Naujienos

2018-07-28
Pažaislio festivalio koncertas VDU Botanikos sode 
Šį šeštadienį Pažaislio muzikos festivalis muzikos gurmanus vaišino itin rafinuotu renginiu: Botanikos sodas nukėlė į XIX a. grafo Juozapo Godlevskio Aleksoto dvarą ir virto "Užburtuoju muzikos sodu": Aleksoto bendruomenės centras pasistengė, kad atgimtų Godlevskio dvaro laikų atmosfera, o orkestras savo grojimu sužavėjo klausytojus.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-07-26
Tęsiame dalyvavimą konkurse 
Paaiškėjo LR kultūros ministerijos organizuoto konkurso "Valstybę kuriame mes" antrojo turo dalyviai, tarp jų - ir Aleksoto seniūnija. Pasilinkėkime sau sėkmės kitame konkurso etape.
2018-07-19
Kviečiame į koncertą 
Šį šeštadienį Pažaislio muzikos festivalis muzikos gurmanus vaišina itin rafinuotu renginiu: Botanikos sodas nukels į XIX a. grafo Juozapo Godlevskio Aleksoto dvarą ir virs "Užburtuoju muzikos sodu".
Į Botanikos sodą reikėtų atvykti anksčiau, 17 val. Aleksoto bendruomenės centras pasistengė, kad atgimtų Godlevskio dvaro laikų atmosfera: čia pasitiks dvaro liokajai, po sodą vaikštinės grafo svečiai, mokytoja vienuolė vedžios būrelį vaikų, grafo mokyklėlės auklėtinių, svečiai turės progą pasivaišinti, susipažinti su Aleksoto praeitimi, nusifotografuoti su istoriniais kostiumais pasidabinusiais personažais ar netgi sušokti polonezą.
2018-07-18
Tautinės olimpiados 80-metis 
Šį šeštadienį nuo 10.45 kviečiame aleksotiškius į Kauno sporto halėje vyksiantį iškilmingą Tautinės olimpiados 80-mečio minėjimą. Kas turite, ateikite su firminiais Aleksoto bendruomenės centro marškinėliais, sporto halėje renkamės prie Aleksoto vėliavos. Iki greito susitikimo!
2018-07-15
XVII-asis Aleksoto dviračių žygis 
Jau 17-tą kartą Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūnija organizavo dvirač ių žygį, kuris šiemet buvo skirtas 85-osioms S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio per Atlantą metinėms paminėti. Dviračių žygio dalyviai prieš startą buvo pakviesti apsilankyti Lietuvos aviacijos muziejuje atidarytoje parodoje “Stepono Dariaus dukra Nijolė Dariūtė Maštarienė”. Po įspūdingo parodos pristatymo žygio dalyviai padėjo gėlių aviatorių memoriale, nusifotografavo prie dviejų pušelių, atvežtų iš Soldino miško, kuriame sudužo “Lituanica”, ir pasodintų 2008 metais. Palydėti ir pasveikinti aviacijos šventės dalyvių dviratininkai pasuko link Kauno senamiestyje įsikūrusio Lietuvos sporto muziejaus, kurio direktorius Pranas Majauskas šauniai papasakojo apie Lietuvos sporto ištakas, apie Stepono Dariaus indėlį, įdiegiant daugelį sporto šakų mūsų šalyje. Iš muziejaus žygeiviai, trumpai sustoję prie Laisvės kario paminklo bendrai nuotraukai, patraukė į Kleboniškį, kuriame dviratininkų laukė įdomios atrakcijos ir skani košė. Daugiau nuotraukų – foto galerijoje.
2018-07-14
Aviacijos šventė Aleksote 
Šį savaitgalį Aleksoto aerodrome vyko aviacijos šventė, skirta paminėti S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio per Atlantą 85-ąsias metines.
Be oro erdvėje vykusių pasirodymų, kurių metu Lietuvos aviatoriai ir jų svečiai demonstravo lėktuvų ir sraigtasparnių galimybes, džiugino ir replikos “Lituanica” skrydis.
Aleksoto bendruomenės centras, norėdamas paįvairinti aviacijos šventės programą, įrengė restoraną “Lithuanica”, kuriame buvo galima paragauti “smetoniškos” kavos, “pončkų”, Onutės tinginio ar “cukierkų”, kuriais vaišino šaunios barmenės, apsirėdžiusios 1933 m. mados stiliumi, o ūsuotas bankininkas valiutos keitykloje keitė eurus į litus, nes tik už litus buvo galima pasivaišinti mūsų restorane. Šventės dalyvių reakcija rodė, kad mūsų bendruomenės narių žaidimas suteikė daug malonių akimirkų aplinkiniams.
2018-07-07
Tautiška giesmė nuo Jiesios piliakalnio 
Valstybės dieną aleksotiškiai ir jų svečiai jau 8 val. rinkosi prie Jiesios piliakalnio, kad kartu su viso pasaulio lietuviais 9 val. vakaro sugiedotų Tautišką giesmę. Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2018-07-07
"Laisvės kario" skulptūros atidengimo iškilmėse 
Linksmai nusiteikę, tautiniais drabužiais apsirėdę aleksotiškiai, nešini Aleksoto, Aleksoto bendruomenės centro, Svirbės vėliavomis šį penktadienį, Valstybės dienos išvakarėse, rinkosi Kauno pilies kiemelyje, kuriame įvyko "Laisvės kario" skulptūros atidengimo iškilmės. Minios kauniečių ir garbingų svečių, pakili nuotaika, tur būt, įsimintiniausias įvykis, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį. Nuo šiol šaunus Vytis saugos Kauną ir Lietuvą!
2018-07-03
Dėmesio! Aleksoto dviračių žygio programos pakeitimas 
Kadangi mūsų Aleksoto dviračių žygio dalyvius nori pagerbti ir palydėti Aleksoto aviacijos šventės dalyviai, registracijos laiką keičiame į 10.30, po to - aviacijos muziejaus lankymas, gėlių padėjimas aviatorių panteone, 12 val. - žygio startas (prie aviacijos šventės scenos aerodrome).
2018-07-03
Atlaidai Meteliuose 
Aleksoto šv.Kazimiero bažnyčios klebonas Valius Zubavičius pakvietė parapijiečius liepos 1 dieną dalyvauti Šv.Petro ir Povilo atlaiduose Metelių kryžių koplyčioje. Aleksoto seniūnija užsakė autobusą, ir būrelis aleksotiškių patraukė į Metelius. Dalyvavome šv.mišiose, klausėmės "Ainių" koncerto, nuo apžvalgos bokšto viršūnės gėrėjomės Metelių ir Dusios ežerų grožiu. Gražus ir prasmingas sekmadienis!

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
© 2019 Visos teisės saugomos