Ansamblis "Svirbė"

2017-11-20 SVIRBEI – 11

Greit bėga metai, Svirbė jau skaičiuoja 11- tuosius. Jie buvo smagūs, turiningi - 20 įvairiausių renginių ir koncertų. Retro renginiai, tautiškos giesmės giedojimas su visa Lietuva ant Napoleono kalno, mūsų mielos vadovės Aurelijos Bareišienės jubiliejus, Joninės Marvelės slėnyje ir sena draugystė su Jackonių kaimu.

2017-11-10 Derliaus šventė ALEKSOTE

Puskelnių kaime buvo švenčiama Baltkojų 10-ies metų vedybų sukaktis. Kartu šventėme derliaus nuėmimo pabaigtuvių šventę. Susirinko kaimas su dovanomis-Iš naujo derliaus iškeptais pyragais. Išaugintomis daržovėmis, obuoliais, gira. Svarbiausi svečiai buvo piršliai Juodsnukiai, kurie ir pravedė šventę. Pabroliai iš to paties kaimo. Žiūrovų nebuvo, tik dalyviai - Aleksoto bendruomenės centro nariai, dainavome per vestuves dainuotas dainas - Alus, Ona, Kas pramynė tuos takelius. Pabroliai sušoko Šeštinį, Polką keturinę. Stalas buvo nuklotas šeimininkių išmone sukurtais valgiais.

2017-10-27 VEIVERIAI - romantiškų dainų ir šokių vakaras „Mes mylim retro“

Penktadienio vakarą Veiverių Šaulių namai  visus viliojo ne tik svajingai skambančiomis dainomis, instrumentine muzika, bet ir gražiai išpuošta sale.

Publiką nuostabiais sąskambiais jaudino Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ (vad. Aurelija Bareišienė), Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Radasta“ (vad. Aurelija Bareišienė), Marijampolės III amžiaus universiteto folkloro ansamblis „Senapilė“ (vad. Dalia Venckienė).2017-10-25 KAUNO MOKYTOJŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS – koncertas senjorams

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, o spalis – pagyvenusių žmonių mėnuo. Kauno miesto savivaldybė, vienydama įstaigas bei organizacijas bendram tikslui – parodyti didelį dėmesį ir pagarbą senjorams, jau keleri metai spalio mėnesį organizuoja nemokamus renginius, skirtus paminėti pagyvenusių žmonių mėnesį.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras aktyviai prisijungia prie šios kilnios iniciatyvos ir visus Kauno miesto senjorus kviečia į pagyvenusių žmonių mėnesiui skirtus renginius.

Aleksoto bendruomenės liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė” prisijungė į kvietimą ir padovanojo muzikinę kompoziją „Mes mylim retro”. Ansamblio vadovė – A. Bareišienė.

 

2017-09-23 DRUSKININKAI – JACKONYS

"Svirbė" palydėjo vasarą kartu su Jackonių kaimo bendruomene. Dalyvavome susitikime su puikiais  žmonėmis, buvome pavaišinti grybų sriuba ir bulviniais blynais. Pasivaikščiojome po Dzūkijos miškus, radom ir grybų. Nuostabus rugsėjo mėnesio oras, nuostabi gamta, nuostabūs draugai iš Dzūkijos!

 

2017-09-17 ALEKSOTO ŠVENTĖ

Aleksoto bendruomenės centrui 15 metų! Šventė įvyko rugsėjo 17 dieną Botanikos sode. Dalyvavo daug kolektyvų – Ratelinis, Garliavos jaunimo šokių kolektyvas, Dobkevičiaus vardo ir Adamkaus vardo mokyklų moksleivių šokių kolektyvai, VDU muzikos fakulteto dainininkai-studentai, Muzikinio Teatro solistai Vaicekauskaitė ir Mikalauskas. Vyko tautinio kostiumo konkursas." Svirbė" atliko tris kūrinius. Šventėje buvo leidžiami aitvarai. Visam renginiui vadovavo Kauno dramos teatro direktorius E.Stancikas. Kaip ir visada mes dalyvavome gausiai!

2017-09-15 AKCIJAVISA LIETUVA ŠOKA“ - VEIVERIAI

"Svirbė" šoka Veiveriuose! Kartu su moksleiviais ir suaugusiais vadovaujami mokytojoms Jadvygai ir Aurelijai šokom Suvalkietiškus šokius. Visi buvom apsirėdę tautiniais kostiumais. Kartu dalyvavo Alšėnų Folklioro kolektyvas ir Veiverių ansamblis "Radasta". Šokiams grojo mūsų ansamblio muzikantai.

 

2017-09-05 PRASIDĖJOS "SVIRBĖS" NAUJAS SEZONAS

Jau nubėgo vasara su saule, lietumi ir maudynėmis. Koncertai Birštone, Ilgakiemyje, Paežeruose, Ekskursijos po piliakalnius, Valstybės Dienos paminėjimas ant Jiesios piliakalnio kartu su Aleksoto bendruomene. Įspūdinga koncertais vasara! Stiprus jausmas būti kartu. O dabar rugsėjo 4-ji. Pirmoji' Svirbės' repeticija. Įvyko su dainininkų ,kurie gimė vasarą gimtadienių paminėjimu, su gėlėmis vadovams, su aptarimu būsimų koncertų ir kelionių. Mes esame laimingi vėl susirikę!

2017-08-12 SVIRBIEČIAI NE TIK KONCERTUOJA, BET DRAUGIŠKAI KELIAUJA

Svirbės kelionė po Panemunės pilis ir piliakalnius. Užsukome prie Vilkijos perkėlos per Nemuną, įveikėme Seredžiaus piliakalnį, aplankėme Raudonės pilį, Panemunės pilį, Saudargo piliakalnius, o taip pat Jurbarke aplankėme  V.Grybo memorialinį muziejų. Kiduliuose vakarojome pas L.Lipinaitienės seserį, kur vaišino šaltibarščiais su šviežiomis  bulvėmis. Buvo smagu, namus pasiekėme jau sutemus.2017-06-06   IESIOS PILIAKALNIS (NAPOLIONO KALNAS)

Liepos 6 d. 19 val. Kauno kultūros centras „Tautos namai“ ir Aleksoto bendruomenės centras pakvietė visus į Valstybės dienai skirtą renginį ant Jiesios piliakalnio (Napoleono kalno). Koncertas buvo skirtas Lietuvos valstybės dienai pažymėti. Gražias dainas Lietuvai skyrė Aleksoto bendruomenės centro ansamblis „Svirbė“.


Pridedu nuorodas apie liepos 6-sios renginį.

http://tautosnamai.lt/naujienos/liepos-6-oji-ant-jiesios-piliakalnio-akimirkos-2017-m
https://www.facebook.com/pg/tautosnamai.lt/photos/?tab=album&album_id=14903495710013142017-07-05   BIRŠTONAS - sanatorija "Versmė"

Valstybės dienos išvakarėse vykome į Birštoną, kur smagiai praleidome laiką į Lietuvą atvykusiais svečiais iš įvairių pasaulio šalių (Vokietijos, Izraelio). Skambėjo lietuviška daina ir šokis. Po koncerto svečiavomės pas Onutę ir Vladą, jų namuose, AČIŪ už šiltą priėmimą.2017-06-24  IŠLAUŽAS

Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis „SVIRBĖ“ Išlauže po Šv. Jono atlaidų, kunigo Vytauto Gurevičiaus gatvės pavadinimo suteikimo ir Joninių koncerto.2017-06-23 JONINĖS MARVOS SLĖNYJE

Puikus oras ir įdomi programa penktadienio vakarą į Marvos slėnį sutraukė Aleksotiškius ir miesto svečius. Trumpiausią metų naktį Aleksotiškiai pasitiko jaukiai ir įdomiai, didžiuodamiesi, kad turi unikalią vietą, kur gali švęsti Jonines.

Magišką vakarą šventės dalyviai ne tik pynė vainikus, būrėsi, žaidė įvairius žaidimus, ieškojo paparčio žiedo, bet ir mėgavosi tradicine muzika ir dainomis, kurias atliko Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“.2017-06-11  „ATATARIA  LAMZDŽIAI  - 2017“

Į tradicinį XXXII tarptautinį folkloro festivalį „Atataria lamzdžiai 2017“, organizuojamą nuo 1984 metų buvo pakviestas Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „SVIRBĖ“.

Kauniečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę gėrėtis ne tik įvairių Lietuvos regionų liaudies autentiškos muzikos ir šokių pristatymais, bet ir grožėjos festivalio dalyvių autentiškais kostiumais,  reprezentuojančia skirtingų Lietuvos regionų senųjų kaimo žmonių dėvėtą išeiginį rūbą. Festivalis „Atataria lamzdžiai“ skirtas Tautinio kostiumo metams.

 

2017-06-10  AŠMINTOS  VASAROS  ŠVENTĖ

Kiekvienais metais birželio pradžioje vyksta vasaros šventė Ašmintoje. Pasak Vidos Vitkauskienės jau tapo tradicija pasikviesti dainininkus iš kitų rajonų. Šiemet pirmą kartą šventėje dalyvavome ir mes Svirbiečiai. Vasaros šventė – tai gera proga susirinkti kartu Ašmintos krašto žmonėms - sakė seniūnė.2017-05-07 mūsų mielos vadovės AURELIJOS BAREIŠIENĖS jubiliejinis vakaras

Aleksoto bendruomenės centro ansamblis „Svirbė“ džiaugiasi ir sveikina su gražiu jubiliejumi kolektyvo vadovę AURELIJĄ BAREIŠIENĘ.

Gražios sukakties proga dėkojame, kad esate su mumis, linkime ištvermės ir sveikatos, spindėti gerąja energija bei nuotaika ir ateityje.

 

 2017-03-25 Romansinių dainų festivalis "Atverkine širdis 2017"

Šešta­die­nį Kauno rajono Samylų kultūros centre, Ilgakiemio laisvalaikio salėje skam­bė­jo dvylikos kolektyvų at­lie­ka­mi ro­man­sai. Į šiam mu­zi­kos žan­rui skir­tą tra­di­ci­nę šven­tę „Atverkime širdis 2017“ jau antrą kartą buvome pakviesti ir mes – „Svirbiečiai“, renginį vedė Greta Baliūnienė.


2017-02-26 Užgavėnių šventė Aleksote

Šventę  ir puikias linksmybes miestiečiams organizavo Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė,  Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Birutė Valentienė ir Kauno Botanikos sodo draugijos nariai. Užgavėnių dainas, šokius ir muziką atliko Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“.

2017-01-27 Koncertas  Aleksoto seniūnijos ataskaitiniame susirinkime

Aleksoto seniūnija sausio 27 d. 17 val. pakvietė aleksotiškius į Aleksoto seniūnijos 2016 m. veiklos ataskaitos pristatymą, kur renginį užbaigė Aleksoto bendruomenės centro Svirbės koncertas.

2016-12-22  Koncertas KAUNO BALDUOSE

Artėjant metų pabaigai visos bendruomenės nori savo dirbančiuosius pralinksminti ir suteikti gražių akimirkų, todėl "Svirbė" buvome pakviesti pravesti Kalėdinę vakaronę AB Kauno balduose. 

2016-11-11  romansų vakaras „Ilgesio dainos“ - PRIENAI

Gražus skaičių žaismas: vienuolikto mėnesio vienuoliktą dieną  Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinis vienuoliktasis romansų vakaras „Ilgesio dainos“. Scenoje prieš akis vėrėsi praėjusių laikų interpretacija – retro stilius buvo ryškus ir bohemiško interjero dekoracijose, ir atlikėjų drabužiuose bei aksesuaruose, ir romantinės pasaulėjautos dainose. Šį stilių puikiai perteikė Kauno Aleksoto bendruomenės centro ansamblis „Svirbės“ dainininkai ir muzikantai, atlikę tarpukario romansų ir autorinių dainų.

 

2016-10-23    SVIRBEI JAU 10 - šimt METŲ

Savo dešimtmetį šventė Kauno filharmonijoje, kuri buvo pilna svečių ir Svirbės gerbėjų.

 

2016-09-19  Aleksoto šventė

Šį sekmadienį Aleksotas šventė. VDU Kauno botanikos sodas gaudė nuo tūkstančių šventės dalyvių. Įvyko kasmetinė Aleksoto šventė - „Dvaro šventė“. Šiemet ji jau buvo organizuojama 16 – ąjį kartą. Renginio metu koncertavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Liudas Mikalauskas; folkloro ansamblis iš Estijos „Hanila“, ansamblis  „SVIRBĖ“.

 

2016-09-17  Estijos folkloro ansamblis "Hanila" - RUMŠIŠKĖSE

Šį penktadienį jau antrą kartą atvyko mūsų draugai iš Estijos folkloro ansamblis "Hanila", su kuriais draugaujame jau 5-rius metus. Šeštadienį jų šokius ir dainas buvo galima išvysti žemaičių sodyboje Rumšiškėse, Lietuvių liaudies buities muziejuje.

 

2016-08-15  Žolinė - RUMŠIŠKĖSE

Rumšiškėse, Lietuvių liaudies buities muziejuje šiemet buvo galima išvysti ir iš įvairių pasaulio kampelių atvykusius muzikos ansamblius, atlikėjus ir muzikantus. Žolinių šventė prasidėjo vidurdienį, o kur  buvo galima pamatyti, iš ko ir kaip dėliojamos Žolinių puokštės. Rugpjūčio 15-ą aukštaičių kaime koncertavo Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“.

 

2016-08-12 Koncertas Stakliškių bendruomenei.

Tradiciškai vieną kart metuose yra organizuojama SVIRBĖS vasaros kūrybinė stovykla. Šiemet ji vyko Pieštuvėnuose  pas Vincą, Vytautą Beliūną gražioje jo tėvų sodyboje. Jo gimtinės žmonės mums buvo labai svetingi ir pakvietė į Stakliškių midaus degustaciją, o taip pat į vakaronę su bendruomene.

 2016-07-26  ONINIŲ ŠVENTĖ - Onyte, einam su manim pašokti.

Oninės jau dešimtį metų organizuojamos Aleksote. Šiais metais Onines VDU Kauno botanikos sode organizavo Aleksoto bendruomenės centras su ansambliu „SVIRBĖ“.

 

2016-06-04      ANT RUBEŽIAUS

Tai tradicinis ir tęstinis liaudiškos muzikos festivalis vykstantis jau 19 metus. Į festivalį kviečiamos originalios kapelijos ir stilizuotos kapelos bei pavieniai kaimo muzikantai iš visų Lietuvos regionų (Aukštaitija, Žemaitija, Suvalkija ir Dzūkija). Šiais metais į festivalį buvo pakviesti ir „Svirbiečiai". Mums buvo didelė garbė varžytis su liaudiškos muzikos atlikėjais iš Latvijos ir Estijos.

Festivalio dalyviai varžėsi dėl organizatorių įsteigtų nominacijų: šauniausia kapelija, šauniausia stilizuota kapela, originaliausia „Keisto folko“ grupė ir muzikantų muzikantas. Už originaliausiai paruoštą programą visi buvo apdovanoti  specialiais organizatorių prizais – nominacijomis.

Pakeliui namo aplankėme Naisius ir Pakruojo dvarą.

 

2016-03-19

Laisvės alėjoje, Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje vyksiančioje mugėje įsikurs ūkininkai, bitininkai, duonos kepėjai, aludariai, mėsos perdirbėjai, amatininkai, tautodailininkai, kalviai, vytelių pynėjai, muzikantai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių. Prie Kauno muzikinio teatro praeivius ir svečius linksmino Aleksoto bendruomenės ansamblis "Svirbė".

 2015-12-30

Koncertas  Pravieniškių bendruomenei.2015-12-18

Varžytuvės LTV laidoje "Duokim garo".  2015-11-28

Šį šeštadienį į Kėdainius sugužėjo visa Lietuva. Jaukioje ir talpioje arenoje vyko nacionalinė bendruomenių šventė-sąskrydis „Tai mes!“. Tai tarsi įvadas į 2016-uosius, kurie yra paskelbti bendruomenių metais.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Žinių radijo organizuotas didžiausias kada nors vykęs bendruomenių sąskrydis Lietuvoje apjungė visus šalies regionus.

Kėdainių arena užsipildė maždaug 3000 žmonių, siekiančių sukurti geresnę ir gražesnę Lietuvą.

Sąskrydžio metu kiekvienas regionas turėjo unikalią galimybę pasidžiaugti ir pasididžiuoti bendruomenių narių pasiekimais ir laimėjimais muzikos, sporto, intelektualinių žaidimų bei tautinio kostiumo dizaino srityse.

http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2015/12/01/didziausia-bendruomeniu-svente-lietuvoje-tai-mes-foto-ir-video/512732015-11-21

Lapkričio 21-ąją, šeštadienį, į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą rinkosi romansus mylintys atlikėjai ir žiūrovai.

Į romansų vakarą „Ilgesio dainos“ susirinkę dalyviai mėgavosi būtent vakarui sukurta aplinka. Šis stilius niekada nepalieka abejingų, o patys dalyviai ateina pasipuošę tarpukario Lietuvoje vyravusios mados apranga bei akcentais. Jauki, romantiška bei kartu ir ilgesinga aplinka, kurią sukuria visi dalyviai kartu, žavi ne tik juos, bet ir susirinkusius žiūrovus.

Tai dešimtasis šio muzikos žanro renginys, sukvietęs pilną salę gerbėjų, kurių tarpe buvo ir „Svirbė“.  Žiūrovai džiaugėsi, jog tokio pobūdžio renginys nepabosta. Šį kartą buvo galima džiaugtis lietuvių autorių romansais, o kelios rusų ir ukrainiečių dainos įnešė savotiško šarmo.

 

 

2015-11-20

Purpurinis romansų vakaras

Vėjams nupurčius medžių auksą, o lapkričio miglomis pasidengusiems vakarams, mezgantiems tinklus pirmosioms žiemiškoms snaigėms sugaudyti ,taip norisi surasti visus į vėlyvo rudens šešėlių kišenes pabirusius šviesos spindulius. Tuos spindulius Kalviuose rinko romansų melodijos, kuriomis dalijosi Kruonio kultūros centro ansamblis „Retro“, vad. Jolita Ivaškevičienė bei Aleksoto bendruomenės namų liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“, vad. Aurelija Bareišienė.  Kiek, regis, nedaug (?) kartais reikia – šypsenos, galantiško linktelėjimo, šarmingo nusilenkimo ir dainos, kuri sušildo kasdienybę. Sušildo visus, kurie nebijo būti suvilioti dainos ir šokių, tų šypsenų, tų reveransų... 2015-11-20

Retro ansamblių vakaras Kalviuose

Rudeniškai vėsų penktadienio vakarą Kalvių km. mokyklos salėje rinkosi romantinį žanrą pamėgę atlikėjai ir žiūrovai.

Romansai – tai dainos iš širdies gelmių, jos gilios, išgyventos, pasakojančios apie meilę, sukeliančios daug sentimentų. Vakaro idėjos buvo sudėtos ir į specialiai sukurtą koncerto salės apipavidalinimą, alsuojantį romantizmo epochos dvasia. Ši dvasia atsispindėjo ir stilinguose atlikėjų rūbuose, kurie subtiliai papildė vidinį žmogaus jausmų pasaulį, melodijų spalvas.

Taip jau atsitinka ne pirmi metai, kas rodo, jog romansų vakaras „Priglauski rožę purpurinę“ kasmet sulaukia išskirtinio dėmesio, o salės erdvė tampa per ankštos vis daugiau žiūrovų sutraukiančiam renginiui.

 

2015-11-13

Lapkričio 13 d. (penktadienis) - koncertas Stakliškėse

Kai ateina ruduo ir tampa ilgi tamsūs vakarai kiekvienas pradeda ilgėtis vasaros, galvoja apie prabėgusias atostogas. Trumpėjant dienom ir ilgėjant vakarams pasidaro liūdna. Tokiais liūdnais vakarais ir gimė liūdnieji ilgesio ir meilės kupini romansai.

Romansas (isp. romance) – lyrikos žanras, jausmingas dainuojamasis eilėraštis, išreiškiantis trumpalaikes nuotaikas, meilės išgyvenimus. Tokius išgyvenimus išdainavome ir mes su savo programa.


2015-10-16,17,18

Tradicinė kūryvinė - koncertinė stovykla Druskininkuose

Rugsėjo pradžioje Jaskonių ir Naujasodės bendruomenė šventė įkurtuves – duris atvėrė nauji bendruomenės namai. Kaip sakė patys bendruomenės žmonės Jaskonių ir Naujasodės bendruomenės namai ypatingi tuo, kad jie ne renovuoti, o naujai pastatyti.

Gražų spalio šeštadienį pasveikinti savo draugus, Jaskonių - Naujasodės bendruomenės ir Malūnėlio ansambliečius su įkurtuvėmis, nuvykome ir mes. Dėkojame pirmininkui Jonui Čebatoriui ir visai jo komandai už grąžų priėmimą, tai buvo nuostabios akimirkos kartu dainuojant ir šokant.

Ne tik ilsėdamiesi sanatorijoje „DAINAVA“, bet ir repetuodami išmokome dvi naujas dainas, kurias įtraukėme į ansamblio repertuarą.

Grįždami namo užsukome į Merkinės piramidę, kur mūsų ansamblio narė Aldona pravirkdė savo smuiką.

 2015-10-10

Romantinės dainos festivalis Kaune

Kauno bendruomenių centrų romantinės dainos festivalis vyko Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje. Aleksoto bendruomenės centro nariai, kuriems šiemet buvo patikėta organizuoti festivalį, kartu su Aleksoto bendruomenės ansambliu "Svirbe" pasistengė, kad renginys būtų visiems malonus ir įsimintinas.  Susirinko kaip niekad daug dalyvių virš 10 bendruomenių centrų ansamblių. Kuris iš ansamblių šiemet geriausias, turėjo nuspręsti patys klausytojai. Geriausiu buvo išrinktas Pilietinės bendruomenės centro "Dainava" ansamblis "Brydė", jiems ir teks kitais metais tęsti tradicijas ir organizuoti festivalį.

2015-09-04

Kauno bendruomenių centrai. Bendruomenių amatų mugėje

Rugsėjo 4 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai dalyvavo Bendruomenių amatų mugėje, kurią organizuoja BC "Žaliasis ąžuolynas".

Aleksoto, Vilijampolės "Veršva", Romainių ir "Naujųjų Romainių", Panemunės, Sargėnų ir Vytėnų, Petrašiūnų ir "Žaliojo Ąžuolyno" bendruomenių centrai demonstravo savo klubų rankdarbius, kvietė vaišintis skanėstais.

Šventės koncertinėje programoje visas tris dienas pasirodė liaudiškos muzikos ansamblis Svirbė beveik visi centrų saviveikliniai kolektyvai.

 

2015-07-10,11,12

KELIONĖ Į ESTIJĄ

Liepos 10-12 d. propaguodami liaudiškas tradicijas bei lietuvišką dainą vykome į kaimyninę Estiją dalyvauti šokių ir dainų festivalyje, kuriame mus sutiko ir globojo estų liaudiškos muzikos ansamblis "Hanila".

 

 

2015-07-04

KONCERTAS NAUJOSIOS ŪTOS BENDRUOMENEI

Svirbės koncertas Naujosios Ūtos bendruomenei skirtas Valstybės dienai - (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo).2015-06-05

KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE

Penktadienį Aleksoto bendruomenė ir svečiai rinkosi į Kauno filharmoniją pasiklausyti ir pažiūrėti Aleksoto meno kolektyvų koncerto. Tai išskirtinis renginys – liaudiškos muzikos ansamblis Svirbė filharmonijoje koncertavo pirmąjį (tikimės - ne paskutinį) kartą. Koncertuota puikiai! Dainos ir šokiai buvo lydimi gausybės aplodismentų, sužavėjo ir armonikieriaus Rimanto Balčiūno pasirodymas. Koncerto pabaigoje sveikinome mūsų mieląjį ir žavingąjį Vytautą Valeiką su 60-mečio jubiliejumi. Ilgiausių metų!

 

2015-05-22  

ROMANSŲ VAKARAS JIEZNE