Naujienos

2023-12-14
Aleksoto plėtros forumas 
Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Aleksoto bendruomenės centro daugiafunkcinės veiklos plėtra“, Aleksoto seniūnijos salėje gruodžio mėn. 13 dieną organizavo Aleksoto plėtros forumą, kurio metu Aleksoto seniūnė Roberta Kuzmickienė supažindino Aleksoto bendruomenės narius su naujai išrinktais Aleksoto seniūnaičiais – Aleksoto seniūnaičiu Vytautu Samoniu ir Birutės seniūnaite Vilmante Kučinskaite, padėkojo už darbą buvusioms seniūnaitėms – Ritai Jonaitienei ir Jūratei Petrikaitei. Seniūnaičius sveikino ir LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėja Liukrecija Navickienė. Po nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų forumo dalyviai buvo supažindinti su Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Tado Metelionio atsakymais į klausimus apie Aleksoto plėtrą, kuriuos prieš mėnesį buvo pateikusi Aleksoto bendruomenės centro valdyba.
2023-12-02
Mažoji Aleksoto olimpiada 
Lapkričio 30 d. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje gimnazijoje vyko nuotaikingas Aleksoto mikrorajono švietimų įstaigų projektas „Mažoji Aleksoto olimpiada“. Į šventiškai pasipuošusę Prezidento Valdo Adamkaus gimnaziją sugužėjo gausus būrys komandų iš lopšelio - darželio „Boružėlė“, Aleksoto lopšelio - darželio, Kauno Tirkiliškių lopšelio - darželio, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos.
2023-09-19
Aleksoto šventė -2023 
Prabėgo ilgai laukta Aleksoto šventė, skirta jubiliejiniams metams: Aukštosios Fredos dvaro įkūrėjo Juozapo Godlevskio 250-osioms gimimo metinės ir 100 metų jo dvare įsikūrusiam VDU Botanikos sodui.
Aleksoto bendruomenės centras kruopščiai ruošėsi šiai šventei ir dėkoja vsiems šventės dalyviams, kurių susirinko per tūkstantį, savanoriams, svečiams, rėmėjams. Ypač norisi padėkoti LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kurios finansuojamo projekto „Aleksoto bendruomenės centro daugiafunkcinės veiklos plėtra“ dėka šią šventę galėjome organizuoti pakankamai aukštame lygyje.
2023-09-19
Konferencija, skirta J.Godlevskio jubiliejui 
Rugsėjo 16 dieną VDU Botanikos sode įvyko konferencija, skirta Juozapo Godlevskio 250-osioms gimimo metinėms paminėti. Konferencijos moderatorius LR Seimo narys, profesorius Valdas Rakutis pakvietė visus dalyvius išklausyti paskaitų apie puikų mūsų kultūros istorijos paveldą. Išgirdome daug įdomių pranešimų: istorijos mokslų daktaras Liudas Glemža supažindino mus su Fredos valda, kaip ji atrodė ir kam priklausė iki nusiperkant žemes Juozapui Godlevskiui, karo istorikas Algimantas Daugirdas apžvelgė karinius dvarininko Juozapo Godlevskio pasiekimus, jo dalyvavimą karuose ir sukilimuose, genealogijos ir heraldikos draugijos narė Rūta Bukauskaitė pateikė daug naujos informacijos apie Godlevskio šeimą, jo vaikus ir vaikaičius.
2023-09-19
Atviras Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio turnyras 
2023.09.16 Aleksoto parke esančiose tinklinio aikštelėse įvyko Aleksoto bendruomenės centro inicijuotas bei FORTUS - tinklinio renginių organizavimo komandos padėtas įgyvendinti Atviras Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 10 mišrių jaunimo komandų.
Sveikiname nugalėtojus
2023-09-08
Aleksoto šventė 
2023-09-06
Kviečiame į Aleksoto šventę 
Ponai ir ponios,

Jus kviečia XXIII-oji Aleksoto šventė, skirta Juozapo Godlevskio 250-osioms gimimo metinėms ir VDU Botanikos sodo 100-mečiui

Aleksoto grafystės gyventojai ir svečiai laukiami rugsėjo 17 d. 14-17 val. VDU Botanikos sode (Ž.E.Žilibero g.6)

Jūsų lauks profesionalių atlikėjų ir aukšto meninio lygio mėgėjų kolektyvų pasirodymai
2023-07-21
Dviračių žygio dalyviams 
Policijai rekomendavus, pakeitėme žygio trasą
2023-07-07
Lietuvos himnas prie Napoleono kalno 
Kauno kultūros centras kartu su Aleksoto bendruomenės centru tradiciškai liepos 6-ąją – Valstybės dieną organizuoja Lietuvos himno giedojimą prie Jiesios piliakalnio (Napoleono kalno). Štai ir šiemet gausus būrys aleksotiškių ir jų svečių susirinko į šventinį renginį.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2024 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple