Naujienos

2018-06-26
Tautiška giesmė ant Jiesios piliakalnio 
Kviečiame visus kartu pabūti
2018-06-26
Žygis po Aleksotą 
Antroji ekspedicija dviračiais Aleksoto apylinkių istorinės atminties pėdsakais. Ekspediciją pradėsime birželio 28 d., ketvirtadienį, 18 val. nuo aikštelės prie Aleksoto aerodromo.
Jeigu kieno nors paklaustų, kas Aleksote yra žymaus, matomo ir didingo, atsakymas būtų – aerodromas, nors seniai čia nesileidžia civiliniai orlaiviai, nestabdomas eismas Veiverių plentu, virš kurio leidžiasi lėktuvai. Išgirsime pasakojimą apie Dirižablių-cepelinų buveinę, kuri buvo pastatyta Pirmo pasaulinio karo metu, kaip kūrėsi Lietuvos aviacija, apie pirmuosius lietuviškus lėktuvus. Įsivaizduosime minias, laukiančias lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno begrįžtant iš už Atlanto.
2018-06-23
Tai bent Joninės Marvelėje 
Gamta mums buvo palanki: visą dieną lijus, lietaus debesys išsisklaidė prieš pat Joninių šventę Marvelėje, kurią organizavo Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūnija. Apipinta senoviniais papročiais, linksma dalyvių nuotaika šventė praūžė kaip viena džiugi akimirka. Daugiau šventės įspūdžių - foto galerijoje.
2018-06-23
Šaulių diena 
Šeštadienį, birželio 23 d. Kauno Rotušės aikštėje vyko Šaulių dienos renginiai. Juose aktyviai dalyvavo ir Aleksoto 212-oji šaulių kuopa, o jos vadas Zenonas Šalna buvo pagrindinis šventės vedantysis. Šventės metu vyko iškilminga Šaulių rikiuotė, naujų šaulių priesaika, šventės dalyvių ir jos svečių sveikinimai, šauliai demonstravo savo naudojamą karinę ekipuotę, vaišino šventės dalyvius gardžia koše. Puikus patriotinis renginys!
2018-06-17
Išvyka į Latviją 
Birželio 16-17 d.d. VDU Botanikos sodo draugų klubas, vadovaujamas prof. Vidos Mildažienės, keliavo po Latviją.

Svarbiausi lankytini objektai buvo vienas didžiausių Baltijos šalių botanikos sodas (129 ha) Salaspilyje, bei zoologijos sodas Daugpilyje. Pakeliui taip pat aplankėme daug gražių vietų Dauguvos nacionaliniame parke, Dinaburgo pilies (1277 m.) griuvėsius.
2018-06-15
Balsuokime už Aleksoto projektą! 
Mieli aleksotiškiai, balsuokime už Aleksoto bendruomenės centro projektą „Mylim savo Aleksotą“, kuriuo numatoma sukurti ir įrengti 3 informacinius stendus ties įvažiavimais į Aleksotą, sutvarkyti seniūnijos pastato aplinką, pastatant vėliavos stiebą, Europos pr. šlaite iš dekoratyvinių krūmų suformuoti užrašą ALEKSOTAS, įrengti informacines lenteles Lietuvos lakūnams, gyvenusiems Aleksote bei sutvarkyti Aleksote esančių žydų kapinių aplinką, taip iš esmės pagerinant Aleksoto įvaizdį.
Nuoroda balsavimui: https://www.maxima.lt/mums-rupi/mes-bendruomene-balsavimas
2018-06-11
Joninės artėja! 
2018-06-09
Praūžė Antaninės Antanave 
Šeštadienį Lietuvoje buvo gausu renginių, bet Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis "Svirbė" pasirinko Pasaulio lietuvių Antanines Antanave, juolab kad savo gretose taip pat turime Antaną. Nedidelis tas Antanavas, bet jame gyvena daug nuoširdžių, entuziastingų žmonių, sugebančių organizuoti nacionalinio lygmens renginius. Suvažiavusiems iš visos Lietuvos Antanams buvo įteikti "Antano" pasai, jiems koncertavo ivairiausi ansambliai, tarp jų - ir "Svirbė", linksmybės tęsėsi iki gilaus vakaro. Taigi, gimė dar viena graži tradicija - Antaninės Antanave.
2018-05-29
Ruošiamės Aleksoto dviračių žygiui 
Aleksoto bendruomenės centras pradėjo ruošti tradicinį Aleksoto dviračių žygį: šiemet naujais dviračių takais važiuosime į Kleboniškį. Žygis įvyks liepos 15 d., startas 10 val. nuo Aleksoto seniūnijos pastato.
2018-05-29
Aleksotas smagiai šventė kaimynų dieną 
Gegužės 24-25 d.d. visas pasaulis šventė Kaimynų dieną. Neatsiliko ir Aleksotas: aplankėme švenčiančius kaimynus Mauručių, Kiečių, Pavasario, Žiedų gatvėse, Parko apartamentuose. Džiugino linksma nuotaika, aktualūs pokalbiai apie bendruomenę, dainos ir žaidimai. O kiek dar gatvelių švenčių neaplankėme. Kaimynų šventė kasmet darosi vis populiaresnė, gal ateis ta diena, kai visi kaimynai Aleksote susės prie vaišių stalo!

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
© 2019 Visos teisės saugomos