio 9 dieną Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje.
Pasidalinę į komandas, mažieji draugiškai varžėsi protų kovose, išbandė savo jėgas nuotaikingose ir netikėtose estafetėse, pasitelkdami išmaniąsias technologijas dalyvavo lenktynėse, olimpinėje 3D trasoje ir atskleidė darnios virtuvės paslaptis.
2021-12-11
Įžiebėme Aleksoto Kalėdinių eglučių parką! 
Žvarbų gruodžio 10-osios vakarą Aleksoto bendruomenės centro, vykdančio SADM finansuojamą projektą „Aleksoto bendruomenės centras – Aleksoto bendruomenei“, surengta Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė sušildė daugelio šventės dalyvių – vaikučių ir jų tėvelių bei senelių širdis. Smagu, kad šiemet eglutes padėjo puošti Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikai, ir šalia seniūnijos pastato esantis kalnelis „apaugo“ natūraliomis žaisliukais ir girliandomis papuoštomis eglutėmis.
2021-12-03
Jaunimo seminaras "Tiesiog BŪK!" 
Gruodžio 2 d. Aleksoto jaunimas rinkosi Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje – čia vyko seminaras „Tiesiog BŪK“, skirtas 14–18 metų jaunuoliams apie savo emocijų pažinimą ir dėmesingumą, kuris padeda jausmus pastebėti, priimti ir su jais išbūti. Jaunuoliai išbandė sąmoningą valgymą, kvėpavimo pratimus, vaizduotės pratimą, praktikavo pyktį keliančių situacijų tyrinėjimą bei stengėsi pastebėti minčių sukeliamus jausmus ir iš to išplaukiančius reakcijas į situacijas.
2021-11-28
Istorinės atminties pamoka 
Lapkričio 26 d. vakarą prie Aleksoto seniūnijos pastato aidėjo patrankų šūviai, buvo keliamos vėliavos, istorinėmis uniformomis vilkintys Aleksoto voltižieriai, Kauno pavieto laisvieji šauliai, sparnuoto husaro uniformą vilkintis Rolandas Prušinskas pradėjo teatralizuotą renginį, skirtą Jonui Karoliui Chodkevičiui – garsiam Abiejų Tautų Respublikos karvedžiui.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2022 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple