Naujienos

2018-12-21
Aleksoto bendruomenės centro Kalėdinis sveikinimas 
Mieli aleksotiškiai,

Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų!


Aleksoto bendruomenės centro valdyba
2018-12-20
Krepšinio 3x3 turnyras 
Aleksoto bendruomenės centrui vykdant projektą "Aleksoto bendruomenės veiklos plėtra" š.m. gruodžio 18 d. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos sporto salėje vyko „Aleksoto jaunimo krepšinio komandų 3 x 3 turnyras“. Jame dalyvavo net šešios gimnazijos 8-9 klasių mokinių komandos. Po inirtingų kovų komandos pasiskirstė tokia tvarka: ČEMPIONAIS TAPO 9A klasės pirmoji komanda (Karolis Nėnius, Karolis Prakapavičius, Justas Gliaudys), II vieta atiteko 9B klasės pirmajai komandai (Deividas Valinskas,Tomas Dusevičius, Ronaldas Balžekas), III vietos laimėtoja tapo 9B klasės antroji komanda (Steponas Mikalauskas, Rokas Rutkauskas,Oskaras Užusienis).
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-12-16
Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinė rinkiminė konferencija 
Gruodžio 14 d. Aleksoto seniūnijos salėje įvyko Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinė rinkiminė konferencija. Konferencijos dalyvius pasveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Pažaislio festivalio direktorė Giedrė Mikaitienė. Gausiai susirinkusiems Aleksoto bendruomenės centro nariams valdybos pirmininkė Birutė Valentienė ir valdybos narys Ramūnas Navickas pristatė 2016-2018 m. veiklos ir finansinę ataskaitą, kurios buvo patvirtintos vienbalsiai. O pasidžiaugti tikrai yra kuo: kasmet surengiama virš 70 renginių, bendruomenės centras yra plačiai žinomas kaip Kaune, taip ir Lietuvoje, dalyvauja nacionalinėse akcijose ir gražiai reprezentuoja Kauną ir jo bendruomenę.
2018-12-13
Aleksoto plėtros forumas 
Gruodžio 12 d. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje įvyko Aleksoto plėtros forumas. Jame dalyvavo Kauno vicemeras A.Palionis, sk. vedėjai T.Metelionis ir N.Valatkevičius, kurie Aleksoto gyventojams papasakojo apie Aleksote vykdomus bei planuojamus vykdyti infrastruktūros projektus
2018-12-11
Kvietimas 
Kviečiame į Aleksoto plėtros forumą, kuris įvyks 2018 metų gruodžio 12 d. Kauno miesto savivaldybės pastato (Laisvės al. 96) didžiojoje salėje. Diskutuosime apie Aleksoto infrastruktūros projektus su miesto valdžios atstovais, architektais ir urbanistais. Renginio pradžia - 17.30.
2018-12-11
Aleksoto eglutės įžiebimo šventė 
Susirinkęs gausus būrys aleksotiškių ir svečių įžiebė Aleksoto kalėdinę eglutę, atkeliavusią iš Daugėliškių gatvės. Susirinkusius linksmino seniai besmegeniai, žvaigždžių kaukės, šuniukas Amsis su bendruomenės pareigūne Aira Ramoniene, ir, žinoma, Kalėdų senelis. Kaip niekad didelė ir graži sidabrinė eglė (nemažai išradingumo reikėjo, kaip šią eglę nukirsti ir atvežti - miškovežį su egle lydėjo net du policijos ekipažai bei didžiulis kranas), papuošta ABC moterų klubo pagamintais žaisliukais džiugino ne vieno šventės dalyvio širdį.
2018-12-11
Kauno bendruomenių padėkos vakaras 
Gruodžio 5 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija Raudondvario pilies Baltojoje salėje organizavo Padėkos Kauno bendruomenėms vakarą, skirtą Tarptautinei Savanorių dienai, Lietuvos 100-mečiui ir Adolfo Ramanausko -Vanago metams paminėti, kuriame šauniai dalyvavo ir būrys Aleksoto bendruomenės centro narių.
2018-12-04
Šventė Nacionalinėje Filharmonijoje 
Gruodžio 3 dieną Nacionalinėje Filharmonijoje vyko šventė visiems, dovanojusiems „Šimtmečio dovanas“! Aleksoto bendruomenės centras "Šimtmečio dovanoms" skyrė Aleksoto mokytojų senjorų pagerbimo šventę, todėl jo atstovai buvo pakviesti į padėkos renginį.
Renginio metu sveikinimo žodį tarė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, apie savanorystę savo mintimis dalinosi kunigas Algirdas Toliatas, o koncertinėje programoje pasirodė Monique.
2018-12-01
NVO Kalėdų mugė 
Šį šeštadienį Aleksoto bendruomenės centro komanda patyraukė į Vilnių - į tradicinę NVO Kalėdų mugę, kurią globoja Lietuvos Prezidentė D.Grybauskaitė. Mugėje sutikome ir kitų bendruomenių - Kauno Dainavos bendruomenės centro bei Raseinių bendruomenių sąjungos narius. Nors šaltukas ir spaudė, bet dainos ir šokiai neleido sušalti, o gera nuotaika lydėjo mus visą kelionę.
2018-11-29
Baigėsi seminarų ciklas "Tolima-artima Japonija" 
Tris lapkričio trečiadienių popietes į Aleksoto seniūniją rinkosi japonų kultūros gerbėjai. Japonų kultūros centro TSURU vadovė Augustė Dapkienė supažindino seminarų "Tolima artima Japonija" dalyvius su kaligrafijos, kimono, origami ypatybėmis. Augustės dėka artimiau susipažinome su Japonijos kultūra, todėl esame Jai labai dėkingi.

12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
© 2021 Visos teisės saugomos