Naujienos

2019-02-14
Knygos “Kauno gynybinis paveldas” pristatymas 
Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vakar vyko knygos “Kauno gynybinis paveldas” pristatymas. Knygos autoriai prof. Valdas Rakutis ir Ovidijus Jurkša. Abu autoriai yra Tvirtovės parko kūrėjai ir vadovai, daug padarę, kad Kauno tvirtovės fortai ir kiti įtvirtinimai būtų tvarkomi ir prieinami miestiečiams ir Kauno svečiams.
Džiaugiamės, kad ir Aleksote esantis II fortas bei forto įtvirtinimai pradėti tvarkyti. Pristatyta knyga padės labiau įsigilinti į šio paveldo reikšmę ir istoriją.
Aleksoto seniūnė padėkojo knygos autoriams už pasirodžiusią knygą ir už pastovų rūpestį Kauno tvirtovės statiniais.
2019-02-12
Įvyko 9-asis Aleksoto seniūnijos stalo teniso turnyras 
2019 m. vasario 12 d. įvyko jau 9-asis Aleksoto seniūnijos stalo teniso turnyras A. R. Budriūno taurei laimėti. Turnyro nugalėtoju tapo Rolandas Kisielius, 2-ą vietą laimėjo Boleslovas Momgaudas, 3-čią vietą laimėjo Gediminas Gaurylius. Iki kitų susitikimų!
2019-02-10
Svirbė Druskininkuose 
Šį savaitgalį (vasario 8-10) Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblio „Svirbė“ nariai lankėsi Druskininkuose, susitiko su senais bičiuliais - Jaskonių – Naujasodės bendruomenės ir „Malūnėlio“ ansamblio dalyviais, apsilankė edukacinėje programoje – šakočių kepimas ir kepinių degustacija Romnesos šakočių muziejuje.
2019-02-06
Kviečiame 
2019-01-31
Pristatyta Aleksoto seniūnijos 2018 metų veiklos ataskaita 
Sausio 31 d. buvo pristatyta Aleksoto seniūnijos 2018 metų veiklos ataskaita. Seniūnė Liukrecija Navickienė susirinkusiems aleksotiškiams pristatė 2018 metų veiklos ataskaitą. Susirinkusiems seniūnė pristatė praeitų metų darbus, vykusius renginius bei talkas, pasidžiaugė seniūnaičių ir bendruomeninių organizacijų darbais. Susirinkimo metu pristatyta ir atidaryta Aleksoto seniūnijos salėje eksponuojama grafikės Virginijos Kuzmickaitės paroda. Susirinkimą pabaigė vienos linijos šokių klubo “Vėjūnė” šokėjų pasirodymas.
2019-01-30
Koncertas „Jievarėlio tiltu atėjai į meną“ 
Vasario 23 d. 14 val. Kauno kultūros centre vyks koncertas, skirtas Lietuvos choreografo Juozo Lingio 100-ųjų gimimo metinių paminėjimui – „Jievarėlio tiltu atėjai į meną“.

Lietuvos sceninis liaudies šokis neatskiriamai susijęs su 1919 m. Gyliškių kaime (Šakių r.) gimusio J. Lingio vardu. Iš daugiau nei 150 jo sukurtų šokių, didelę dalį nuolat šoka mėgėjų meno kolektyvai, o kelios dešimtys tapo lietuviško šokio Aukso fondo turtu. J. Lingys buvo nacionalinių dainų švenčių vyriausiasis baletmeisteris, daugelio kitų masinių švenčių vadovas. Penkiose jo parengtose knygose „Sceninis lietuvių liaudies šokis“ išspausdinta beveik šimtas šokių su folkloriniais ir istoriniais aprašais.
2019-01-30
Botanikos sode – tekstilinės gamtos motyvų paroda 
Vasario 7 d., ketvirtadienį, 12 val. VDU Botanikos sodo oranžerijoje (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas) duris atvers menininkės, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tekstilės katedros dėstytojos, docentės, daugelio parodų Lietuvoje ir užsienyje dalyvės Jūratės Petruškevičienės tekstilės darbų fotografijų paroda „Rinkoto herbariumas“. Parodos atidaryme skambės gyvai atliekama muzika, įėjimas į renginį – nemokamas.
2019-01-30
Aleksoto seniūnija kviečia 
Sausio 31 d. 17:30 val. Aleksoto seniūnijos salėje (Veiverių g. 132) vyks Aleksoto seniūnijos 2018 metų veiklos ataskaitos pristatymas. Kviečiame dalyvauti.
Aleksoto seniūnijos informacija
2019-01-29
Botanikos sodas skelbia „Gamtasmegenių“ konkursą  
Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas papildo formaliojo ugdymo programą ir kviečia moksleivius žaismingai pažinčiai su augalijos pasauliu. Skelbiamas konkursas padės išsiaiškinti, kurią Kauno ar Kauno rajono 7–8 klasę galima drąsiai vadinti gamtos žinovais ir tituluoti „Gamtasmegenių“ vardu.
2019-01-24
VDU Botanikos sodo draugų klubo naujienos: VDU Botanikos sodo renginiai - 2019 
Sausio 23 d. VDU Botanikos sodo draugų klubo nariai rinkosi į VDU Botanikos sodo renovuotą administracinį pastatą, kurio konferencijų salėje VDU Botanikos sodo direktorius Nerijus Jurkonis papasakojo apie 2018 metų sodo veiklą bei šių metų planus. O planų daug, ir reikės nemažai Botanikos sodo, draugų klubo, Aleksoto seniūnijos ir bendruomenės centro pastangų, kad šie planai būtų įgyvendinti.

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
© 2021 Visos teisės saugomos