Naujienos

2019-01-24
Susitikimas "Potiomkine" 
Sausio 17-osios vakare Aleksoto Menų fabrike "Potiomkinas" prie jaukaus židinio su VšĮ "Artkomas" direktorium Olegu Darčanovu kalbėjomės apie apleistų pastatų pritaikymą kūrybinių industrijų poreikiams, apie neišnaudotas Aleksoto galimybes. Įdomiame pokalbyje dalyvavo Aleksoto seniūnė, Aleksoto bendruomenės centro ir Narsiečių bendruomenės atstovai. Kaip būtų puiku, jeigu Aleksote įsikurtų kūrybinės dirbtuvės, dirbančios Aleksotui, jo bendruomenei!
Renginį organizavo projekto "Creative spirits" lyderės R.Kubiliūtė ir S.Senkienė. Nuoširdus ačiū!
2019-01-15
Kviečiame į susitikimą 
Kviečiame į seminarą-diskusiją Aleksote
KŪRYBINĖS INDUSTRIJOS KAUNE: NUEITAS KELIAS IR DAR NEIŠNAUDOTOS GALIMYBĖS
2019 m. sausio 17 d. ketvirtadienį 17.00 val.
Menų fabrike „Potiomkinas“, Europos pr. 106 B, Kaunas, 46351
Įėjimas nemokamas.

Plačiau - renginių skyrelyje.
2019-01-12
Gidų susitikimas 
Šį šeštadienį Kauno gidų draugijos "Gidas" nariai rinkosi į savo kasmetinį naujametinį susitikimą, kuris vyko Aleksoto seniūnijos salėje. Aptarti draugijos 2019 metų planai, nauji ekskursijų maršrutai, apdovanoti geriausi 2018 metų gidai. Aleksoto seniūnė pasiūlė gidams paruošti ekskursijos maršrutą po Aleksotą, turtingą paveldo objektų.
2019-01-11
Netradicinė istorijos pamoka „Už laisvę...“ Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje 
Iš nevilties į neviltį, per prarastąjį rojų,
Paniekinti, pažeminti, išganymo ieškojome.
Iš nuodėmės į nuodėmę – į ją supanašėjome,
Ir kai visai pajuodome, kai likom tik šešėliai jos –
Pabudome, pabudome...
Pabudome ir kėlėmės!
2019-01-10
Aplankyti senelių namai 
Aleksoto bendruomenės centro moterų klubas kartu su Aleksoto seniūne sausio 10 d. aplankė senelių namus "Akacijų užuovėja" ir palinkėjo namų gyventojams kuo geresnės sveikatos.
2019-01-10
Pirmasis naujos ABC valdybos posėdis 
2019 sausio 10 d. naujoji ABC valdyba rinkosi į pirmąjį savo posėdį. Posėdyje dalyvavo ir Aleksoto seniūnė L.Navickienė. Diskutavome apie Aleksoto problemas, ypač apie Marvelės slėnio rekonstrukciją, aptarėme 2019 metų ABC veiklas. Patvirtinome ABC 2019 metų veiklos planą, kurį skelbiame mūsų svetainės ABC planų, ataskaitų skiltyje. Palinkėjome mūsų naujajai valdybos pirmininkei Steputei Račkauskienei neišsenkančios energijos vairuojant Aleksoto bendruomenės centro veiklas.
2019-01-08
Trys Karaliai atkeliavo 
Į Trijų Karalių šventę Kauno Rotušėje sausio šeštają tradiciškai rinkosi Kauno deputatų klubas. Nors ir retėja klubo gretos, bet entuziazmo ir išmonės jam netrūksta, ypač klubo Prezidentui Kęstučiui Ignatavičiui. Štai ir šiemet Kęstutis mus nusivedė į Rotušės bokštą, nuo kurio atsiveria puikūs senamiesčio vaizdai. O kokia šventė be Trijų Karalių. Juos atsivedė Aleksoto bendruomenės centro tautinės muzikos ansamblis "Svirbė", kuris ne tik šauniai koncertavo, bet ir sudarė galimybę klubo nariams pabendrauti su Prezidentu Antanu Smetona. Bus ką prisiminti.
2019-01-01
Sausio pirmoji Aleksote 
Sausio pirmąją būrelis Aleksoto bendruomenės centro aktyvo tradiciškai sugužėjo į Povilaičių sodybą, kur jų laukė svetingi šeimininkai ir gardi kopūstienė. Pasveikinome vieni kitus su Naujaisiais metais, palinkėjome ne tik sveikatos, bet ir kantrybės sunkioje, bet taip reikalingoje bendruomeninėje veikloje, aptarėme būsimus renginius. Smagu pabūti draugų būryje!
2018-12-29
Aleksoto bendruomenės centro baigiamoji konferencija 
Penktadienio vakarą Aleksoto bendruomenės centro aktyvas ir jo svečiai rinkosi į "Potiomkiną"(klubas buvusio mėsos kombinato katilinės erdvėse). Nutarėme linksmai ir nuotaikingai aptarti centro metų veiklos, ypač SADM finansuojamo projekto "Aleksoto bendruomenės veiklos plėtra", rezultatus. Lapkričio-gruodžio laikotarpiu Aleksote virte virė bendruomeninės veiklos: mokytojų senjorų pagerbimo šventė, derliaus šventė, ciklas "Tolima-artima Japonija", mažoji olimpiada, Kalėdų šventės vaikučiams ir kiti renginiai. Ačiū Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai už suteiktą galimybę vykdyti bendruomenių veiklos plėtros projektus, tik norėtųsi, kad finansavimas būtų skiriamas ne lapkričio mėn., o daug anksčiau.
2018-12-28
Dovana Aleksoto vaikučiams 
Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas SADM finansuojamą projektą "Aleksoto bendruomenės veiklos plėtra", pakvietė 200 Aleksoto vaikučių iš sunkiau besiverčiančių ar daugiavaikių šeimų į Kauno valst. lėlių teatrą, kuriame juos pasveikino Aleksoto seniūnė, LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Steputė Račkauskienė. Vaikai žiūrėjo lėlių spektaklį, susitiko su Kalėdų seneliu, gavo dovanėlių ir knygelių. Gerų Naujųjų metų, mieli Aleksoto vaikučiai!

Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19
© 2021 Visos teisės saugomos