Naujienos

2019-02-26
Šv.Kazimiero atlaidai 
Šventas Kazimieras – dangiškas Lietuvos globėjas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalaitis. Dėl savo pamaldumo ir doro gyvenimo 1602 m. paskelbtas šventuoju. Atminimo diena – kovo 4 d.

Aleksoto seniūnijos gyventojai gali didžiuotis turėdami šv. Kazimiero vardo bažnyčią ir galėdami iškilmingai minėti jo atminimo dieną.

Mūsų Aleksoto šv. Kazimiero parapijos klebonas Valius Zubavičius visus maloniai kviečia dalyvauti šv. Kazimierui skirtose mišiose kovo 3 d. 12 val. Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčioje.
2019-02-26
VDU Botanikos sodas kviečia į renginius 
VDU Botanikos sodas kviečia į renginius, vyksiančius vasario-balandžio mėn.

Vasario 28 d., ketvirtadienis, 10 val. seminaras „Vaismedžių ir kitų medžių genėjimas“. Lektorius arboristas Leonardas Mekionis. Seminaras vyks VDU Botanikos sodo konferencijų salėje (Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas). Po seminaro bus išduodami pažymėjimai. Būtina registracija tel.: 8 613 21707.
2019-02-24
Užgavėnės Aleksote 2019 
Šiemet dėl rinkimų į savivaldybių tarybas turėjome keisti užgavėnių šventimo datą Aleksote. Šis sekmadienis buvo šiltas ir saulėtas, gal todėl į Aleksoto bendruomenės centro, Aleksoto seniūnijos ir VDU Botanikos sodo organizuotas užgavėnes sugužėjo didelis būrys jaunų ir senų, kaukėtų ir ne, ir ne tik aleksotiškių. Šventės dalyvius linksmino ansamblis Svirbė, kanapinis su lašininiu, o aplink pleveno blynų gardus kvapas. Šauniai pasilinksminome.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-02-22
Jau šį sekmadienį - Užgavėnės Aleksote 
Kviečiame į Užgavėnes - ruoškit kaukes ir blynus!
2019-02-17
Aleksotiškiai Vasario 16-ąją 
Aleksoto bendruomenės centro nariai aktyviai dalyvavo Kauno miesto šventiniuose renginiuose: Aleksoto šaulių kuopa žygiavo kartu su kitais šauliais, kartu su Aleksoto "civiliokais" dalyvavo iškilmėse Vienybės aikštėje bei atidarant Partizanų alėją, pagerbė Aleksoto bendruomenės centro vieno iš įkūrėjų Alvydo Andrėno atminimą. Puikus oras bei nuotaika lydėjo mus per visą vasario 16-ąją.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje ir Aleksoto bendruomenės centro facebook'o paskyroje.
2019-02-17
Vasario 16-osios minėjimas Aleksoto seniūnijoje 
Vasario 15-ąją gausiai susirinkę į Aleksoto seniūnijos salę aleksotiškiai šauniai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną: sugiedojome Lietuvos himną, išklausėme nuostabaus vaikučių gitaristų, vadovaujamų Miroslavo ir Nijolės Formanų, koncertą, pagerbėme Aleksoto kiuopos šaulius, gavusius paaukštinimus tarnyboje, šaulys Stasys Ignatavičius papasakojo apie Lietuvos kariuomenės kūrimąsi nelengvais 2019-aisiais, vaišinomės kava ir arbata.
2019-02-15
Vasario 16-osios minėjimas Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje 
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventę pradėjo mokyklos viršininkas pulkininkas Egidijus Karvelis. Sveikinimo žodžiais į susirinkusius kreipėsi Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Istorikas Arvydas Pociūnas visiems susirinkusiems priminė Lietuvos kariuomenės kūrimosi istoriją. Renginio metu pasirašyta Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos ir Aleksoto bendruomenės centro bendradarbiavimo sutartis, kuri padės toliau plėtoti draugiškus tarpusavio santykius. Sutartį pasirašė mokyklos viršininkas pulkininkas Egidijus Karvelis ir Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė.
2019-02-14
Aleksote svečiavosi Yaotsu miesto meras 
Šiandien Japonijos Jaocu miesto meras Masanori Kaneko ir Yaotsu miesto tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir vystymo skyriaus vadovė Yuko Ito apsilankė Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje, kur pravedė kaligrafijos pamoką bei susitiko su mokyklos vadovais.
Japonijos Yaotsu miesto meras atminimui užrašė ir Aleksoto seniūnei Liukrecijai Navickienei įteikė japoniškai parašytą Aleksoto pavadinimą.
Vėliau Kauno miesto savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Kauno ir Yaotsu miestų. Tai leis dar labiau plėtoti gražius santykius tarp Japonijos ir Lietuvos.
2019-02-14
Knygos “Kauno gynybinis paveldas” pristatymas 
Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vakar vyko knygos “Kauno gynybinis paveldas” pristatymas. Knygos autoriai prof. Valdas Rakutis ir Ovidijus Jurkša. Abu autoriai yra Tvirtovės parko kūrėjai ir vadovai, daug padarę, kad Kauno tvirtovės fortai ir kiti įtvirtinimai būtų tvarkomi ir prieinami miestiečiams ir Kauno svečiams.
Džiaugiamės, kad ir Aleksote esantis II fortas bei forto įtvirtinimai pradėti tvarkyti. Pristatyta knyga padės labiau įsigilinti į šio paveldo reikšmę ir istoriją.
Aleksoto seniūnė padėkojo knygos autoriams už pasirodžiusią knygą ir už pastovų rūpestį Kauno tvirtovės statiniais.
2019-02-12
Įvyko 9-asis Aleksoto seniūnijos stalo teniso turnyras 
2019 m. vasario 12 d. įvyko jau 9-asis Aleksoto seniūnijos stalo teniso turnyras A. R. Budriūno taurei laimėti. Turnyro nugalėtoju tapo Rolandas Kisielius, 2-ą vietą laimėjo Boleslovas Momgaudas, 3-čią vietą laimėjo Gediminas Gaurylius. Iki kitų susitikimų!

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2021 Visos teisės saugomos